Uzun Yola Çıkacaklar için Dev Hizmet! En İyi Yol Arkadaşı Olacak Burçları Açıklıyoruz!

Yaz geldi geçiyor, herkeste harıl harıl bir tatil planı, bulunan her boşlukta denize kaçma hevesi var… Ancak hayat pahalılığı, biletlerin el yakan rakamları, doların önlenemez yükselişi derken, artık ister istemez tatil planları da daha makul hale geldi. En başta da yurt dışına çıkma planlarının en az 5 kere akıl süzgecinden geçirildiği şu dönemde istikamet çoğunlukla Ege ve Akdeniz bölgesine yoğunlaştı. Eh Türkiye’de doğal yapısı itibariyle bir cennet olunca, gezilmedik görülmedik yer kalmasın diye arabasıyla yolculuğa çıkanların sayısı da bir hayli arttı. Peki saatlerce arabanın içinde geçe o yolculuklarda yan koltuğa hangi şanslı burçtan adaylar alınmalı, en sorunsuz şekilde kimlerle yola çıkılmalı? Merak etmeyin hepsini bir bir açıklıyoruz.

Eğlenceli Yaylarla Mutlu Yollara

Tabii ki hayattan bu kadar keyif almasını bilen Yay burcu ile yola çıkmak verilebilecek o tatil için verilebilecek en doğru kararlar arasında ilk üç sırada yer alır. Neşesi, eğlencesi ve bitmek bilmeyen enerjisi ile yolculuğunuzu mutlu, huzurlu ve yüzlerde kocaman gülümseme ile geçmesine vesile olacaktır. Sadece Yay burcu yol arkadaşınızın çenesini biraz tutmasını sağlayabilirseniz yolculuğun daha keyifli geçmesinin önündeki tek problemi de ortadan rahatlıkla kaldırabilirsiniz.  Zira bazen haddinden çok daha fazla konuşup, arabayı sağa çekmenize neden olabilir… Aman diyelim…

Uysal Balıkların Huzurlu Yol Arkadaşlığı

Ne kadar romantik, mızmız ve ağlak diye yeri geldiğinde hor görsek de Balık burcundan âlâ yol arkadaşı bulmanız pek de mümkün değil. Zira genel yapısı itibariyle uysallığının yolculuklar da etkisi hissetmek mümkün. Müzik zevkinin yanı sıra, doğaya ve çevreye olan estetik ilgisiyle birlikte uzun yolda yapacağı naif ve keyifli sohbetle tabii ki de bir daha yola çıkarken arayacağınız ilk isimler arasına girebilir. Ancak bizden söylemesi aşk acısı, hayal kırıklığı gibi onu derin acılarıyla baş başa bırakacak derin konulara girmeyin. Zira bu işten tek zararlı siz çıkarsınız. Bu güzel ve uyumlu yol arkadaşınız, yolun geri kalan kısmını göz yaşlarıyla geçirebilir.

Yol Biter Çenesi Bitmez Neşeli İkizler  

Sosyal ve neşeli İkizler burcu ile yolculuk yapmak da oldukça keyifli bir deneyim olacaktır. Çevreye olan ilgilisi ve sosyal yapısı neticesinde yolculuk yapacağınız rota üzerindeki en iyi yeme içme mekanlarını tespit edebilir, tarihi ve doğa güzellikleri olan yerleri keşfetmeniz için yolculukta ayrı bir bölüm açabilir. Ancak yolculuk sürecince yapacağı sohbetin sınırlarını da iyi belirmek gerekiyor. Zira “sazı eline alıp “ saatlerce konuşması da mümkün. O yüzden yolculuğun dengesini koruması için sohbeti sizin yönlendirmenizi öneririz ki arabayı sağa çekip onu indirmek zorunda kalmayın. Bu konunun dışında her yere birlikte gitmek isteyeceğiniz bir yol arkadaşı olarak hayatınızda kalacağına emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.