Varını Yoğunu Estetiğe Yatırdı, En Sonunda Evsiz Kaldı

Şimdiye kadar bu ismi duymama ihtimaliniz çok yüksek. Ancak çıkarmanız gereken dersi aklınızın bir köşesine yazmanız gerek. Yaptırdığı sayısız operasyonla tanınan İngiliz oyuncu Danniella Westbrook, ameliyatlara harcadığı paraları tüketince evinden kovuldu ve çevresinden aldığı destekle yaşamaya başladı. 44 yaşındaki oyuncunun arkadaşları yaptıkları açıklamada Westbrook’un beş parasız kaldığını ve devlet yardımlarıyla yaşadığını aktardı.

 

1988’de yaşadığı trafik kazası sonucu yaptırdığı diş operasyonu nedeniyle çenesi ve yanakları zarar gören Danniella Westbrook’un estetiklere başlama hikayesi burada başlıyor. Uyuşturucudan dolayı burnunda oluşan şekil bozukluğuyla da devam ediyor. Kaç kere bıçak altına yattığını kendisi bile unutan oyuncu şu an tüm insanları estetik operasyonlara karşı uyarıyor. Hiçbir zaman eskisi gibi görünemeyeceğinin de farkında olan Danniella, kimsenin mükemmel olamayacağının da altını çiziyor.

 

Uyarılara kulak kabartması gereken burcu hepimizin tanıdığını sanıyoruz. Deve kuşu gibi kafanızı kuma gömmeniz sizi saklamaya yetmiyor sevgili Teraziler. Şimdi yavaş yavaş elinizdeki silahı yere bırakın ve gerçeklerle yüzleşmek için teslim olun. Bakımlı olmanın, güzel görünmenin, kendinize bakmanın kötü bir tarafı olmadığı bir gerçek. Eğer elinizin altında istediğinizde kullanabileceğiniz bir görünmezlik kremi yoksa. Az tutumlu olun, fiziksel özelliklerinize değil içsel yolculuğunuza kafa yorun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.