Venüs, İkizler Burcuna Geçiyor! Duygularımızı İfade Etmek Önem Kazanıyor…

Aşkın ve güzelliklerin gezegeni olan Venüs bu sene oldukça uzun kalacağı İkizler burcuna 3 Nisan 2020 tarihinde geçiyor. 13 Mayıs’ta başlayacak ve 25 Haziran’da bitecek olan geri hareketi sebebiyle 7 Ağustos 2020 ye kadar İkizler burcunda kalacak olması sebebiyle hayatımızda değişen çok şey olacak gibi görünüyor…

Bu süreç boyunca tüm ikili ilişkilerimizde kendimizi ifade etmek her zamankinden daha önem kazanacak. Sevgimizi konuşarak veya yazarak anlatmak isteyeceğiz. Aşkta akıl ve mantığımız ön plana çıkacak. Süregelen bir ilişkimiz yoksa zeki ve entelektüel kişilere çekileceğiz. Zihinsel uyuma ve iletişime oldukça özen göstereceğiz. İkizler burcunun meraklı ve bilgiye aç olan yönünü düşünecek olursak partnerimizle bol bol fikir alışverişinde bulunabilir, ilgimizi çeken konular üzerinde saatlerce sohbet edebiliriz.

 

İkizler burcunun gölge yönüyle tüm ikili ilişkilerimizde kimi zaman derinleşmekte zorlanabilir ve daha yüzeysel bir yaklaşım sergileyebiliriz. Önce hevesle bir aşka yelken açabilir sonra merakımızı giderdiğimizde veya ilgimiz geçtiğinde çabuk sıkılabiliriz. Flörtöz tavırlar sergileme potansiyelimiz oldukça yüksek olabilir.

Hayatta bize keyif veren ne varsa bu süreç içinde değişkenlik gösterecektir. Konfor alanımızda sıklıkla farklılıklar arayabiliriz. Moda, sanat ve estetik konularında güncel olanı takip edeceğiz. Bu süreçte daha entelektüel zevklere çekilebilir, ellerimizi ve kollarımızı kullanabileceğimiz birtakım hobiler edinebiliriz. Bir yandan yeni keşifler yapıp kişisel gelişimimize iyi gelecek kısa seyahatler planlamak isterken ikilemde kalabiliriz. Yahut planlarımızda değişiklikler yapmak durumunda kalabiliriz.

Yakın çevremiz ve akrabalarımızla daha çok iletişim kurabilir, onlara olan sevgimizi dillendirmek isteyebiliriz. Uzun uzun sohbet edebileceğimiz toplantı ve organizasyonlar düzenleyebilmek için yine oldukça uygun bir dönem. Öte yandan öz değere ve paraya olan bakış açımız değişebilir. Daha savurgan olabileceğimize işaret eden bu görünüm sebebiyle bir heves uğruna hızlıca harcama yapmamaya özen göstermeliyiz!

Venüs’ün geri hareketi ile ilgili detaylı yazımızı okuyabilmek için bizi takip etmeye devam edin…

Peki Venüs’ün İkizler serüveni yükselen burçlarımıza göre neler getiriyor?

 Yükselen Koç: Önümüzdeki bu süreçte yakın çevren, fikirlerin ve kısa seyahat konuların ön plana çıkacak gibi görünüyor. Varsa kardeşlerin, yakın akraba veya arkadaşlarınla daha çok iletişime geçebilir, onlara olan duygularını ifade etmek isteyebilirsin. Birlikte vakit geçirmek ve hoş sohbetler yapmak için bazı organizasyonlar düzenlemek isteyebilirsin. Okumak, araştırma yapmak, yeni bilgiler öğrenmek ve kişisel gelişimin için eğitime başlayabilirsin.

Yükselen Boğa: Önümüzdeki bu süreçte maddi kaynakların ön plana çıkacak gibi görünüyor. Yoğun iletişim veya hareket halinde olman gereken ticaret veya eğitim hayatından gelir elde etme potansiyelin olabilir. Aynı anda iki ayrı işten para kazanabilirsin veya finansal durumunda; ikili durumlar veya kararsız kalacağın bazı koşullar gelişebilir. Öz değere olan bakış açın farklılaşabilir veya sahip olduğun bilgi üzerinden kendini değerlendirebilirsin.

Yükselen İkizler: Önümüzdeki bu süreçte yakın çevrene ve dış dünyaya yansıttığın imajın ön plana çıkacak gibi görünüyor. Fiziksel görünümünde değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Kıvrak zekan, hoş ifadelerin ve gerek yazılı gerek sözlü iletişimdeki nezaketinle dikkatleri üzerine çekebilirsin. Ticaret veya eğitim hayatına dair birtakım girişimlerde bulunabilir, yazı yazmaya başlayabilirsin. Bu dönemde genel hayat dinamiklerini yani kariyerini, ev hayatını ve her türlü ikili ilişkilerini yeniden düzenleyebilirsin.

 Yükselen Yengeç: Önümüzdeki bu süreçte bilinç altın ve kontrol dışı konular ön plana çıkacak gibi görünüyor. Kendini geri planda tutarak ruhsal konulara dair merakını gidermek isteyebilir, görünenin ötesindeki büyük plana hitap eden konulara dair kişisel gelişim eğitimlerine katılabilirsin. İç dünyanda kendini huzurlu hissetmek için manevi birtakım çalışmalar yapabilir, yoga-meditasyon gibi ruhunu rahatlatacak deneyimlere yönelebilirsin. Kendine saklamak, dış dünyayla henüz paylaşmayı tercih etmeyeceğin bir ilişkiye başlayabilirsin. Hakkında yapılan bazı dedikoduların kulağına çalınması mümkün.

 Yükselen Aslan: Önümüzdeki bu süreçte sosyal çevren ve gelecek beklentilerin ön plana çıkacak gibi görünüyor. Arkadaşlarınla bol bol keyifli ve bilgi içerikli sohbetler yapabilirsin. Entelektüel insanlarla bir araya gelebilir ve bu ortamlarda tanışacağın kişiyle yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Mesleki gruplar, dernek veya vakıf organizasyonlarında bol bol yer alabilir, kıvrak zekanla dikkatleri üzerine çekebilirsin. Hayata dair beklentilerine yoğunlaşmak isterken bir yandan da gelecekle ilgili ikilemlerde kalabilirsin.

 Yükselen Başak: Önümüzdeki bu süreçte kariyer hayatın ön plana çıkacak gibi görünüyor. Kıvrak zekanla geliştireceğin projelerin, bilgi birikimin, pratik ve hünerli girişimlerinle dikkatleri üzerine çekebilirsin. Bilgini kullanarak başarı kazanmak sana keyif verebilir. Yeni bir iş teklifi alabilir veya kariyerinde yönünü değiştirmeyi tercih edebilirisin. Ticari birtakım projelere girmek ve bunlardan gelir elde etmek isteyebilirsin. İnsan ilişkilerini geliştirmek ve sanatsal yeteneklerini geliştirerek kariyer hayatında kullanabilmek için oldukça uygun bir dönem olabilir.

Yükselen Terazi: Önümüzdeki bu süreçte hayata bakış açın ve yurt dışıyla ilgili konuların ön plana çıkacak gibi görünüyor. Kişisel gelişiminde sana fayda sağlayacak ve ufkunu genişletebileceğin bir eğitime başlayabilirsin. Akademik kariyerinde araştırmaların ve zekanla hocalarının takdirini toplayabilir, devam eden öğreniminin tamamlanmasıyla kendini mutlu hissedebilirsin. Yabancılarla iletişimin hareketlenebilir. Uluslararası ticaretle meşgulsen becerikli ve zekice hamlelerle gelir elde edebilirsin. Devam eden hukuki süreçlerin varsa daha uyumlu ve diplomatik yaklaşım sergilemek için imkan bulabilirsin.

Yükselen Akrep: Önümüzdeki bu süreçte ortaklı gelirlerinle ilgili konuların ön plana çıkacak gibi görünüyor. Eşin; ticari veya eğitime dair birtakım projelerden gelir elde edebilir veya para kaynaklarında artış olabilir. Ticari bir iş birliği veya ortaklık içindeysen gelecek olan gelir psikolojik olarak seni rahatlatabilir. Alacağın varsa diplomatik ve uyumlu yaklaşımınla bu dönemde tahsil edebilirsin. Yatırımlarınla ilgili değişken durumlar söz konusu olabilir. Kredi çekmek, borç, faiz gibi konularda ikilemde kalabilirsin. Okült konulara merak salabilir ve bu konularda derinlere inebilecek araştırma ve eğitim fırsatları yakalayabilirsin.

Yükselen Yay: Önümüzdeki bu süreçte ikili ilişkilerin ve iş birliklerin ön plana çıkacak gibi görünüyor. Evliliğinde hareketli günlere giriyorsun. Eşinle olan vaktini hoş sohbetlerle renklendirebileceğin, muzip şakalarla ve çekici tavırlarla eğlenceli hale getirebileceğin günlere giriyorsun. Öte yandan evliliğinde sorunlar varsa bu dönemde ikilemlerin artabilir. Eğer evli değilsen hayatına eğlenceli, eğitim veya ticaret hayatıyla uğraşan biri girebilir. Öte yandan ortaklı ve yeni bir ticari projeye girebilir, iş birliğini geliştirmek için hareket halinde olman gerekebilir.

Yükselen Oğlak: Önümüzdeki bu süreçte günlük rutinlerin ve sağlığın ön plana çıkacak gibi görünüyor. Gündelik hayatını geçirdiğin ortamı güzelleştirmek isteyebilirsin. Çalışma arkadaşlarınla olan uyumlu iletişim, zekice hamleler ve nazik tavırlarınla dikkatleri üzerine çekebilirsin. Ofis ortamında değişen bazı koşullar veya seni ikilemde bırakacak bazı koşullar gelişebilir. İş yerinde oldukça hareketli günler geçirebilir, yoğun ve hızlı iletişim kurarak birden fazla süreci aynı anda yürütmen gerekebilir. Sağlığına ve beslenmene özen göstermen gerekebilir.

Yükselen Kova: Önümüzdeki bu süreçte aşk ve çocuklarınla ilgili konularını ön plana çıkacak gibi görünüyor. Birlikteliğinde oldukça hareketli veya iletişimin yoğun olduğu günler yaşayabilirsin. İlişkinde emin olmadığın konular varsa ikilemde kalabilir, daha uyumlu ve nazik tavırlar sergileyerek beraberliğini tekrar keyifli hale getirmeyi deneyebilirsin. Bir ilişkin yoksa birden fazla seçenek arasında kararsız kalabilir veya oldukça muzip biriyle beraberliğe başlayabilirsin. Çocuklarınla olan ilişkini hareketlendirebilir, onlarla eğlenceli vakit geçirmek için yaratıcı zekanı kullanabilirsin. Risk ve hız içeren sporlara merak salabilirsin.

Yükselen Balık: Önümüzdeki bu süreçte ev veya aile bireylerinle ilgili konular ön plana çıkacak gibi görünüyor. Yaşadığın alanı güzelleştirmek ve yeniden dekore etmek isteyebilirsin. Evinde, ailenle birlikte eğlenceli aktiviteler düzenleyebilir, onlara olan duygularını ifade etmek isteyebilir, kendini bu şekilde oldukça huzurlu ve keyifli hissedebilirsin. Evinde bolca vakit geçireceğin, hünerli ellerini kullanarak yaratıcı ve sanatsal çalışmalar yapabileceğin bir dönem. Taşınmaz mal- mülk konularıyla veya yatırımlarınla ilgili ikilemde kalabilirsin. Eğer bir ticaret hayatın varsa işini veya eğitimini evden yürütmen gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.