Venüs Yengeç Burcunda! Aşk Kapıyı Çalıyor…

Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, 3 Temmuz itibariyle Yengeç burcunda, 28 Temmuz’a kadar sürecek yolculuğuna başlıyor. Sevmeyi, sevilmeyi, hayattan alınan zevki temsil eden göklerin prensesi Venüs’ün, evcimen ve sevgi dolu Yengeç burcuna geçmesiyle, ilişkilerde sevgi ve şefkat teması baskın olmaya başlayacak.

Venüs, Yengeç burcunda kendini çok mutlu hisseder ve tüm özelliklerini net bir şekilde gösterebilir. Bu dönemde, aşka daha yumuşak, daha romantik ve hassas yaklaşıyor olacağız.

Yengeç’in sevdiklerini koruyup kollayan, yemeyip yediren, sarıp sarmalayan özellikleri Venüs sayesinde daha da ön plana çıkacak. Romantik hayatında sevgi dolu anlar yaşamamızın tam zamanı. İnsanlarla olan ilişkilerimizde hassas, empatik ve düşünceliyiz. Konforlu evimizde misafir ağırlamaktan, sevdiğimiz insanlarla bir araya gelmekten, çocuklarla zaman geçirmekten son derece keyif alacağız. Yeni bir ev kurmak, evini düzenlemek, evinin dekorasyonunu değiştirmek de zevk aldığımız konular arasında yer alacaktır.

Aşkta ve ikili ilişkilerde, kalbimizin sesini dinleyeceğimiz bir dönemdeyiz. Tüm ilişkilerimizde bizi koruyup kollayan, şefkat gösteren, sarıp sarmalayan birilerini arıyoruz. Güven duygusu bizim için çok önemli. Karşımızdaki insana tam olarak güvenebildiğimizde, kendimizi ona tüm kalbimizle adayabiliriz.

Evlenmek, ev almak, çocuk sahibi olmak, yeni bir ilişkiye başlamak isteyenlerimiz için harika bir dönem. Sıcak duyguların, hoş sohbetlerin, sevmenin, sevilmenin, ailemizle bir arada olmanın tadını çıkarmaya bakmalıyız.

Peki, Yengeç’teki Venüs, yükselen burçlarımıza göre bizleri nasıl etkileyecek?

Koç: Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde, ailemizle huzurlu ve keyifli bir dönem geçirebiliriz. Bu dönemde tamamen ailemiz ve evimiz ile ilgili konulara odaklanıyor olacağız. Evle ilgili tadilatlar yapmamız, gayri menkul alım satım işleriyle uğraşmamız mümkündür.

Boğa: Yakın çevremiz, kardeşlerimiz, kısa yolculuklarla ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde, kardeşler, akrabalar, yakın çevre ve komşularla bir araya gelebilir, aramızdaki sorunları çözebilir, küslükleri bitirebiliriz. Kardeşlerimizden her konuda duygusal destek almamız mümkündür.

İkizler: Para ve kaynaklarımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Daha tutumlu olacağımız, maddi konularda sadece kendimizi değil, ailemizi ve sevdiklerimizi de düşünerek temkinli davranacağımız bir dönemdeyiz. Gelirimizde bir artış olabilir. Önümüze yeni yatırım fırsatları çıkabilir.

Yengeç: Dış dünyaya yansıttığımız imajımız, kendimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Çevremizdeki herkes tarafından şefkatli, sevgi dolu, merhametli tavrımız ile takdir edilebileceğimiz bir dönemdeyiz. Duygularımızı etkileyici bir şekilde dış dünyaya aktarabiliriz. İmajımızla ilgili değişiklikler yapmamız söz konusu olabilir.

Aslan: Bilinçaltımız ve ruhsal durumumuz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İç huzuru ve ruhsal dinginliğe kavuşabileceğimiz bir dönemdeyiz. Geçmişte olan olayları, hatalarımızı gözden geçirmek, eskiden kalma sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışabiliriz. Zihinsel temizlik yapmamız, büyük bir enerjiye kavuşmamızı sağlayabilir.

Başak: Sosyal çevre, arkadaşlar ve gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal ortamlarda kendimizi mutlu hissedeceğimiz, uzun süredir görmediğimiz arkadaşlarımızla buluşup hasret giderebileceğimiz, huzurlu ve keyifli bir dönemdeyiz. Sorun yaşadığımız dostlarımızla da bu süreçte aramızı düzeltmemiz mümkündür.

Terazi: Kariyerimizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İşte hassas bir ruh hali içinde olduğumuz ve duygusal kararlar alabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Elimizden geldiği kadar rasyonel olmaya çalışmalı, mantıkla hareket etmeliyiz. Kadın otorite figürlerinden hem maddi hem manevi büyük bir destek görebiliriz.

Akrep: Yurt dışı eğitimler, seyahatler, akademik fırsatlarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sezgilerimiz çok güçlenebilir. Manevi konularla ilgilenmeye başlayabiliriz. Yabancılarla bir iş birliği söz konusu olabilir. Hayatımıza yurt dışından ya da farklı kültürlerden birisi girebilir.

Yay: Ortak kaynaklar ve eşimizin parası gibi konular ön plana çıkacaktır. Maddi konularda fazla risk almak istemediğimiz ve alışılageldik yatırımları tercih edeceğimiz bir dönemdeyiz. Güvendiğimiz insanlarla birlikte iş yapmaya karar verebiliriz. Miras, kredi, sigorta gibi konularda karşılaştığımız sorunlar kolayca çözülebilir.

Oğlak: Evlilik, ortaklık ve uzun vadeli ilişkilerimiz ön plana çıkacaktır. Mevcut ilişkimizde yaşayabileceğimiz krizleri ya da sorunları kolaylıkla atlatabileceğimiz bir dönemdeyiz. Kendimizi partnerimize karşı sevgi dolu hissedebiliriz. Kalbimiz boşsa, ciddi ve uzun vadeli bir ilişki kurmamız söz konusu olabilir.

Kova: Çalışma koşullarımız, iş yerimiz, sağlığımız ve günlük rutinlerimizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş ortamında empatik ve şefkatli davranışlarımızla, birlikte çalıştığımız kişilerin takdirini toplayabiliriz. İşte kendimizi huzurlu ve güvende hissedeceğimiz bir dönemdeyiz. Sağlığımız her zamankinden daha iyi olabilir.

Balık: Aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Özellikle aşk ilişkilerinde son derece romantik ve duygusal bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkilerimizde kendimizi güvende ve çok mutlu hissedebiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza huzur katacak, merhametli ve sevgi dolusu biri ile tanışabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.