Uzun İlişkilerde Dünya Markası 3 Burç!

Onlar bu dünyaya adeta sevgili nasıl olunur, bir ilişki nasıl ilmek ilmek örülür anlatmaya, yaşayarak göstermeye gelmişlerdir. Kimisinin bir günde bitirdiği ilişkiler onlara çok uzaktır ve gerçek olmaktan, aşk olmaktan uzaktır. İşte o sevdi mi sonuna kadar, emeğini harcamaktan çekinmeyen 3 burç:

Boğa

Boğa insanları istikrarlı ve güvenilir karaktere sahip bireylerdir. Bir ilişkiye başlamaları her ne kadar çok kolay olmasa da gerçekten karşısındaki insana bağlandığında kendini ilişkiye adamaya hazırdır. Boğalar ani değişikliklerin ya da güven vermeyen, ertesi gün değişen fikirlerin insanı değildir. Bu yüzden ilişkinizi büyütmek ve güzel bir hale getirmek için çaba sarf ederler. Ancak istikrarlı oluşları ve değişime pek de sıcak bakmayışları onların sıkıcı oldukları anlamına gelmez, hatta bu sıfata çok uzaktırlar. Kendi yaşam alanlarında yarattıkları rahatlık ve huzurla en küçük şeyleri bile özel hale getirebilecek bir yeteneğe sahiplerdir. İşte bu özellikleriyle de uzun ilişkilerin bir numaralı insanı ödülünü sonuna kadar hak ederler.

Yengeç

Yengeçler sevgisini gösterme konusunda cimri olabilecek en son burçlardan biridir. Uzun ilişkilerde bir dünya markasıdır çünkü nasıl dürüstçe ve samimi bir şekilde iletişim kuracaklarını çok iyi bilirler. Duygularını paylaşmaktan ya da zayıf pozisyona düşmekten korkmazlar, hatta sevgilisinin de aynı şekilde davranması için cesaretlendirir. Yengeçler önemsedikleri insanı hayatının merkezine koyar ve kolay kolay vazgeçmezler, bu yüzden işler sarpa sardığında sizi terk edip, ortalıktan kaybolmaları en son olacak şeydir. Ortada bir sorun varsa bundan kaçmak yerine çözmeye çalışır, aynı zamanda sevgilisine sevildiğini, önemsendiğini hissettirmeye çok önem verir. Sadıktır, hayatında olan kişiden bir şeyler öğrenmeye ve onunla paylaşmaya bayılır. Hal böyle olunca da harika sevgili olma yolunda kimse eline su dökemez.

Başak

Zodyak aleminin bu çalışkan çocuğu son derece güvenilir bir karaktere sahiptir. İlişki içinde herhangi bir sorun çıktığında her konuda fikri olan Başak insanımızın tabi ki bu sorunu çözmek için de iyi bir fikri vardır. Dünyaya adeta onu daha iyi bir yer haline getirmek için gelmiş Başak burcu olan ilişkisini de her daim daha iyiye, daha güzele dönüştürmeye çalışır. Takım oyuncusudur ve ilişkinin getirdikleriyle başa çıkmaktan korkmaz. Tabi ki eleştirel ve zor beğenen yanı ilişkide takım sorunları ve anlaşmazlıkları beraberinde getirecektir ama o pes etmeden bu anlaşmazlıkları düzeltmek için çaba harcayacak ve en iyi hale getirmek için uğraşacaktır. Sadık ve düşünceli sevgililerdir, bu da onları uzun bir yolda ideal yol arkadaşı haline getirir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.