Victoria Secret Melekleri’nin Burçları Neler?

Tüm dünyada her yıl büyük bir merakla beklenen etkinliklerden Victoria Secret defilesi için geri sayım başladı. Yılbaşı gecesi tüm güzellikleriyle podyumun tozunu attıracak mankenler hazırlıklarına şimdiden başlarken, etkinliğe dair detaylar da giderek netleşiyor. İki yıllık yurt dışı turunun ardından New York’a geri dönen defilede tanıdık isimlerin yanında yeni yüzler de yer alacak. Podyumda arz-ı endam edecek dünyanın en güzel kadınları ve burçları yeni yazımızda!

Adriana Lima

Victoria Secret dendiğinde ilk akla gelen isimlerden Adriana Lima, 12 Haziran 1981 yılında Brezilya’da dindar ve fakir bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. 15 yaşından itibaren katıldığı güzellik yarışmalarında üst üste aldığı derecelerle adını duyuran Lima, büyük markalarla gerçekleştirdiği moda çekimlerinin ardından dünya genelinde tanınan bir isim haline geldi. Türkiye’de de 2009 yılında katıldığı Var Mısın Yok Musun yarışması ve Metin Hara ile ilişkisi ile bir hayli gündem olan model, dünyanın en güzel İkizler burcu.

Behati Prinsloo

Moda dünyasında en sık duyduğumuz isimlerden Behati Prinsloo, 16 Mayıs 1989 tarihinde Namibya’da Bakan babasının tek kızı olarak doğdu. Güzelliği ve seksi görünümüyle ülkesinde yıldızlaşan model, Victoria’s Secret sub-Brand Pink’in yüzü olması ve ardından çıktığı Victoria Secret defileleriyle hatırı sayılır bir hayran kitlesi edindi. Dünyaca ünlü grup Maroon 5’ın solisti Adam Levine ile evliliği ve 2 çocuğu bulunan Prinsloo, bir Boğa burcu.

Candice Swanepoel

Bugün dünyanın en çok kazanan mankenleri arasında yer alan Candice Swanepoel, Hollanda kökenli bir ailenin kızı olarak 20 Ekim 1988’de Güney Afrika’da hayata merhaba dedi. 15 yaşındayken ülkenin Deban şehrindeki bir bit pazarında keşfedilen Swanepoel, modellik yaptığı ünlü dergi ve markalarla birlikte moda dünyasında büyük bir hızla yükseldi. Modellik kariyerinin yanı sıra kendi koleksiyonunu da yaratan güzel, Türkiye’de ise Murat Boz’la yer aldığı bir içecek markasının reklam filmleriyle ekranlarda boy gösterdi. Çalışkanlığı ve güzelliğiyle Swanepoel, tam bir Terazi burcu.

Elsa Hosk

Kusursuz fiziği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken İsveçli model Elsa Hosk, 7 Kasım 1988 doğumlu. 13 yaşında modellik ajanslarına gönderdiği fotoğraflarla moda dünyasına adım atan Hosk, ilk etapta önceliğini kendi ilgi alanlarına verdi. Eğitim hayatında okulunun basketbol formasını giyen güzel, okulunu bitirir bitirmez profesyonel basketbol kariyerine devam etti. Bu sırada çok sayıda teklif alan Hosk, ülkesinde yeterince ilgi görmeyen basketbolu bırakıp New York’a taşınarak modelliğe yeniden adım attı. İnsan kaçakçılığı ve seks ticaretine karşı çalışmalar da yürüten model, bir Akrep burcu.

Jasmine Tooks

Son yılların ilgiyle takip edilen isimlerinden Jasmine Tooks, ünlü bir moda stilisti olan bir annenin ilk kızı olarak 1 Şubat 1991 tarihinde ABD’de dünyaya geldi. Modellik kariyerinin öncesinde 10 yıl boyunca jimnastik ve voleybolla ilgilenen güzel, annesi tarafından hazırlanan bir gösteride keşfedildi. İlk etapta ulusal çapta şöhret kazanan model, çalıştığı dev markalarla birlikte uluslararası alanda da adından söz ettirdi. Bugün dünyanın en yüksek ücretli mankenleri arasında yer alan Tooks, bir Kova burcu.

Josephine Skriver

Dünyaca ünlü top model Josephine Skriver, 14 Nisan 1993 tarihinde Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da hayata gözlerini açtı. Futbol takımıyla New York’a yaptıkları bir gezide keşfedilen Skriver, Danimarka’da başladığı modellik kariyerine okulundan mezun olduktan sonra uluslararası alanda devam etti. Lezbiyen bir anne ve gay bir baba tarafından yetiştirilen model, moda kariyerinin yanında hararetli bir küresel LGBTİ hakları savunucusu. Duyarlılığı ve tutkusuyla Skriver bir Koç burcu.

Lais Ribeiro

Victoria Secret Melekleri arasındaki bir başka Brezilyalı güzel Lais Ribeiro, 5 Ekim 1990’da Brezilya’nın Terasina şehrinde doğdu. 18 yaşında anne olan Ribeiro, bir yıl sonra bir arkadaşının tavsiyesiyle ülkesinde model olarak kariyerine başladı. Podyuma çıkar çıkmaz ilgiyi üzerine toplayan model, birkaç yıl içerisinde ülkesinde en çok ilgi gören isimlerden biri haline geldi. Bir anlamda çocuk da yaptı kariyer de. Dünyaca ünlü markalarla yaptığı çalışmalarla da ününün çapını büyüten Ribeiro’nun burcu Terazi.

Martha Hunt

Çarpıcı güzelliği ve etkileyici vücut ölçüleriyle dünyanın en ünlü modellerinden biri olan Martha Hunt, 27 Nisan 1989 tarihinde ABD’de dünyaya geldi. Kuzey Karolina’da bir fotoğrafçı tarafından keşfedilerek New York’taki çok sayıda ajansa tavsiye edilen Hunt, ardından bir moda ve medya şirketiyle yaptığı anlaşma ile kariyerinin startını verdi. Paris Moda Haftası’nda başlayan podyum yürüyüşü Victoria Secret defilelerine kadar uzandı. Taylor Swift ve The Chainsmokers’ın kliplerinde de yer alan güzelin burcu Boğa.

Romee Strijd

Doğal ve duru güzelliğiyle son yılların en popüler isimlerinden biri haline gelen genç model Romee Strijd, 19 Temmuz 1995’de Hollanda’da doğdu. 14 yaşındayken annesiyle alışveriş yaptığı sırada bir modellik ajansı tarafından beğenilen Strijd, 2011 yılında ajansla bir anlaşma imzalayarak profesyonel kariyeri için en önemli adımlardan birini attı. Ardından çalıştığı büyük markalarla tanınırlığını arttıran model, Victoria Secret Melekliğine kadar yükseldi. Açtığı YouTube kanalında kendi hayatı hakkında bilgiler de veren güzel, bir Yengeç burcu.

Sara Sampaio

Portekiz’in en güzel kadını olarak gösterilen Sara Sampaio, ülkenin Porto şehrinde 21 Temmuz 1991 tarihinde doğdu. 15 yaşında moda dünyasına merhaba diyen Sampaio, kazandığı çeşitli güzellik yarışmaları ile çok sayıda reklam filminde oynadı ve modellik kariyerine başladı. Çalıştığı markalarla birlikte adım adım global bir ün elde eden güzel, her zaman hayalini kurduğu Victoria Secret Melekliğine kadar yükseldi. Çeşitli film ve müzik kliplerinde de yer alan Sampaio, bir diğer Yengeç burcu model.

Stella Maxwell

Dünyanın en çok takip edilen modellerinin başında gelen Stella Maxwell, Kuzey İrlandalı bir ailenin kızı olarak 15 Mayıs 1990 yılında Belçika’da dünyaya geldi. Yeni Zelanda’da üniversite eğitimi aldığı sırada bir ajans sahibinin dikkatini çekti ve hayatı baştan aşağı değişti. İlk kez 2009 yılında çıktığı podyumda çok sayıda ünlü markayla birlikte çalıştı ve nihayet 2015 yılında Victoria Secret Meleği olarak zirveye adını yazdırdı. ABD’li oyuncu Kristen Stewart’la birlikteliği bulunan Maxwell, bir Boğa.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.