Venüs Boğa Burcunda

Venüs, 06 Haziran – 05 Temmuz tarihleri arasında Boğa burcunda hareket edecek. Daha önceki yazılarımızdan hatırlayabileceğiniz gibi Venüs gezegeni; ilişkiler, ortaklıklar, evlilik, flört gibi birçok konuyla ilgili. Nerede, nasıl mutlu olduğumuzu, nelerden keyif aldığımızı, hangi konularda yetenekli olduğumuzu anlatıyor.

İyicil ve şans veren bir gezegen olan Venüs, Boğa burcunun konuları olan sadakat, güven, keyif, sanatsal başarı, birikim ve yatırım konularıyla oldukça uyumlu. Bu sayede önümüzdeki bir aylık süre içinde bu konularda şans bizden yana olacak. 06 Haziran – 05 Temmuz tarihler, arasında karşımıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeliyiz. Senin burcun nasıl etkileniyor?

Sevgili Koç; finansal konularda oldukça şanslı bir dönemdesin. Doğru yatırımlar yapabilir, sanatsal yeteneklerini kullanarak para kazanabilirsin. Maddi olarak kendini güvende hissedebilirsin.

Sevgili Boğa; kendine daha fazla özen gösterebilir, fiziksel görünümünle ilgilenebilir, alışveriş yapabilirsin. Özellikle özel hayatında keyifli bir dönemdesin. Yeni ve sağlam bir ilişkiye başlayabilir ya da çocuk sahibi olabilirsin.

Sevgili İkizler; bu dönemde güvenlikle ilgili endişelerin olabilir. Bir mülk satışı gerçekleştirebilirsin ama para kayıpları konusunda dikkatli olmalısın. Bu dönemde sosyalleşmek istemeyebilirsin.

Sevgili Yengeç; sosyal hayatın renklenebilir. Arkadaşlarınla bir araya gelebilir, keyif alacağın organizasyonlara katılabilirsin. Kazançlarında artış olabilir. Çocuklarla ilişkilerin güzelleşebilir.

Sevgili Aslan; kariyerinle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Terfi alabilir, üstlerinin takdirini kazanabilir ya da yeni bir iş bulabilirsin. Toplum önünde dikkatleri üstünde toplaman mümkün. Çocuk sahibi olabilirsin.

Sevgili Başak; bu dönem yolculuklar konusunda şanslısın. Sosyal medyada dikkatleri üzerine çekebilirsin. Bir eğitim fırsatı bulabilirsin. Eşinin akrabalarıyla bir araya gelebilirsin.

Sevgili Terazi; eşinin kazancında artış olabilir. Duygusal paylaşımların artabilir. Miras, sigorta, prim gibi konularda sorunlar varsa çözülebilir. Güven krizlerine karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Akrep; evlenmeyi düşünüyorsa, şanslı bir dönemdesin ya da uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilirsin. Hayatına şans ve bereket getirecek biri girebilir. Eşinle sorunların varsa çözülebilir.

Sevgili Yay; çalışma ortamının koşulları iyileşebilir, iş arkadaşlarınla ilişkisi daha keyifli bir hal alabilir. Sana yardımı dokunacak kişilerle tanışabilirsin, sağlığın düzelebilir, akraba ziyaretlerin artabilir.

Sevgili Oğlak; aşktan yana şanslı bir dönem, hayattan daha fazla keyif alabilir, kendini daha mutlu hissedebilirsin. Bol bol alışveriş yapabilirsin. Sanatsal yeteneklerin açığa çıkabilir.

Sevgili Kova; evinle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Ev alabilir ya da tadilatla evini yenileyebilirsin. Ebeveynlerin ziyarete gelebilir. Babanla ilgili olumlu gelişmeler olabilir.

Sevgili Balık; kardeşler ya da kuzenlerle bir araya gelebilir, yolculuk yapabilir ya da tatile çıkabilirsin. Kendini rahatlıkla ifade edebileceğin bir dönem. Kârlı anlaşmalara imza atabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.