Yalan Söylediğini Davranışlarıyla Ele Veren 5 Burç!

Yılandan korkmam, yalandan korktuğum kadar! Sen de böyle mi düşünüyorsun? Canını yakacak bir durum olsa da yine de gerçeklerle yaşamayı mı yeğliyorsun? Yalan söyleyen birine asla tolerans tanımıyor, tek hatada bileti kesip atıyor musun? Hayatta en çok güven duygusuna önem veriyor, ilişkilerindeki temeli atarken karşı tarafın tutarlılığını göz önünde bulunduruyor musun? O zaman bugünkü konumuz seni yakından ilgilendiriyor. İşte yalan söylediğini davranışlarıyla belli eden 5 burç!

İkizler: Gözlerini Kaçırmak

Çok yönlü yapısı, meraklı kafası, değişken durumları! İkiler burcu insanını tatmin etmek zordur. Beş dakikadan fazla aynı yerde duramaz, kesin çizgilerden pek hoşlanmaz. Hiçbir konuda derinleşemez, bağlılık konusunda pek sadık davranmaz. Kararsızdır, ilgisi çabuk dağılır. Zora geldiği takdirde küçük yalanlara başvurur. Önce gözlerini kaçırır, sonra ellerini koyacak bir yer bulmaya çalışır. Zekasını konuşturur, allem edip kullem edip kandırmanın bir yolunu bulur!

Başak: Hareket Halindeki Bacaklar

Başak burcu da diğer toprak grubu burçları gibi pek fazla yalana başvurmaz. Zaten her şeyin tedbirini önceden aldığı için yalan söylemeye pek gerek duymaz. Fakat onunda çıkmaza girdiği anlar var tabii. Huzursuz bacakları ise bunun en büyük göstergesi! Yalan söyleyen bir Başak, stres yapar, bacaklarını bir oraya bir buraya sallar. Sonra hafif hafif saçlarıyla oynar, bir adım sonra ise dişlerini sıkmaya başlar!

Terazi: Tedirgin Cümleler!

Karşısındaki insanın kalbini kırmak yerine kafasını kırma potansiyeli taşıyan Teraziler, bazı durumlarda kendisinden taviz verir, bazı durumlarda ise yalan söyler. Fakat bu konuda pek de başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Önce söylediği yalandan dolayı kendisini tedirgin hisseder, cümleleri birbirine girer. Gerçeklerin bir gün ortaya çıkma ihtimali, Terazi burcunu söylediğine bin pişman eder!

Aslan: Normalden Farklı Davranmak!

Bir Aslan burcu çok fazla zora gelmez, kimseye de öyle eyvallah demez. Fakat karşısındaki çok değer verdiği biri ise durum biraz değişebilir. Karşısındakini incitmek yerine, küçük yalanlar söyleyebilir. Fakat yalan küçük olsa bile ettiği laflar boyundan bile büyüktür! Önce abartılı cümleler kurar, karşısındaki insanı güven ortamına sokmaya hazırlar. Sonra normalden farklı davranışlarla onun gözlerini boyar, oyunculuğunu ortaya koyar!

Balık: Tutarsız Davranışlar!

Gerçeklerden kaçmayı alışkanlık haline getiren Balık burcu, kavgaya gürültüye gelemez, tartışma ortamlarına pek girmez. Birini üzmek, ortamın keyfini kaçırmak yerine, hayal gücünü sonuna kadar kullanır, yalan söylemeye koyulur. Fakat davranışları tutarsızdır. Beyaz dediğine iki dakika sonra siyah deyince yalan söylediği çok net bir şekilde anlaşılır. Sonra biraz ajitasyon yapar, içinde bulunduğu durumdan kurtulabilmek için göz yaşları sel olur akar.

Bir Yorum Bırakın
  1. yine çok kymetli oglak burcunuza ve diger kiymetliniz boga burcuna toz konduramamissiniz,onlar da çoook guzel yalan soyler, ama belli etmedikleri için anlyasimaz diye mi yazmadiniz

  2. Terazi yalan söylerken sesini yükselterek sacmalama ya ne alaka der bir dediği diğeriyle uyuşmaz . Malesefki benim basimda🙄

  3. Aslan hobi edinmiş yalanı yalan söylemeden yaşayamaz, kendine bile yalan söyler ki zaten sonunda bakar kendi yalanlarıyla başbaşa kalmıştır ,egosu için aldatır kendisinden başka kimse yoktur tektir ve bunu ona söylersen hadi lan ordan der biter umrunda değil dünya ama sanırsın dünyanın umrunda aslan erkeği kendini asla gormez ,ona gore o harikadır muhtesemdir,,,ama sor hayır çok mutevaziyim vs vs vs

  4. Benim burcum egon dur ama bazen aslan burçları kekeleyebilir bu yalan söylemek anlamına gelmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir