Venüs Terazi Burcunda! Sonbaharda Aşk Başkadır…

Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, 14 Ekim itibariyle Başak burcunun detaycı enerjisinden sıyrılıp, Terazi burcunda 8 Kasım’a kadar sürecek yolculuğuna başlıyor. Sevmeyi, sevilmeyi, hayattan alınan zevki temsil eden göklerin prensesi Venüs’ün, aşkın, güzelliğin, sanatın temsilcisi Terazi burcuna geçmesiyle, ilişkilerde bir romantizm rüzgârı esmeye başlayacak.

Sonbaharın artık kendini iyiden iyiye gösterdiği bu dönemde, ilişkilerde ben-sen eşiğini aşıp, “biz” olmaya doğru hızla eviriliyor olacağız.

Venüs, yöneticisi olduğu Terazi burcunda mutlu ve huzurludur. Bizler de bu süre içinde, uyumlu, dengeli, nazik bir imaj çizebilir, herkese karşı adil olmaya çalışabiliriz.

İlişkilerde, romantizm kadar huzur da aradığımız bir dönemdeyiz. Buram buram aşk kokan bugünlerde kendimizi adeta romantik bir film setindeymiş gibi hissedebiliriz. Yalnızsak hayatımıza yeni bir girebilir. Sevdiğimiz birisi varsa ancak açılamıyorsak, tam zamanıdır. Evlilik teklifleri, nişan yüzükleri havalarda uçabilir.

Venüs Terazi burcundayken, hepimiz bir dereceye kadar sosyal kelebeklere dönüşebilir, nezih ortamlarda, sanatsal faaliyetlerde boy gösterebilir, mum ışığında romantik yemekler yiyebilir, sevgiliyle romantik geziler yapıp, konserlerde el ele göz göze şarkılar söyleyebiliriz. Venüs bu burçta bize rafine v estetik bir aşk hikayesi sunar.

Güzelliğe, estetiğe, modaya düşkün Terazi burcu, yöneticisinin de etkisiyle, bizi güzelleşmeye, daha şık görünmeye itebilir. Kendimizi sık sık alışveriş yaparken, saçımızla başımızla uğraşırken bulabiliriz. Bu dönemde ufak tefek estetik müdahalelere karar vermemiz şaşırtıcı olmaz. Ancak, tüm bu güzelleşme çalışmalarımızın, cüzdanımızda adeta bir atom bombası etkisi yaratmaması için maksimum çabayı göstermemiz gerekmektedir.

Peki, Terazi’deki Venüs, yükselen burçlarımıza göre bizleri nasıl etkileyecek?

Koç: Ortaklıklar ve evlilik konuları ön plana çıkacaktır. Bu dönemde hayatımızda uzun vadeli bir ilişki başlayabilir. Evlilik teklifi alabiliriz. Yeni bir ortaklığa girişebiliriz.

Boğa: İş hayatımız ön plana çıkacaktır. İşyerinde şans yüzümüze gülebilir. Üstlerinin ve beraber çalıştığımız kişilerin takdirini kazanabiliriz. Hayatımıza iş çevremizden birisi girebilir.

İkizler: Aşk ve eğlence konuları ön plana çıkacaktır. Hayatımızda romantizm rüzgarları esmeye başlayabilir. Sosyal hayatımız canlanabilir ve çok sayıda sosyal aktiviteye katılabiliriz.

Yengeç: Ev ve aile konuları ön plana çıkacaktır. Evimiz ile uğraşmaktan zevk alabilir, bol miktarda misafir ağırlayabiliriz. Ailemiz ile keyifli zaman geçirebileceğimiz bir dönemdeyiz.

Aslan: İletişim, yakın çevre ve kardeşler konuları ön plana çıkacaktır. Bu süre içinde kardeşler ve yakın çevre ile bir araya gelip keyifli zaman geçirebilir, küçük keyifli yolculuklara çıkabiliriz.

Başak: Maddi konular ön plana çıkacaktır. Maddi kazancımız çoğalabilir. Her zamankinden daha fazla alışveriş yapabiliriz. Güzel şeylere düşkünlüğümüz artabilir.

Terazi: Nasıl göründüğümüz, imajımız, dış dünyaya yansıttığımız yüzümüz ön plana çıkacaktır. Görünüşümüzü değiştirmek, güzelleştirmek, daha sosyal olmak için çabalayabiliriz. Estetik uygulamar için uygun bir dönemdeyiz.

Akrep: İç dünyamız ve bilinçaltı konuları ön plana çıkacaktır. Hem özel hayatımızla hem de işle ilgili fedakarlıklar yapmak zorunda kalabiliriz. Çok sosyalleşmek istediğimiz bir dönemde değiliz. İlişkilerimizi gözden uzakta yaşamayı tercih edebiliriz.

Yay: Arkadaşlar ve sosyal çevre konuları ön plana çıkacaktır. Arkadaşlarımız ile ilişkilerimiz daha da güçlü bir hale gelebilir. Grup etkinliklerinden çok zevk alabiliriz. Kazancımızda bir artış olabilir.

Oğlak: Kariyer ve iş hayatı konuları ön plana çıkacaktır. Zam ya da terfi gibi isteklerimizin peşinden koşmanın tam zamanıdır. İş hayatımızda olumlu bir havanın hâkim olacağı ve üstlerimizle iyi anlaşabileceğimiz bir dönemdeyiz.

Kova: Yabancılar, yurt dışı, seyahatler, yüksek öğrenim, hukuk, medya konuları ön plana çıkacaktır. Yabancılar ile iş ilişkileri kurabiliriz. Yeni insanlarla tanışabilir, farklı kültürlerden gelen birisi ile aşk yaşayabiliriz. Seyahat etme arzumuz artabilir.

Balık: Başkalarının kaynakları, yatırımlar, miras konuları ön plana çıkacaktır. Partnerimizden ve etrafımızdaki insanlardan maddi yardım görebiliriz. Kredi ya da borç almak için ideal bir dönemdeyiz. Eşimizin kazancı bu dönemde artabilir.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.