Vur Kadehi Ustam, Bu Gece De Sarhoşuz! Hangi Burç Nasıl Sarhoş Oluyor?

Sarhoşluk kimi zaman keyifli, kimi zaman fazlasıyla can sıkıcı bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Ayrıca önemli olan tabii ki de bilinçli bir şekilde, dozunda tüketmek, ona da şüphe yok. Fakat tüm bunların yanında alkolün şişede durduğu gibi durmadığı oluyor! Hal böyle olunca ilgi odağı olanlar mı dersin, barmen ile flört edenler mi, yoksa bol bol şaka yapanlar mı? Her burç farklı bir şekilde sarhoş oluyor ama hiçbiri dışarıdan nasıl göründüğünü bilmiyor. O halde yazımızı hemen okumaya başla, burcuna göre nasıl sarhoş olduğunu anla!

Dürüstlük Abidesi Koç

Ayıkken de fazlasıyla dürüst birisin, ancak birkaç kadeh bir şey içince öyle bir hal alıyorsun ki, bazen patavatsız bile oluyorsun. Sarhoş olduğun zaman içinde hiçbir şey durmuyor, ne düşünüyorsan dışa vuruyorsun:) Durum her ne olursa olsun karşındakini üzeceğini bilsen bile dürüstlüğünü hiç elden bırakmıyorsun! Sen sen ol, yine de çok içme, etrafındakileri de karaciğerini de üzme!

Mekân Kapattıracak Kadar Sesini Yükselten Boğa

Sarhoş olduğunda yapamadığın tek bir şey var, o da sesinin desibelini ayarlamak! İster barda ister ev partisinde hiç fark etmez, fazlasıyla mutlu, huzur dolu ama sürekli bağırarak konuşan biri haline geliyorsun. Çoğu zaman arkadaşların bunu sorun etmiyor çünkü ne kadar keyifli olduğunu görebiliyorlar. Ayrıca sürekli birilerine şaka yaptığını ya da tanımadığın insanlarla diyaloğa girdiğini gören arkadaşların alkolün kanına karıştığını anlayabiliyorlar. Ne olursa olsun, ertesi gün boğaz ağrısı çekmemek, sesinin borazan gibi çıkmasını engellemek için az içsen fena mı?

Çenesi Duble Düşen İkizler

İçmeye başlayıp çakır keyif olduğun anda tam anlamıyla ilgi odağı oluyorsun. Girdiğin her ortamda seni dinlesinler, sohbetin akışını sen yönet istiyorsun. Bu yüzden etrafında hiç tanımadığın insanları bile toplamayı seviyorsun. Hatta bazen öyle durumlar oluyor ki başından geçen keyifli hikâyeleri sarhoşken biraz çarptırarak anlatabiliyor, ertesi gün bu haline anlam veremiyorsun! Böyle durumlarda sevgilinin kıskançlıktan çatlamaması için biraz alkol seviyeni ayarlasan hiç de kötü olmaz doğrusu 🙂

İçindeki Coşkulu Eğlenceli Karakter Ortaya Çıkan Yengeç

Çok duygusal olduğun doğru, ancak bu birkaç kadeh içtikten sonra en yakın arkadaşının omzunda ağlayabileceğin anlamına gelmiyor! Hatta bazen arkadaşlarını o kadar çok eğlendiriyorsun ki ertesi gün mesajlaşmalarınız, fotoğraf paylaşımlar bitmek bilmiyor. Aslında sen de eğlenmeyi, kahkahalar atmayı çok seviyorsun, ancak çoğu zaman içki içeceğiniz akşamlar senin duygularının biraz buhranlı olduğu günlere denk geliyor! Hem içtiğiniz akşam hem de ertesi günü iyice depresif hallere bürünmemek, kendini iyi hissetmek için o son kadehi içmesen çok daha iyi olabilir!

Ortamda Kimseye Söyleyecek Söz Bırakmayan Aslan

Arkadaşlarınla buluşmadan önce bile evde shot oyunu oynayabilecek potansiyel var sende! Bir kere grubunuzdaki bütün programlar ilk olarak senden çıkıyor, o yüzden onlarsız içmeye başladın diye kimse bir şey diyemez! Hayatı yaşamayı seviyorsun, bu yüzden sarhoş olmak istediğin zaman oluyor, partiyi tam anlamıyla iliklerine kadar hissediyorsun. Masada dönen sohbetleri, oyunları, hatta ne içileceğini bile sen yönetiyor, ortamın en gözde insanı oluyorsun! Fakat bazen egon tavan yapıyor, tüm ilgi senin üzerinde olsun istiyor ve arkadaşlarını bunaltabiliyorsun. Yapma, ne olursun yapma, azıcık daha az iç 🙂

Kontrolü Kaybetmek Yerine Kontrol Seviyesini Artıran Başak

Alkol kanına karıştığı anda içinden tam anlamıyla bir anne çıkıyor! İlgi bekleyen insanlarla sohbet ediyor, sevgilinin en yakın arkadaşını tanımadığınız insanlara karşı korumaya çalışıyor, herkesi memnun etmeye çabalıyorsun. Sarhoş olmak senin için kontrolü tamamen elden bırakmak anlamına geliyor, bu yüzden etrafındaki herkesi korumaya, mutlu etmeye çalışıyorsun. Tek düşündüğün şey arkadaşlarınla eğlenmek ve ertesi günü hatırlayabilmek! Çevrendeki insanları bunaltmamak ve tabii ki ertesi günü normal bir şekilde hayatına devam edebilmek adına ayarında içersen hiç fena olmaz doğrusu 🙂

Flörtözlüğü Öne Çıkan Terazi

Sarhoş olduğunda kendini partinin en güzel, en havalı, en gözde insanı olarak görüyorsun. Keyifli müzik çalan bir yerde, yeterince alkollü insanlarla olduğun sürece nerede içtiğin hiç önemli değil. İster bir barda ister en yakın arkadaşının ev partisinde, ister iş yerinden ya da okuldan arkadaşlarınla. Flört etmeyi ne kadar çok sevdiğini bilmeyen yok. Eh, tabii çakır keyiflilikle beraber içindeki flörtöz iyice ortaya çıkıyor, bazen yeni tanıştığın biriyle bazen de barmenle flört etmekten hiç çekinmiyorsun! Bunu gören müstakbel sevgilin anında orayı terk ediyor, bir daha yüzünü görmek istemiyor. Anlık hevesler için onu yakmaya değer mi? O halde bir kadeh daha az içip, çok daha keyifli bir akşam geçirebilirsin!

Karakteri 180 Derece Değişen Akrep

İçmeye başladığın anda arkadaşların ağzını kapatmak için resmen bant arıyorlar desek yeridir! Hani normal şartlarda biraz gizemli ve ketumsun ya, işte alkol kana karışınca hooop o sen gidiyorsun, yerine bambaşka biri geliyor! Tam anlamıyla zihnin sana konuşma cesaretini veriyor ve bu sayede her konu hakkında konuşabiliyorsun. Ancak bu her zaman için geçerli değil, eğer zihninde dönen negatif konular varsa içinden agresif biri de çıkabiliyor, tamamen ruh haline bağlı. Eh, ne gerek var tüm bu aksiyonlara? Biliyorsun zaman zaman şişede durduğu gibi durmuyor, o yüzden ayarında içmen önemli!

Her Türlü Eğlenceye Yelken Açan Yay

Sana içmeye bahane olsun! Arkadaşların doğum günü partisinden ya da herhangi bir kutlamadan bahsettiği zaman gözlerinden kalpler çıkıyor. Eğlenceli bir şeyler yapmayı seviyorsun ve ne yalan söyleyelim en çok da içerken eğleniyorsun. Karaoke olsun, shot oyunu olsun ya da sadece sohbet etmek olsun hiç fark etmez. Hem o gün hem de mutlaka ertesi gün daha önceden bilmediğin ya da yepyeni yaşadığın komik bir hikâyen oluyor. Kısacası hayatı dolu dolu yaşadığını hissediyorsun, nasıl ayarında içeceğini de çok iyi biliyorsun 🙂

Sorumlu Oğlak Hep Sorumlu

İçinde karamsar birini yaşattığın için çok sarhoş olmayı tercih eden biri değilsin. Senin gerçekten içkiye düşebilmen için hem özel bir gün hem de ortamda kaliteli içkiler olmalı. Alkol eşiğinin nasıl olduğunu, ne kadar içtiğin zaman seni çarpacağını iyi biliyorsun, ama bazı anlar oluyor ki “Ertesi gün bugünü hatırlayacaksam az içmenin ne anlamı var” diyorsun ve vuruyorsun şişenin dibine! Böyle dediğimize bakma, sabahlara kadar kendini tuvalette bulduğun zamanlar yok denecek kadar az, ne de olsa oldukça sorumluluk sahibisin ipleri elinden bırakmayı pek sevmiyorsun!

Neşe Kaynağı Kova

Sarhoş olduğunda kesinlikle bunun hakkını veriyorsun! Komik ve şapşal görünebiliyorsun, hatta kendini utandıracak hareketler yapma potansiyelin de var, ancak bunu umursamayacak kadar özgür ruhlusun. Tabii bazen işler ertesi gün kendine geldiğinde değişebiliyor 🙂 Yaptığın esprilerin ardı arkası kesilmiyor, insanları güldürmeye odaklanıyorsun. Şakaların bazen fiziksel olabiliyor, ama kimseyi rahatsız edecek hareketler yapmıyorsun. Ne de olsa arkadaşlarınla kahkahalar atarken sarhoş olmak çok daha eğlenceli! Sen yine de dikkat et, ayarında iç 🙂

Sevgi Pıtırcığı Balık

İçmeye başladığın anda duvarlarını indiriyor, biraz çakır keyif olduğunda çok daha iddialı ve kendine güvenli oluyorsun. Hani bir de şu içip içip hiç tanımadığı insanlara arkadaşlarını ne kadar çok sevdiğini söyleyen tipler var ya, işte sen tam olarak o kişi oluyorsun! Yine de biraz dikkat edip daha az içersen tanımadığın insanları rahatsız etmemiş olursun. Alkol aldığın zamanlarda içini bir mutluluk kaplıyor, huzurla doluyorsun. En yakın arkadaşların senin yanında sarhoş olsalar da hiç önemli değil, sen onları teker teker eve bırakır ya da sabaha kadar onlarla birlikte takılabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir