Venüs İkizler Burcunda – Aşk Dile Geliyor!

Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, 5 Temmuz itibariyle İkizler burcunda, 1 Ağustos’a kadar sürecek yolculuğuna başlıyor. Venüs’ün, yerinde duramayan, iletişim kurmayı seven, sosyal kelebek İkizler burcuna geçmesiyle, ilişkilerimizde hareketlenme yaşayacağımız kesin.  

En suskunlarımız bile, bu konuşkan burçtaki Venüs ile dile gelebilir. Normalde duygularını gösteremeyen utangaçlar bile birdenbire aşka gelip tüm hislerini yazıya dökebilir. Eğer açılmak istediğiniz birileri varsa, hiç durmayın. Tam zamanı!

Sizin de karşınızdaki kişilerden duyacağınız aşk dolu güzel sözler, iltifatlar ayağınızı yerden kesebilir. Sosyal medyada aşkla ilgili paylaşımlarda artış görebiliriz. Sosyalleşme arzumuz artabilir. Bazılarımızın içinden bir flört canavarı çıkması mümkün.

Ancak İkizlerin iletişim, mantık ve akıl burcu olduğunu aklımızdan çıkarmamız bu dönemde hayrımıza olacak. İkizler burcu duygulardan çok düşüncelerle ilgilidir. Dolayısıyla, sevgi gezegeni Venüs aslında, bu konumda kendini çok da rahat hissetmez. İkizler zaman zaman derinleşmekte ve bağlanmakta zorlanacağı için bu dönemde ilişkilerde sadakatle ilgili sorunlar yaşanabilir. Aynı anda iki kişiden hoşlanmak, iki kişi arasında karar verememek ve kendinizi bir çıkmazda bulmak da mümkündür. Bu yüzden, kendimizi biraz frenlememiz ve tutamayacağımız sözler vermememiz yerinde olur.

Bu dönemde yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak, hobilerimizle ilgilenmek, ilgimiz olan bir konu hakkında eğitim almak isteyebiliriz. Paramızı kitaplar, yolculuklar ve de entelektüel uğraşlar için harcayabiliriz. Ayrıca her türlü yazım işi, reklamcılık, tanıtım ve halkla ilişkiler faaliyeti için de mükemmel bir dönem.

İkizler, Kova, Yay burçları ve yükselen burcu İkizler olan kişiler, bu dönemde aşk ve ilişkiler konusunda diğer burçlara göre daha şanslı olacaklar.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.