Seni Vazgeçilmez Yapan Özelliklerini Burcun Dile Getiriyor!

Kime sorsanız kendi olmadan Nuh’un gemisi kalkmaz! Dünya durur, yaşam akmaz! “Neden?” diye sorsanız; elinden tuttuğu bir canlısı, yaşam destek takviyesi verdiği bir başkasının hayatı, vardır elbet bir açıklaması! Sırada seni vazgeçilmez yapan, ailenin, arkadaşlarının, dostlarının, sevgilinin seni sevmesi için sarıldığı nedenler var! Bakalım burcuna göre neden sensiz olmaz?

Koç Burcu;       

Doğrudansın, dolaysızlığınla insanlara temiz yollar açarsın! Dürüstsün, akıllarda soru işaretleri bırakmaz, kimselerin zihnini imalarınla kurcalamazsın. Komutansın, başı çeker, ardından gelenlere taşsız yollar açar, herkesin amacına yoldaşlık edersin! İstekli, hevesli ve coşkulusun; kurduğun her ilişkiyi canlandırır, yaşamlara neşe katarsın. Kısacası sensiz savaşın da barışın da tadı olmaz!

Boğa Burcu;

Sakinsin, aklı selim tavrınla hep doğru yönlendirmeler yaparsın! Sabırlısın, saman alevinden yangın çıkarmaz, kuru gürültüye mikrofon tutmazsın! Dayanıklı ve dinginsin, yaygara yapmaz, güven duygunu ikinci plana atmazsın! Zevklisin, herkese ilham kaynaklığı yapar, rol model olursun. Kısacası sensiz bir dünyada huzur, mumla aransa bulunmaz!

İkizler Burcu;

Aktifsin, oflayana neşe, poflayana enerji katarsın! Esneksin, olduğun yere kazık çakmaz, tercihlerinde takılıp kalmazsın. Sürekli yeni yaşam kaynakları keşfeder, uğraşlar edinir, okur, öğrenir, sahip olduğun tüm bilgiyi kendine saklamaz, yayarsın! Sayende duyduk duymadık denmez, sana ulaşan hikaye dinlenmeden tarihe gömülmez. Sen olmazsan, çevren dağılır. Sen insanları birbirine bağlayan en güçlü bağsın.

Yengeç Burcu;

Düşüncelisin, başkaları için fedakârlık yapmaktan kaçınmazsın! Empati yeteneğinle zihinlerden geçeni okur, çekinip isteyemeyenin imdadına koşarsın. İnsanların derdini, tasasını anlar, bununla da kalmaz yardım eli uzatmadan duramazsın. Merhametini yalnızca en yakınındakilere saklamaz, tüm dünyaya kucak açmaktan kaçınmazsın. Sen olmazsan geleneklerimiz yok olur, geçmişimiz koca bir süngerin, parmak parmak tozun altında kaybolur!

Aslan Burcu;

Kendinle barışıksın, çevrendekilere güven aşılarsın! Görkemlisin, değdiğin gözde ebediyen kalmayı başarır, hayalleri süslersin. Hayat dolusun, insanları eğlendirir, kalplerine dokunursun. Ve içtensin, cana yakınsın; yüce gönlünle arkadaşlarının hayatında ayrı bir yerde durursun.

Başak Burcu;   

Zekisin, pratik çözümlerinle herkesin hayatını kolaylaştırırsın! Çalışkansın; işten kaçmaz, başladığın her şeyin sonunu getirirsin. Seçicisin, titizsin, özenlisin; abartıyı sevmez, sadeliğinle bile göz kamaştırırsın. Üretkenlikte rakip tanımaz, mükemmeliyetçi yönünle yaptığın işleri taçlandırırsın.

Terazi Burcu;  

Uysalsın, ara yolu bulur, kimsenin kalbini kırmazsın! Adilsin, objektifliği korur, haksızlığa katlanamazsın. Medenisin, ince düşünürsün, zevklisin ve zarifsin; güzelliğinle insanların akıllarında yer edersin. Her ortama uyum sağlar, kavga gürültüden uzak durmak istersin.

Akrep Burcu;

İradelisin, karanlıkta kalana ışık vermeye başarırsın! Kötü gün dostusun, başı sıkışan herkesin yanında olursun. Kararlısın, tutkulusun; kimi zaman yaslanacak bir omuzsun. “Acısa da öldürmez” der yaptığının sonuna kadar arkasında durursun. Ve dayanıklısın, yenilsen de üzülsen de yeniden küllerinden doğmayı başarırsın.

Yay Burcu;  

Esprilisin, solgun yüzlere tebessüm saçarsın! Dobrasın, lafını sakınmaz, açık açık konuşursun. Maceraperestsin, seyahat etmeyi sever, insanlara gıpta ettirirsin. İleri görüşlüsün, meraklısın, farklı olana açıksın; geleceğin anahtarını ellerinde tutuyorsun!

Oğlak Burcu;    

Azimlisin, motivasyonun çevreni de tetikler, herkes senin yolundan yürümeyi seçer! Eşeklerini hep sağlam kazıklara bağlar, yaş tahtaya basmaz, sevdiklerinin hata yapmalarına da göz yummazsın! Sen yaparsın, herkes yapılabilir olduğunu görür, senden güç alıp yapar! Başarı basamaklarını inşa eder, hak edenin tırmanışına destek olursun. Ölçülü ve ağırbaşlısın, sadece yaptığın işlerle değil, karakterinle de beğeni toplarsın. Sensiz olmaz!

Kova Burcu;    

Özgünsün, çözümsüz kalanlara yeni bir pencere açarsın! Açık fikirlisin, idealist, ilkelisin; her koşulda yeni bir alternatif üretirsin. Olaylara farklı perspektiflerden bakar, kimsenin aklına gelmeyeni düşünürsün. Coolsun, çabasız tavırlarınla kendine hayran bırakırsın. İnsanlar sana yaklaşmaya korksa da aslında dünyanın en arkadaş canlısı insanısın!

Balık Burcu;     

Şefkatlisin, sevgi için her şeyi yapar, merhametinle kucak açarsın. Anlayışlısın, duygusalsın, kimseyi yadırgamaz herkesi bağrına basarsın. Sınırsızsın, yaratıcısın; hislerini yeteneğine yansıtır, insanların kalbine dokunan işlere imza atarsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.