Venüs Boğa Burcunda! Artık Keyfimize ve Rahatımıza Bakma Zamanı…

5 mart 2020 tarihinde naif ve uyumlu doğasıyla tanınan, dokunduğu yeri yumuşatan Venüs; pek de rahat etmediği Koç burcundan yönetici olduğu Boğa burcuna geçiyor. Kuvvetini rahatlıkla gösterebildiği Boğa seyahati 3 Nisan 2020 tarihine kadar da sürecek. Aşkı, hayattan aldığımız keyifleri, huzuru ifade eden Venüs’ün istikrara, sadakate ve güvenliğe önem veren Boğa burcuna geçişi, ikili ilişkilerimizde huzurlu bir döneme girdiğimizin habercisi gibi…

Yaklaşık bir aylık süreçte güven, konfor ve huzur ihtiyacımız artabilir. Hayallerimiz, duygularımız ve yaratıcılığımız hareketlenebilir. Estetik, mimari ve güzellikleri içeren konulara yönelebilir, sanatsal pek çok etkinliğe katılabiliriz. Sakinleşmek ve rahatlamak için işleri biraz ağırdan almak isteyebilir, hayatın tadını çıkarmayı tercih edebiliriz. Beş duyumuza hitap eden keyifleri deneyimlemek, doğa ana ile bütünleşmek ve hayatın tadını çıkarmak için çok uygun bir dönem! Ayrıca hem maddi hem de manevi güvenliğimizi daha çok göz önünde bulunduracağımız bir sürece giriyoruz. Parasal konuları daha ciddiyetle değerlendirip, bu konuda istikrarı sağlayabilmek adına yeni projeler gündemimize gelebilir.

Aşk ve ikili tüm ilişkilerimizde huzura ve dinginliğe önem vereceğimiz günlerdeyiz. Eğer bir ilişkimiz yoksa uzun süreli ve sağlam bir ilişkiye yelken açabiliriz. Süregelen bir ilişkimiz varsa tadını çıkarmak ve kalıcı adımlar atmak için yine uygun günlerde olacağız.

Özellikle Venüs’ün Uranüs’le kavuşacağı 8-10 Mart günlerinde aniden sürpriz bir aşk kapımızı çalabilir. Orjinal veya daha aykırı bir kişiyle duygusal etkileşime girmemiz mümkün. İlişkide olduğumuz kişiyle ilgili hiç beklemediğimiz bir takım farkındalıklara varabilir, ani parlamalar yaşayabiliriz. Dolayısıyla dikkatli olmakta ver sükuneti korumaya çalışmakta fayda olacaktır! Bunların yanı sıra aynı tarihlerde beklemediğimiz bir yerden para gelebilir. Estetik girişimlerde hiç denemediğimiz farklı bir yöntemi deneyimlemek isteyebiliriz.

Peki Venüs’ün Boğa serüveni yükselen burçlarımıza göre neler getiriyor?

 Yükselen Koç: Önümüzdeki bu süreçte para, gelirler ve yeteneklerin ön plana çıkacak gibi görünüyor. Maddi konularda bir takım fırsatlarla karşı karşıya gelebilir veya yeni bir gelir elde etmeni sağlayacak projelere girebilirsin. Bu anlamda istikrarı ve güvenliği elde edebilmek adına bazı girişimlerde bulunabilirsin. 8-10 Mart tarihlerinde hiç beklemediğin bir yerden para elde edebilirsin. Sanatsal veya sana keyif veren ilgi alanlarından bir kazanç elde edebileceğin günler seni bekliyor!

Yükselen Boğa: Önümüzdeki bu süreçte etrafına yansıttığın imajın, güzelliğin ve uyumun ön plana çıkacak gibi görünüyor. Pratik, cömert, kararlı ve üretken halini ikili ilişkilerine, aile ve kariyer hayatına yansıtabilir, sağlam adımlar atabilirsin. Özellikle 8-10 Mart tarihlerinde beklemediğin bir takım fırsatlarla karşılaşabilirsin. Eğer bekarsan aniden evlilik kararı alabilirsin. Eğer ilişkin yoksa bir yıldırım aşkı kapını çalabilir! İmajında farklılık yaratmak isteyebilir daha evvel denemediğin bir estetik girişime yönelebilirsin. Yine de bu günlerde ani kararlar almamaya ve sakarlıklara dikkat etmende fayda olacak!

Yükselen İkizler: Önümüzdeki bu süreçte bilinçaltın ön plana çıkacak gibi görünüyor. İç dünyanda  kendini daha huzurlu ve rahat hissedileceğin günlere giriyorsun. Ruh halindeki değişkenlerinden ve korkularından arınabilir daha sakin ve keyifli olabilirsin. Ruhsal bir takım aktivitelere katılabilir, meditasyon, yoga gibi çalışmalarla kendini pozitif hissedebilirsin. 8-10 mart tarihlerinde kontrolünün dışında bazı olaylar gelişebilir. Beklemediğin bir destek görebilir veya yardım alabilirsin. Aynı günlerde yapacağın ruhsal çalışmalarda iç dünyanda aydınlanma yaşayabilir sonrasında huzura ve dengeye kavuşabilirsin.

Yükselen Yengeç: Önümüzdeki bu süreçte sosyal hayatın ve hedeflerin ön plana çıkacak gibi görünüyor. Arkadaşlarınla bir araya gelebilir, keyifli hissedeceğin eğlenceli organizasyonlar yapabilirsin. Üyesi olduğun mesleki grup, dernek veya vakıfların aktivitelerinde boy gösterebilir, uyumun ve güzelliğinle dikkatleri üzerine çekebilirsin. Geleceğe yönelik hedeflerine emin adımlarla ilerleyebileceğin bir dönem seni bekliyor! 8-10 Mart tarihleri arasında arkadaşlarınla ani bir elektriklenme yaşayabilir, onlarla ilgili farkındalığa varabilir yada onlardan beklemediğin bir haber alabilirsin. Sosyal hayatında farklı ve orijinal deneyimlere çekilebilir, beklemediğin bir fırsatla karşılaşabilirsin.

Yükselen Aslan: Önümüzdeki bu süreçte kariyer hayatın ön plana çıkacak gibi görünüyor. İş hayatında kendini mutlu ve huzurlu hissedeceğin bir döneme giriyorsun. Patronlarınla uyumlu bir şekilde çalışabilir, pozitif ilişkiler içinde olabilirsin. Kariyerinle ilgili yeni fırsatlar kapını çalabilir. İçinde bulunduğun toplulukta attığın sağlam adımlarla dikkatleri üzerine çekebilir, sosyal ilişkilerinle gündeme gelebilirsin. 8-10 Mart tarihlerinde işinle ilgili hiç tahmin etmediğin bir fırsatla karşılaşabilirsin. Beklemediğin bir terfi ile karşılaşılabilirsin. Ancak yine de otorite figürleriyle bir aradayken ani parlamalara dikkat etmende fayda olacaktır!

Yükselen Başak: Önümüzdeki bu süreçte akademik hayatın, eğitim ve uluslararası konular ön plana çıkacak gibi görünüyor. Hayata bakış açında oldukça pozitif olabileceğin günler seni bekliyor. Yurt dışında bir eğitime başlayabilir, uzak yolculuklara çıkabilirsin. Yabancı kültürleri öğrenmek, ufuklarını genişletecek kişisel gelişim programlarına katılmak adına son derece uygun bir döneme giriyorsun. 8-10 mart tarihlerinde beklemediğin bir eğitim fırsatı ayağına gelebilir. Hiç gündeminde olmayan bir seyahat planı yapabilirsin. Kim bilir, gittiğin ülkede yabancı biriyle tahmin edemeyeceğin bir ilişkiye başlayabilirsin! Uluslar arası ticaret ile uğraşıyorsan ani bir fırsatla karşılaşman mümkün.

Yükselen Terazi: Önümüzdeki bu süreçte dış kaynaklar, ortak veya eş parası gibi konular ön plana çıkacak gibi görünüyor. Gelir gider dengeni kurmakta başarılı ve kontrollü olabileceğin günlerdesin. Bağlı olduğun ortaklıktan kazanç sağlayabilir veya bir alacağını tahsil edebilirsin. Maddi konularda şanslı olacağın bu dönemde yapmış olduğun yatırımlarından gelir elde edebilirsin. Eşinin maaşına alacağı zam haberi içsel olarak seni rahatlatabilir ve güvende hissettirebilir. 8-10 Mart tarihlerinde hiç beklemediğin bir para elde edebilirsin. Yatırımlarında ani hareketlenmeler olabilir. Eş veya ortak gelirlerde beklenmeyen gelişmeler yaşanabilir. Özellikle bu tarihlerde iyi planlamadan yatırım yapmamanda fayda olacaktır.

Yükselen Akrep: Önümüzdeki bu süreçte evlilik ve ortaklı konular ön plana çıkacak gibi görünüyor. Mevcut ilişkinde veya evliliğinde kendini huzurlu ve keyifli hissedeceğin bir döneme giriyorsun. Partnerinle olan ilişkin gittikçe sağlamlaşabilir, var olan ilişkini kalıcı hale getirecek birtakım adımlar atabilirsin. Eğer ilişkin yoksa köklü bir beraberliğe başlayabilirsin. Ortağınla uyumlu ve keyifli bir şekilde çalışabilir, bazı projeler üzerinde anlaşmaya varabilirsin. 8-10 Mart tarihlerinde eşinle veya ortağınla olabilecek ani elektriklenmelere dikkat etmende ve fevri çıkışlarda bulunmamanda fayda olacaktır! Diğer yandan partnerinden beklemediğin bir sürprizle de karşılaşabilirsin.

Yükselen Yay: Önümüzdeki bu süreçte günlük rutinlerin, iş ortamın ve sağlık konuları ön plana çıkacak gibi görünüyor. Çalışma arkadaşlarınla keyifle çalışacağın günler seni bekliyor. İş ortamında uyumlu çalışma şeklinde dikkatleri üzerine çekebilir, kalıcı olabilecek projeler için sağlam adımlar atabilirsin. Günlük rutinlerini keyfini çıkararak uygulayabilir, sağlığına yönelmeyi tercih edebilirsin. Ancak yeme-içme konusunda dikkat etmelisin. Zira şekerli yiyecekleri fazla kaçırabilirsin. 8-10 Mart tarihlerinde iş yerinde beklemediğin bir fırsatla karşılaşabilir, çalıştığın projelerde hızlı gelişmeler yaşayabilirsin. Yine de iş arkadaşlarınla gelişebilecek ani gerginliklere dikkat etmende fayda olacaktır!

Yükselen Oğlak: Önümüzdeki bu süreçte çocuklar, hobilerin ve aşk konuları ön plana çıkacak gibi görünüyor. Sosyal ortamlarda bulunabilir, keyifli organizasyonlara katılabilirsin. Eğer bir aşk ilişkin varsa içindeki huzur ve güven hissi artabilir ve birlikte katılabileceğiniz eğlenceli aktiviteler yaratabilirsin. Şayet bir ilişkin yoksa yeni bir aşka yelken açabilir, içindeki mutlulukla hayattan daha çok keyif aldığını hissedebilirsin. Hobilerine ve sanatsal konulara zaman ayırabileceğin günlere giriyorsun. Çocuğun varsa onunla oldukça uyumlu ve mutlu bir dönem seni bekliyor. 8-10 Mart tarihlerinde ilginç sanatsal organizasyonlara katılabilirsin. Değişik tarzda veya hiç beklemediğin bir anda aşk kapını çalabilir. Ancak mevcut bir ilişkin varsa ani elektriklenmelere dikkate etmende fayda olacaktır!

Yükselen Kova: Önümüzdeki bu süreçte ev ve aile konuları ön plana çıkacak gibi görünüyor. Sosyal çevreni evinde ağırlamak isteyebilirsin. Bol bol misafir ağırlayabilir, birlikte yiyip içerek keyifli sohbetler, eğlenceli aktiviteler içinde olabilirsin. Ailenle birlikte keyifli ve mutlu zamanlar geçirebileceğin bir döneme giriyorsun. Evini güzelleştirmek ve dekorasyonunda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsin. 8-10 Mart tarihlerinde evinde beklemediğin bir teknik arıza veya elektrik tesisatıyla  ilgili bazı sorunlar olabilir. Dikkat etmelisin! Aile bireyleri arasında da sakin kalmakta fayda olacaktır! Uzun süredir elden çıkarmak istediğin bir ev veya arsanın satışı ile aniden kazanç elde edebilirsin.

Yükselen Balık: Önümüzdeki bu süreçte eğitim, yakın çevre ve iletişim konuları ön plana çıkacak gibi görünüyor. Kuzen veya kardeşlerinle bir araya gelerek keyifli sohbetler yapabilirsin. Akraba ziyareti için kısa bir seyahate çıkabilir, komşularınla uyumlu ilişkiler kurabilirsin. İlgini çeken konularda yeni bir eğitime başlayabilir, ticari bir takım fırsatlarla karşılaşabilirsin. 8-10 Mart tarihlerinde yakınlarından sürpriz bir evlilik veya sana mutluluk getirecek haberler alabilirsin. Beklemediğin bir eğitim fırsatı ayağına gelebilir veya gündeminde olmayan bir seyahate çıkman gerekebilir. Hiç aklında olmayan ilginç bir fikirle yeni bir başlangıç yapabilirsin. Ancak iletişimde ani gerginliklere ve parlamalara dikkat etmende fayda olacaktır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.