Uzak Mesafe İlişkisini En İyi Yürütebilecek 3 Burcu Açıklıyoruz!

Uzak mesafe ilişkisi yürütebilmenin tek ve en gerçek anahtarı karşılıklı güvendir. Birini sevebilirsin, hayatının onsuz geçmeyeceğini düşünebilirsin ama eğer ona güvenmiyorsan ya da o sana güvenmiyorsa, o ilişki yolda kalabilir. Senin bu ilişkiyi yürütebilmek için en az senin ona güvendiğin kadar sana güvenen, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi yoluna bakabilen, sana olan ilgisi ile kıskançlık duygusunu doğru dengeleyebilen biri ile birlikte olman lazım. Diğer türlü işin yaş, şimdiden seni uyaralım! Eğer hazırsan gel şimdi birlikte uzak mesafe ilişkisinde en fazla güvenilebilecek üç burcu inceleyelim. Bakalım Zodyak hangi burca ne kadar güven katsayısı vermiş.

Hiçbir Meydan Okumadan Kaçmayan Koç Burçları

Mücadele etmeyi çok seven ve hiçbir mücadeleden kaçmayan Koç burcu insanları, uzak mesafe ilişkisini de bir meydan okuma olarak göreceği için, ilişkinizin bozulmaması için ellerinden geleni yapacaklardır. Sen onun yanında nasılsan, ondan uzakta da aynı şekilde davranılmaya hazır ol! Seni hiçbir şeyden mahrum bırakmayacağına emin olabilirsin. Teknolojinin tüm getirilerini senin için kullanabilecek olan Koç burcu insanı, hırslı ve gayretli olduğu için ne zaman neye ihtiyacın olursa yanında olmayı kendisine görev edinecektir. Zafer kazanması için ona bir şans ver, pişman olmayacaksın!

Dürüst ve Sadık Başak Burçları

Başak burcu insanları yaşadıkları ikili ilişkilerinde çok da çaba harcamadan dürüst ve sadık olabilirler. Genel olarak bir uzak mesafe ilişkisinin en temel gereksinimleri olan bu özellikleri Başak burçlarında rahatlıkla bulabilirsin. Başak burçları seni çok iyi analiz edip, sevdiğin ve gereksinim duyduğun her şeyi en ince detayına kadar bildiği için sana çok iyi bir partner olacaktır. O zaten sana olan aşkını ve bir uzak mesafe ilişkisini yürütüp yürütemeyeceğini, uzaklaşacağınızı fark ettiği anda hesaplamıştır. Tamamen bunu yapacağına inanmasa bu ilişkiye asla girişmez. Senden uzakta geçirdiği günleri, sen gelince beraber neler yapacağınıza odaklanarak geçirir. Bir araya geldiğinizde hazırladığı dopdolu planlara ayak uydurmalısın. Bir araya gelmediğinizde de beraber oynayacağınız bilgisayar oyunlarına ya da aynı zamanda açıp izlemeye başlayacağınız Netflix içeriklerine ise hazır olmalısın.

Sakin ve Kendine Güvenen Yay Burçları

Yay burcu insanı uzak mesafe ilişkisini yürütmek konusunda en yüksek puanı alarak bir lider olabilir. Çünkü kendine güveni yüksektir ve soğukkanlıdır. Gereksiz kıskançlıklara girmez, seni zorlamaz ya da köşeye sıkıştırmaz. Kendi işlerine yoğunlaşır ve senin o an ne yaptığına, nerede ya da kiminle olduğuna herhangi bir kıskançlık duygusuyla takılmaz. Onun için en önemli şey, ikinizin de aynı anda iyi ve sağlıklı olmanız, günlük hayatlarınıza sorunsuzca devam etmeniz ve birbirinizi seviyor olmanızdır. Yay burcu insanı hem sakindir hem kendi yoluna bakar hem de özlediği anda atlayıp gitme potansiyeline sahiptir. Yay burcu insanlarının dünyayı avuçlarının içi gibi bildiklerini unutmayın. Nereye, ne zaman, nasıl gidilmesi gerektiğini en iyi onlar bilirler.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.