Venüs Akrep’ten Çıkmadan Hayatına Güzel Bir Dokunuş Yapması Gereken 3 Burç

Bu sonbaharda o kötü şöhretli meşhur Venüs retrosu Akrep’te hem gönül ilişkilerini hem de cebimizi fena yıpratmıştı. Zararlı kabul edildiği Akrep burcunda Venüs, bir de retro hareket yaparken birçok ilişki bitti, olmadık masraflar çıktı, eski sevgililer peşimizi bırakmadı, stalkerlarımız yakamızdan düşmedi. Bununla da kalmadı, kuaför salonunda yanan saçlar, tövbe estağfurullah dedirten botokslar, “bu hiç olmuş mu?” denilen tarzlar da hep bu retronun eseriydi. Neyse ki Kasım ortasında sona eren Venüs retrosu, Terazi’de sonlanırken hepimiz derin bir nefes aldık. Daha doğrusu almaya niyetlendik, ama hevesimiz kursağımızda kaldı zira 16 Kasım’da Venüs retrosu biterken, 17 Kasım’da Merkür retrosu başladı. O da başka aksiliklere, iletişimde problemlere neden oldu, neyse ki 7 Aralık’ta Merkür retrosu da bitti.  Venüs ileri hareketine Akrep burcunda devam ederken, iyicil gezegen Venüs’ün daha derin ve gizemli etkisini 9 Ocak’a kadar hissetmeye devam edeceğiz. Bu süreçte Venüs’ün güzellik ve aşk dolu, bereketli ve sanatsal etkilerinden en iyi şekilde yararlanması gereken üç burcu inceliyoruz. Yükselen burcunuzu özellikle dikkate almanızı öneriririz.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler Hemen Kuaförün Yolunu Tutmalı

Bu etki Akrep burçlarının bizzat dış görünüşünü, giyim kuşamını, sosyal çevrene karşı duruşunu etkileyecek. Ulaşmak istediğin cazibeli görünümü, Venüs’ü de yanına alarak perçinleyebilir, kendine ekstra seksapel katabilirsin. Yeni saç modelleri denemek, saç boyatmak, estetik müdahaleler ya da dövme yaptırmak gibi, görünümünü etkileyecek operasyonları bu etki bitmeden gerçekleştirmelisin. Hiç olmazsa, alışverişe çıkıp gardırobunu yenileyebilirsin. Akrep’teki Venüs, bildiğimiz Venüs olmayacak belki, ama sen karanlık sularda yüzmeyi en iyi bilenlerden olarak bu etkiyi kendine has gizemli ve çekici havayı yakalamak için kullanmalısın.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler İçin Kâğıda Kaleme Sarılmanın Tam Zamanı

Estetik ve güzelliğin gezegeni Venüs, Yengeçlerin sanatsal ruhunu ön plana çıkaracak. Hobilerine vakit ayırmak, yaratıcılığının derinden gelen gücünü ortaya koymak için oldukça verimli bir zaman dilimi. Yeni yıldan önce bir resim kursuna yazılmak, yazı yazmak ya da blog tutmak için gereken ilhamı Venüs sana verecektir. Bu dönemde sanata yönelmek, hayattan aldığın keyfi kesinlikle artıracak. Bunu yaparken belki daha mistik konulara yönelebilir, bilinç altını sanatla ifade edebilirsin. Ufak tefek şans oyunları oynarken de kazançlı çıkabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğalar Gelinlik Bakmaya Başlasın

Bu dönemde hali hazırda ciddi bir ilişkin varsa evlilik yoluna giden adımlar atılabilir ya da var olan ilişkin ciddileşebilir. Belki de artık sen bu ilişkiye  daha derin bir anlam yüklemek, sevgilinle ortak kararlar almak isteyeceksin. Venüs evliliklerin yanı sıra, iş ortaklığı konusunda da şanslı etkiler getirebilir. Bu dönemde gündeminde yasal konular varsa, yine kazançlı çıkabilirsin. Belki tüm kartlar açık oynanmayacaktır ama Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs, karşıt burcu Akrep’te ilerlerken, her türlü ikili ilişki konuları senin için fazlasıyla önemli olacak, farklı anlamlar taşıyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.