Utangaç Burçlara İlk Buluşma İçin 3 Tüyo!

İster Tinder, ister görücü usulü! Belki evde, belki de muhallebicide! Senaryo, kurgu tamamen sana ait olsun bu sefer! Hayal gücüne bırakıyoruz yani. Uzun zamandır konuştuğun biriyle görüşeceksin. Önce baştan sona gardrobuna şöyle bir baktın? Acaba ne giymelisin? Biraz dikkat mi çeksin? Hafiften vücut hatlarını mı belli etsin? Yoksa sade, düz bir şeyler mi olsun? Neyse karar senin! Hafif makyajını da yaptın, taksiye atlayıp buluşma mekanının yolunu tuttun. Peki ya ne konuşacaksın? Nasıl davranacaksın? Çok mu utangaçsın? Burçlardan tüyo almak ister misin?

Aslan Öz Güveni!

Aslında üstünüze giydiğinizden daha önemli bir şey var! Onu nasıl taşıdığın, duruşun! Karşındaki insan, sadece yürüyüşüne bakarak bile karakterin hakkında fikir sahibi olabilir. O yüzden utanıp çekinmeyi bırak, kendine güven! Haritanda gizli kalmış Aslanı ortaya çıkar! Gör bak sevgili adayının gözleri nasıl kamaşacak!

Oğlak Tutarlılığı!

Part 2! Konuya girdin, ama bir tutarlılık yok? O küpelerinin ne kadar yakıştığından bahsediyor, sen konuyu teyzengilin yeni aldığı arabasına getiriyorsun. O ofiste yaşadığı bir problemi anlatıyor, sen doların yükselişine dert yanıyorsun? 2 dakika sabit bir konuda sohbet edebilmeyi neden başaramıyorsun? Arada bir de gözlerini kaçırıyorsun! Bak Oğlaklara, tutarlılıklarına! Az örnek al, yolunu bulamayan Balıklar gibi daldan dala atlama!

Koç Cesareti!

Karşındakini anlamaya çalış tabii. Fikir yürüt, objektif olmaya çalış, anlamayı dene. Fakat kabul etmek zorunda olmadığını da unutma! Farklı bir görüşün olabilir, sırf uyum sağlamak için inanmadığın bir fikir için karşındakine “haklısın” deme! Cesur ol yahu biraz! Utanacak, sözünü sakınmanı gerektirecek hiçbir şey yok ortada! Bak Koçlara, dürüst davranmalarına! Hiç sözünü sakınıyorlar mı? Olmayacak duaya amin diyorlar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.