“Ya Benimsin Ya Kara Toprağın” Diyen Burçlar!

Tamam aşıksınız, tamam çok seviyorsunuz fakat biraz ileri gitmiyor musunuz? Herkesin özgür olduğu bir dünyada yaşadığınızı unutuyorsunuz. Sanıyoruz tam bir Akrep burcusunuz! Belki haritanızda biraz Boğa, biraz Yengeç de mevcut! Sevgilinizi sahipleniyor, başka kimseye yar etmek istemiyor, aşkınızı tam olarak şu sözlerle ifade ediyorsunuz: Ya benimsin ya kara toprağın! Hadi ya, oldu canım!

İşin temeli tabii ki kıskançlığa dayanıyor, peki kıskançlığın altında tam olarak hangi duygular yatıyor? Ya da benliğinizde bu sözlerinizi besleyen başka durumlar yer alıyor? Biraz düşünmek lazım enine boyuna. Kendinizle yüzleşmeniz lazım vakit çok geç olmadan. Neden mi? Çünkü farkında olmadan ya da gayet bilinçli olarak yaptığınız baskılar ilişkinizi yıpratıyor, sevgilinizi özgürlüğe koşmak isteyen bir kısrak gibi arkasına bakmadan kaçırıyor. Sonuçta hayatınızda olan her insanın bir geçmişi ve sizden sonra yaşayacağı bir geleceği var. Bu gerçeği görmezden gelemez, Akrep iğnelerinizle karşınızdakini tehdit edemezsiniz.

Bakın özgürlük konusunda resmen ortak anlaşmaya imza atmış başı buyruk Yaylara, mesafeli Kovalara, değişken İkizler burcuna. Her biri ilişki içinde kendi alanını belirliyor, partnerinin hayatına saygı duyuyor. Herhangi bir kavgada olayı manipüle edip sorunları takıntı haline getirmiyor. Stratejik davranıp intikam yeminleri etmiyor. İlişkiyi ve bireyselliği birbirine karıştırmıyor, herkesin hayatına saygı duyuyor. İpler kopup ilişkileri çatırdamaya başladığında “ya benimsin ya kara toprağın” diyerek sınırları zorlamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.