Venüs Burcuna Göre Seni Karşı Konulmaz Yapan Şey Ne?

Kimisi vardır bir yerden içeri girer girmez, bütün başları kendine çevirtir, hayran hayran baktırır, kimisi vardır zaman geçirdikçe tanırsın, âşık olursun sonra da vazgeçemezsin. Peki sence insanlar neden sana çekiliyor, onlara huzurun saf halini yaşattığın için mi yoksa tehlikeli, tutkulu hallerinle kendilerinden geçirdiğin için mi? İşte Venüs burcuna göre seni karşı konulamaz yapan şey.

Venüs burcunu öğrenmek için tıkla!

Koç: Cesur ve Bağımsızsın

Zodyak aleminin ilk burcu olarak, cesur hallerin ve ateşli bağımsızlık arzun neredeyse gözle görülür, elle tutulur desek abartmış olmayız. “Başkalarının gittiği yollar onların olsun, ben kendi yolumu kendim açarım” deyişin yok mu, hele biri sana meydan okuduğunda o kendinden emin, asla geri adım atmayan hallerin? Az tehlikeli değilsin biliyoruz işte bu yüzden pervane böceklerinin ateşe çekilmesi gibi biz de sana çekiliyoruz, kolumuzu, kanadımızı yakıyoruz.

Boğa: Dinginliğin ve Duygusallığın

Belki her şeyi bilmiyoruz, ama şundan eminiz; İnsan sevdi mi Boğa gibi sevmeli. Kesinlikle “aman şımarır, sevdiğimi çok belli etmeyeyim.” demezsin, seviyorsan sonuna kadar gösterirsin. Sonra ne mi olur? Karşındaki erir biter, “ben böyle sevmek görmedim” bile der valla. Hayattaki küçük şeylerden nasıl maksimum zevk alınır o kadar iyi biliyorsun ki, çevrendekiler en basit şeyi bile eğlenceli hale getirmene aşık, biz de sana.

İkizler: Çekiciliğin ve Zekân

Çekiciliğin ve zekân gerçekten eşsiz ve karşı konulamaz, sen de bunu çok iyi biliyorsun. Her zaman anlatacak bir hikayen var, pratik zekân ve mizah anlayışınla birleşince herkesin yanında olmaktan zevk aldığı biri haline geliyorsun. Mükemmel tavsiyeler vermeden bahsetmeye gerek bile yok. Hayat senle beraberken o kadar eğlenceli ki.

Yengeç: Duyarlılığın ve Şefkatli Yapın

Ayın çocuğu olan sen o kadar şefkatli ve hoşgörülüsün ki. Ayın değişen evreleri tarafından yönetilmek en zor zamanlarda bile duyarlılığından bir şey alıp götürmüyor. Çevrende olabilecek kadar şanslı olanlar senin tanıştıkları herkesten farklı olduğunun farkında. Bir su burcu olarak aşka aşıksın. Her ne kadar ilişkinde bazen gerçekten talepkar olsan da karşındakine karşılığını vermekte öyle böyle cömert değilsin.

Aslan: Sadakatin ve Karizman

Son derecede sadıksın ve öyle kolay kolay sarsılacak biri değilsin. Tıpkı burcunun sembolü Aslan gibi koruyucu bir tarafın ve sevgilini her türden özel hissettirme konusunda eşsiz bir yeteneğin var. Kendine güveni ve karizmanı tıpkı ikinci bir cilt gibi taşıyorsun ve bunu göstermekten bir an bile çekinmiyorsun. Sen partinin ışığısın, sana ilgi duyanların ve istemsizce çekilenleri neyin cezbettiğini görmek o kadar da zor değil.

Başak: Zekân ve Gerçekçiliğin

Kişilere ve olaylara gerçekçi bakışın seni belki de bugüne kadar tanıştığımız en az beklentili insan yapıyor olabilir. Öyle mutlu olmak için dünyaları da istemiyorsun ama aşırı derecede dürüst yapın, bazen senle konuşurken ne dediğimize iki kere dikkat etmemize neden oluyor. Kafanın içinde çok fazla senaryo ve olası sonuçlarıyla aynı anda karşımızda oluşun biz ölümlülerin seni anlamak için biraz kafa patlatmasını sağlıyor diyelim. Ayrıca senden daha güvenilir biri de aklımıza gelmiyor. Çok fazla iyi fikre sahip olmana rağmen genellikle bizim sana gelmemizi bekliyorsun. Seninle beraber olmak bir çift olarak dünyayı yönetmeye uzanan hikâyenin başlangıcı gibi.

Terazi: Uyumun ve Zarafet Anlayışın

İnsanları nasıl bir araya getireceğini ve mutlu edebileceğini çok iyi biliyorsun. Öyle kolayca vazgeçmiyorsun ve kesinlikle çevrende olan herkes ne kadar şanslı olduklarının farkında. Başına gelen neredeyse her şeyle o kendine has zarif ve şık tavrınla başa çıktığından da bahsetmiş miydik? Dürüst olmak gerekirse bunu nasıl yaptığını bilmiyoruz ancak kesinlikle aklımızı başımızdan alıyor.

Akrep: Gizemli, Derin ve Tutkulu Yapın

Sen Zodyak aleminin en derin, en gizemli burcu. Derinliğin birçok kişiyi sana çeken bir şey ama bu derinliğin altında yatan hazineyi ancak çok şanslı olabilenler görebiliyor. Sen de bu durumdan memnunsun, öyle herkesin içeri girmesine izin vermiyorsun, ama bir kere içeri girdiklerinde de mükemmel bir şeyle karşılaşacaklarına eminsin. Flörtözlük konusunda hatırı sayılır bir üne sahipsin. Kafana koyduğun kişiye uzandığın zaman, senin çekim alanına girmekten kaçamayacaklarını çok iyi biliyoruz.

Yay: Yeniliğe Açık ve Kendini Akışa Kaptıran Yapın

Biz seninle iken sıkılan birini gerçekten görmedik. Her zaman yeni maceralara atılmak için hazır ve nazırsın, farklı şeyleri denemek konusunda ise bitmek tükenmek bilmeyen bir iştahın var. Bu çevrende olan insanların da senin o eğlence dolu dünyana girmek için sana ellerini uzatmasını sağlıyor. Akışa kendini kaptırıp, hayat ne getirse getirsin devam edebilme yeteneğin ise bizi baştan çıkaran başka bir özelliğin.

Oğlak: Kararlılığın ve Azmin

Şunu kabul edelim, günümüzde öyle senin gibi tuttuğunu koparan, bir şeyi kafasına koyduğunda ona ulaşmak için gece gündüz durmadan çalışan çok fazla insan kalmadı. O yüzden seni böyle kararlı ve her daim daha motive gördüğümüzde hem çok özeniyor hem de takdir etmekten geri duramıyoruz. Herkes kişiliğinin bu yönüne bizim gibi hayran olmayabilir, ancak doğru kişiyle karşılaştığında bu kararlılığının ona dünyadaki her şeyden daha çekici geleceğine o kadar eminiz ki.

Kova: İdealizmin ve Özgür Ruhun

Sen Zodyak aleminde görüp görebileceğimiz en özgür ruhlu, en uçuk kaçık kişisin. Yer yer garip hallerin, olaylara kendi pencerenden bakıp, yaklaşman yok mu hem kafamızı karıştırıyor hem de hep çevrende olmak istememize neden oluyor. Bir daha nerden bulacağız böylesini demekten kendimizi alamıyoruz. Potansiyel aşıklarının ve diğer insanların sana karşı koyamamasının sebebi idealist yapından ödün vermeyişin ve özgür ruhun tabii ki.

Balık: Sanatçı Ruhun ve Sezgilerin

Sevgili Balık, hayal dünyasının en renklisi sende olunca, içimizdeki sanatçıların da senin burcundan çıkması bizi pek şaşırtmıyor. Öyle güzel öyle birdenbire âşık olabiliyorsun ki ateş hattındaki kişiler bu tutkulu yapına deli divane oluyor. Tam olarak ne istediğini ve neyi sevdiğini bilen birinden daha çekici ne olabilir ki? Peki ya o sezgilerin? İç dünyan o kadar zengin ki hayatına giren herkes memnuniyetle sorgusuz sualsiz derinliklerinde kaybolmak isteyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.