Whatsapp’ta Son Görülme ve Mavi Tiki Kapatan 3 Burç!

Sosyal medya çıktı, mertlik bozuldu. Değil mi? Instagram’ı, Facebook’u, Youtube’i, Whatsapp’ı… Her biri başka alem. Like atmalar, DM’den yürümeler, birbirini engellemeler, profilini gizlemeler ve daha birçok şey. Aman efendim Whatsapp’ta fotoğrafın neden yokmuş, last seen’in neden görülmüyormuş, mavi tikini kim çalmış? Bu taraftan bakınca aslında dünya gerçekten de daha sorunsuz hale gidiyor gibi gelebilir. Neden mi? Baksana herkesin derdine tasasına, sanki yok kafaya takılacak başka toka! Neyse biz konumuza dönelim, hangi burçların Whatsapp’ta son görülmesini ve okundu raporunu kapattığını söyleyelim.

Gizemli Akrepler!

Akrep burcu karda yürür, arkasında iz bırakmaz! Öyle her şeyi göstere göstere yapmaz! Gizemini korumayı sever, insanlarda hep bir merak duygusu uyandırır. Aslında bu kasıtlı olarak yaptığı bir şey de değildir, tamamen doğasında vardır. Kimsenin ağzına laf vermeyi sevmez, gece kaçta online olmuş diye sevgilisine söz söyletmez! Mavi tik konusunda ise direkt şu kafada: Bırak merakından çatlasın!

Aykırı Kovalar!

Kova insanı klişelerin ve genel geçer şeylerin bir numaralı düşmanıdır. Herkesin yaptığı şey ilgisini çekmez, moda diye hiçbir şeyin peşinden gitmez. Sosyal medya mevzularında da öyle. Sen gördün mü hiçbir Kovanın Instagram akımını takip edip bir arabanın peşinden gittiğini? Göremezsin! Kimsenin en son saat kaçta olduğuyla mesajını görüp görmediğiyle ilgilenmez. Lafını ortaya koyar, üstüne alınan alınır!

Değişken İkizler!

Diğer iki burca göre İkizler burcunun Whatsapp’ta mavi tik ve last seen’i kullanmama nedeni biraz farklı. Şöyle anlatalım: Mesela bir arkadaşıyla sözleşen İkizler burcu insanı, son anda karar değiştirip planı iptal etmek istiyor. Ama her şey için biraz geç kaldığının farkına sonradan varıyor. Malum değişken bir arkadaşımız. Daha sonra arayan arkadaşının telefonlarını açmıyor, Whatsapp’ta son görülmesini, okundu raporunu kapatıp ölü taklidi yapıyor!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.