Venüs Boğa Burcunda! Hayattan Keyif Alıyoruz…

Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, 15 Mayıs itibariyle Koç burcundan ayrılarak, Boğa burcunda 9 Haziran’a kadar sürecek yolculuğuna başlıyor. Sevmeyi, sevilmeyi, hayattan alınan zevki temsil eden göklerin prensesi Venüs’ün, arzulu, sadık, keyfine düşkün Boğa burcuna geçmesi, aşk hayatımızda huzurlu ve mutlu bir döneme girmemizi sağlayacak.

Venüs gezegeni Boğa burcunun yöneticisidir. Bu nedenle bu burçta çok rahat edip, huzur bulur. Dolayısıyla, bu dönemde romantik ilişkiler açısından çok güzel bir süreçten geçeceğimizi, aşka, sevgiye doyacağımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu dönemde başlayacağımız aşk ilişkileri, ayakları yere sağlam basan, güvenilir, tutkulu ilişkiler olacaktır. Flörtten flörte koşmayı değil, uzun vadeli, ömürlük ilişkilere yönelmeyi tercih edebiliriz.

Hayattan zevk alacağımız, doya doya yiyip içeceğimiz, dost meclislerinde hoş sohbetler edeceğimiz, aşk şarabının kana kana tadına bakacağımız, sevdiğimiz kişi ile tensel uyumumuzun doruklara çıkacağı çok güzel bir dönemdeyiz.

Bu süreçte, finansal konularda da rahata ermemiz, beklediğimiz bir paranın gelmesi, kazancımızın artması ve dolayısıyla kendimizi güvende hissedip, rahat bir nefes almamız da şaşırtıcı olmaz. Sanatsal alandaki yeteneklerimizle kendimizi gösterebilir, bu konularla ilgili işlerden de kazanç sağlayabiliriz.

Öte yandan, kendimizi iyiden iyiye zevke ve sefaya kaptırmamız, daha sonra fazla yeme içmenin getirdiği kilolar, yapılan alışverişlerin getirdiği kredi kartı ekstreleri ve sarsılan bir bütçe olarak bize dönüş yapabilir. Hayattan keyif alırken, kararında kalmayı başarabilmekte çok büyük yarar vardır.

Peki, Boğa’daki Venüs, yükselen burçlarımıza göre bizleri nasıl etkileyecek?

Koç: Para ve kaynaklarımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Maddi konularda uzun zamandır beklediğimiz fırsatlar önümüze çıkabilir. Bir terfi ya da yeni bir proje sayesinde kazancımızda bir artış, bir zam alma durumu olabilir. Yapmaktan zevk aldığımız, bize keyif veren bir işten para kazanmaya başlayabiliriz.

Boğa: Dış dünyaya yansıttığımız imajımız, kendimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Fiziksel çekiciliğimiz bu dönemde çok artacaktır. Kendimizden emin, ayakları yere basan, güvenilir bir imaj çiziyor olacağız. Hayat amaçlarımız bu dönemde iyice belirginleşebilir. Bize yeni fırsatlar sağlayacak, nüfuzlu insanlarla tanışabiliriz.

İkizler: Bilinçaltımız ve ruhsal durumumuz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Ruhsal olarak daha huzurlu bir döneme giriyoruz. Bir süredir çalkantılar yaşayan zihnimiz, bu dönemde sakinleşebilir, kendimizi daha iyi hissedebilir, ihtiyacımız olan iç huzuruna kavuşabilir, pozitif enerji toplayabiliriz. Hayata daha pozitif gözlerle bakacağımız bir dönemdeyiz.

Yengeç: Sosyal çevre, arkadaşlar ve gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal ortamlarda kendimizi keyifli hissedeceğimiz, arkadaş gruplarıyla bir araya gelip, eğlenceli zamanlar yaşayabileceğimiz bir dönemdeyiz. Bu süreçte tanışacağımız kişiler, bize maddi, manevi yeni fırsatlar sunabilir. Kariyer kazançlarımızda bir artış meydana gelebilir.

Aslan: Kariyerimizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İşte kendimizi huzurlu ve mutlu hissedeceğimiz, yaptığımız işten keyif alacağımız bir döneme giriyoruz. Uzun zamandır beklediğimiz bir terfi bu dönemde gerçekleşebilir. Üstlerimiz ile uyumlu bir şekilde çalışabiliriz. İşimizde yeni fırsatlar önümüze çıkabilir.

Başak: Yurt dışı eğitimler, seyahatler, akademik fırsatlarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde, eğitim ve yurt dışı seyahatler ile ilgili güzel fırsatlar yakalayabiliriz. İşimizle ilgili keyif alacağımız bir eğitim söz konusu olabilir. Uzun yolculuklar yapabilir, yurt dışında keyifli zamanlar geçirebiliriz. Hukuksal sorunlarımız bu dönemde çözüme kavuşabilir.

Terazi: Ortak kaynaklar ve eşimizin parası gibi konular ön plana çıkacaktır. Maddi konularda şanslı olduğumuz, yatırımlarımızın bize kazanç sağlayabileceği, karlı ortaklıklara imza atabileceğimiz bir dönemdeyiz. Bu dönemde eşimizin parasında bir artış olabilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir alacağımızı tahsil edebiliriz. Komisyon, prim gibi kazançlarımız artabilir.

Akrep: Evlilik, ortaklık ve uzun vadeli ilişkilerimiz ön plana çıkacaktır. Mevcut ilişkimizde kendimizi huzurlu ve keyifli hissedeceğimiz bir döneme giriyoruz. Aramızdaki ilişki bu dönemde iyice sağlamlaşabilir. İlişkimiz yoksa, hayatımıza uzun vadeli ilişki yaşayacağımız bir kişi girebilir. Evlenme teklif edebilir ya da teklif alabiliriz. Ortaklık ya da evlilik için imza atmak için iyi bir dönemdeyiz.

Yay: Çalışma koşullarımız, iş yerimiz, sağlığımız ve günlük rutinlerimizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş ortamında huzurla ve keyifle çalışacağımız bir dönemdeyiz. Daha konforlu çalışma koşullarına kavuşabilir, iş arkadaşlarımızla uyum içinde hareket edebiliriz. Günlük rutinlerimizi sıkılmadan, huzur içinde yerine getiriyor olacağız. Sağlık konusunda, kilo almamaya, yemeyi içmeyi fazla kaçırmamaya dikkat etmeliyiz.

Oğlak: Aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Özellikle aşk ilişkileri açısından çok şanslı bir döneme giriyoruz. İlişkimiz varsa, partnerimizle çok keyifli, huzurlu bir zaman geçiriyor olacağız. Sosyal ortamlarda bol bol boy gösterebilir, hobilerimizle ilgilenebiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza yeni birisi girebilir ve bu kişiyle ciddi bir ilişki düşünebiliriz.

Kova: Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde, ailemizle güzel, huzurlu günler geçirebileceğimiz bir dönemdeyiz. Evde bol bol misafir ağırlayabilir, birlikte yiyip içebilir, keyifli sohbetler edebiliriz. Evimiz daha konforlu hale gelebilir, evimizi güzelleştirmek için harcamalar yapabiliriz.

Balık: Yakın çevremiz, kardeşlerimiz, kısa yolculuklarla ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde, yakın çevremiz, komşularımızı, kardeşler ve akrabalarımız bir araya gelip, çok keyifli zamanlar geçirebiliriz. Çok zevk alacağımız kısa yolculuklara çıkabilir, ilgimizi çeken bir konuda eğitim alma fırsatı elde edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.