Hacı Sabancı’nın Kör Talihi Nereden Geliyor?

Önceden şarkıcılar, türkücüler, mankenlerin girdiği polemikler magazin sayfalarını doldururdu, şimdi ise iş adamları, sosyetenin biricik çocukları… Hem tanınmış bir aileden gelip hem de otomatikman üstünüzde popülarite yeleğini taşımak bir yandan da zor olmalı. Skandalı, haberi, manşeti, olayları bitmez. Bakın Hacı Sabancı’ya, verdiği kilolardan gittiği festivale kadar her şeyiyle haber niteliği taşıyor resmen. Esra Ersoy’un videosuyla da haber sitelerinde yerini sağlamlaştırmış oluyor, üstündeki kara bulutlar bir türlü eksilmiyor. Acaba annesinin sözünü mü pek dinlemiyor? Daha kaç ay oldu Özge Ulusoy’la ayrılalı, mesaj muhabbeti ortaya çıkalı, sosyal medya sallanalı?

Gelelim bugüne. Malum Esra Ersoy videosu, Cartier bileklikler, boğaz manzaralı yalıda seksler, özlemeler, pes dedirten görüntüler… Ve videonun içinde geçen bir isim: Hacı. Zaten herkesin aklına gelen ilk kişi belliydi de kimse yaftayı yapıştırmak istemiyordu belki de. Ancak birkaç gün öncesinde kendini “haklı” çıkarmak isteyen ciciş kardeşin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım videodaki ismi açığa serdi. Sonu 33’le biten bir numara ve Whatsapp profil resminde Hacı Sabancı’nın fotoğrafı. Doğrudur, yalandır, sahtedir, orası ayrı konu tabii. Şu an ölü taklidi yapması ise apayrı…

Düşünün hem ülkenin en büyük ailelerinin birinden geliyorsunuz hem de özel hayatınıza dikkat etmiyorsunuz. Sonuçlarına da paşa paşa katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Sonra annenizden şamarı yiyorsunuz. Üstünüzde gezen kasvetli havayı hiç mi hiç eksik hissetmiyorsunuz. Peki Hacı Sabancı’nın haritası neler söylüyor? İlerleyen zamanlarda ne gibi olaylar gündeme geliyor?

24 Haziran 1987 doğumlu Hacı Sabancı, Yengeç burcu. Güneş Neptün karşıtlığı olmasından mütevellit hayatı resmen skandallar üzerine kurulu. Kötü şöhretli olaylar yaşaması kuvvetle muhtemel. Ayrıca bu karşıtlık Balık etkisi yarattığından yaşanan olaylarla kurban durumuna düşmesi de pek normal. Yani Esra – Ceyda Ersoy’un adının karıştığı kaç isim olursa olsun, olayların Hacı Sabancı’nın üstünde patlamasına pek şaşırmamalı. Venüs ve Ay’ının İkizler burcunda olmasından dolayı ise çapkınlık hat safhada. Sadık olmasını beklemek, en azından şu günlerde ölüyü diriltmekle neredeyse eş değer. Esra – Ceyda Ersoy’un da haritalarında bolca İkizler olması da durumu neredeyse açıklıyor. Fakat anlamadığımız bir konu var ki o da şu: Esra Ersoy’un paylaşımında “beni sen ifşa ettin, videomu sen yaydın” sözleri. Size de saçma gelmiyor mu? Hacı Sabancı neden kendini bile bile ateşe atsın? “Neyse onun da çıkar kokusu elbet” deyip konuyu bağlayalım. Esra Ersoy’un Hacı Sabancı’nın yaşadığı ilişkiden ötürü böyle bir video çekmesi olası bir durum. Bir nevi kıskançlık ya da Cartier bileklik… Yaşananlar sonrası ise tahmin etmek güç olmamalı, olaylara en çok canı sıkılan isim Arzu Sabancı. Her ne kadar şu sıralar Coachella’dan naklen yayın halinde olsa da… Arzu Hanım, video skandalı nedeniyle oğluna evlilik baskısı yapabilir, Hacı Sabancı’yı ekim ayı sonrasında nikah masasında görebiliriz. Şu dönemde Hacı Sabancı’ya önerebileceğimiz tek şey ise, nikaha kadar biraz sakin kalması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.