Uzun Bir Ayrılık Sonrası! Burcuna Göre Engelini Neden Kaldırmış Olabilir?

Belki dolu dizgin bir aşk yaşadınız, belki de çok fazla şey hayal ederken kısa sürede bitti. Ayrılmanızın hemen ardından seni engellemişti ve bir baktın ki ortada engel falan kalmamış. İşte o an kafanı kurcalayan sorular bir anda çığ oluyor, ama hepsinin tek bir ortak noktası var: Neden? İşte burcuna göre olabilecek sebepler…

Koç

Canlı ve hareketli karakteriyle bugün yaptığı yarınla uyum göstermeyebilir! Bir Koç sosyal medyadan ya da direkt olarak telefonundan engeli kaldırdığı zaman bu onun için hiçbir anlama gelmeyebilir bile. Zamanında yaptığı hareketin yanlış olduğunu düşünerek, fakat şu anda bir beklentisi olmadan engelini kaldırmak istemiş olabilir. Tabii bunun bir de tam tersi var. Belki de gerçekten ayrıldığınız için pişman olmuş ve seninle tekrar iletişime geçmek için de böyle bir hareket yapmış olabilir. Bu yüzden bekle ve gör! Zaman zaman agresif olabilen Koç’a mesaj attığın anda hiç beklemediğin negatif bir cevap da alabileceğini unutmamalısın.

Boğa

İlişkiniz bittikten sonra sadece senin değil, onun da hayatında birçok değişiklik oldu. Yepyeni insanlarla tanıştınız, belki birçok zaman birbirinizi özlediniz, çok üzüldünüz ama bir o kadar da güldüğünüz anlar da oldu. İstikrara fazlasıyla önem veren Boğa, hayatında böyle bir karar alıp engelini kaldırıyorsa bu onun için büyük bir adım! Bu yüzden engelini kaldırdığını fark ettiğin anda onunla iletişime geçebilir, belki de bazı şeyleri yeniden başlatabilirsin. Neden olmasın?

İkizler

İletişim gezeni olan Merkür tarafından yönetilen İkizler, ya sana bir mesaj göndermek istiyor ya da yine bir kararsızlık yaşıyor ve atsa mı atmasa mı bir türlü bilemiyor! Eğer senin için gerçekten önemli ve değerli biriyse bunun avantajından yararlanıp tatlı bir mesaj atabilir ya da fotoğrafını beğenebilirsin. Fakat karşındaki kişinin İkizler burcu olduğunu unutmayıp dikkatli davranmakta fayda var, ne de olsa bir anı diğer bir anını tutmayabiliyor 🙂

Yengeç

Ah duygusal Yengeç! Engelini kaldırdığı zaman bunun iki anlamı var: Ya seni gerçekten çok özlüyor ya da seninle birlikte olduğu zamanki hislerini özlüyor. İlk bakışta ikisi de sana aynı gelebilir, fakat birinde seninle barışmak için yanıp tutuşabilecekken, diğeri direkt olarak nostaljiden keyif alan karakterini yansıtıyor. Bu yüzden kendine zaman vermeye devam etmelisin, onun ne kadar duygusal biri olduğunu çok iyi biliyorsun ve ona karşı bir sınır koymadıkça tekrardan aynı şeyleri yaşamanızın çok olası olduğunun da farkındasındır.

Aslan

Engelini kaldıran eski sevgilin bir Aslan burcuysa aslında durum çok basit. Hayatında neler olup bittiğini merak ediyor. İlgiye, kendine duyulan hayranlığa bayılan Aslan, birinin hayatından çıktığı zaman onun bitap düşmesini, tabiri caizse sürünmesini ister. Ayrıca kıskanç yapısıyla da o insanın ilk başlarda mutlu olduğunu görmek istemez. Fakat sonrasında merak duygusu ile beslenir ve buna yenik düşerek bir anda engeli kaldırabilir! Yapman gereken tek şey var, bu durum karşısında dikkatli olmak ve heyecana kapılmamak. Engelini kaldırıp uzun bir süre mesaj atmama olasılığı yüksek o yüzden temkinli davranmalısın.

Başak

Ayrıldıktan sonra seni engelledi, aradan belki 1 ay, belki 1 sene geçti ve bir baktın, sürpriz! Ortada engel falan yok. Başak burcu kendini konuşmaya hazır hissettiği zaman ortadaki engelleri kaldırmak ister. Mükemmeliyetçi ve istikrarı seven yapısı sayesinde bir konuda tam olarak hazır olana kadar hiçbir adım atmaz, fakat bu duruma kendini ikna ettiği zaman olayları değiştirebilecek bir hareket yapmaktan çekinmez. Onunla tekrardan iletişime geçmek istersen sosyal medyadan mesaj atabilirsin, fakat sonrasında bu sohbeti yüz yüze yapman gerektiğini unutmamalısın.

Terazi

Aranızda bir düşmanlığın devam etmesine gerek duymayan, hatta barış imzalamak isteyen Terazi, engeli kaldırarak bu ilk adımı atar. Hayatında gerginliği ve negatifliği sevmez, bu yüzden her Terazi yaşanan ayrılık sonrasında elbet bir dönem engeli kaldırır. Kimi zaman kaldırmadan önce farklı bir platformdan mesaj atıp bu durumdan sana bahsedebilir bile, hiç şaşırma! Konuşmak istersen onunla iletişime geçebilirsin, ne de olsa Terazi kendi içinde barış anlaşmasını imzalamıştır.

Akrep

Zodyak’ın en gizemli burcu olan Akrep, engelini kaldırdığı zaman neden böyle bir şey yaptığını anlaman biraz zaman alabilir. Genel olarak hayatının nasıl gittiğini merak ediyor ve bu yüzden engelini kaldırmış olabilir. Beraber olduğunuz dönemde senin duygularını doğru ifade edip etmediğini sorgular. Ayrıca kendi duygularını anlamaya çalışıyor, sana haksız davranmış olup olamayacağını soruluyor da olabilir. Ne de olsa Akrep, kendini yeniden keşfetmeyi fazlasıyla sever.

Yay

Ayrılıp seni engellemesinin ardından, bunu kaldırdıysa seninle konuşmaya istekli olduğu bir gerçek! Risk almayı seven Yay, engeli kaldırdıktan sonra bir sonraki hamleyi karşı taraftan bekleyebilir, bu yüzden eğer onunla tekrardan konuşmaya başlamak istiyorsan mesaj atabilirsin. Fakat tam anlamıyla saatler süren dolu dolu bir muhabbet beklememelisin. Anlık duygularına göre de hareket edip yarın keşke engeli kaldırmasaydım da diyebilir. Asıl soru, sen onunla konuşmaya hazır mısın?

Oğlak

Hayatı bir yolculuk olarak gören Oğlak, engelini kaldırdıysa bu iki anlama gelebilir: Ya bu tamamen sembolik bir harekettir ve hayatında kaldığı yerden devam etmek istiyor ve aranızda böyle bir gerginliğin olmasını istemiyordur ya da seni gerçekten çok özlemiştir ve geri istiyordur, seninle iletişime geçebilmek için de engelini kaldırmıştır. Yoğun iş hayatından vakit ayırıp böyle bir hareket yaptığı zaman neden engelini kaldırdığını ona sorabilirsin.

Kova

Tam anlamıyla bir hava burcu olduğu için, engelini kaldırdığı zaman bunun altında çok derin anlamlar aramamalısın. Özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olmasına rağmen, engelini kaldırana kadar onun hakkında hiçbir şey duymamış olabilirsin. Arkadaşlığa çok değer veren Kova ile yeniden arkadaş olmak hatta daha derin duygular yaşamak istiyorsan onunla iletişime geçsen bile biraz sabırlı olmalısın.

Balık

Sosyal medyanın aslında hayatın tüm gerçeklerini yansıtmadığını, aldatmacalarla dolu olduğunu unutmaman gerek. Fakat hepimiz sosyal medyaya senin ne kadar düşkün olduğunu iyi biliyoruz, bu yüzden dikkatini çekmek için yapmış olma olasılığı çok yüksek! Dikkatlice adım atarak gerçekten ne istediğine karar vermelisin. Sonrasında ister tepkini göster ister onunla tatlı bir şekilde iletişime geçmeyi dene. Karar senin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir