Venüs Yengeç Burcunda! Evli, mutlu, çocuklu…

Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, 31 Temmuz itibariyle Yengeç burcunda 26 Ağustos’a kadar sürecek yolculuğuna başlıyor. Sevmeyi, sevilmeyi, hayattan alınan zevki temsil eden göklerin prensesi Venüs’ün; yumuşak, seven, koruyan kollayan Yengeç burcuna geçmesiyle, ilişkilerde sevgi ve şefkat teması baskın olmaya başlayacak.

Venüs, Yengeç Burcu’nda kendini rahat hisseder ve özelliklerini çok net bir şekilde ifade edebilir. Bu dönemde, aşka ve ilişkilere yaklaşımın daha yumuşak, daha romantik ve duygulu olacak.

Yengeç’in koruyup kollayan, yemeyip yediren, besleyip büyüten özellikleri Venüs sayesinde daha da ön plana çıkacak. Aşk ve evlilik hayatında romantik ve sevgi dolu anlar yaşamanın tam zamanı. İnsanlarla olan ilişkilerinde empatik ve düşüncelisin. Misafir ağırlamaktan, sevdiklerinle bir araya gelmekten, çocuklarınla zaman geçirmekten çok keyif alacaksın. Normalde anaç birisi olmasan bile bu dönemde kendini çocuklarla iyi ilişkiler kurar, çocuk özlemi çekerken bulabilirsin. Yeni bir ev kurmak, evini düzenlemek, evinin dekorasyonunu değiştirmek de sana büyük zevk verecek.

Aşkta ve ikili ilişkilerde, mantığının değil kalbinin sesini dinleyeceğin bir dönemdesin. Kararlarını beynin yerine kalbin alıyor olacak. İlişkilerinde seni koruyup kollayan, şefkat gösteren, sarıp sarmalayan birilerini arıyorsun. Güven duygusu senin için çok önemli. Karşındaki insana güvenebildiğin anda, kendini ona tüm kalbinle adamaya hazır durumdasın.

Ancak bu dönemde aynı zamanda çok hassas ve duyarlısın. Sözler seni kolayca incitebilir, kalbin çok çabuk kırılabilir. Bir anda tüm güvenini kaybedip, kendi kabuğuna çekilebilirsin. Direkt yüzleşmelerden hoşlanmadığın için karşındaki kişiler senin neye alındığını bile anlayamayabilir. Ortaya bir “tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış” durumu çıkabilir. Yanlış anlaşılmaların hedefi olmamak için, duygularını daha iyi ifade etmelisin.

Evlenmek, ev almak, çocuk sahibi olmak, yeni bir ilişkiye başlamak isteyenler için harika bir dönem. Sıcak duyguların, hoş sohbetlerin, sevmenin, sevilmenin, ailenle bir arada olmanın tadını çıkarmaya bak.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.