Uranüs Boğa Burcunda! Değişime Karşı Koyma!

15 Mayıs 2018 yılında Boğa’ya geçiş yapan ancak 7 Kasım’da kısa süreliğine Koç burcuna dönen Uranüs 6 Mart tarihinde artık tamamen Boğa burcundaki yolculuğuna başlıyor. 

Uranüs; sürprizlere açık, ani değişimleri destekleyen, farkındalığa ve uyanışa neden olan bir gezegendir. Zodyak kuşağı içindeki dönüş hareketi bile sıra dışılığının, özgünlüğünün bir işaretidir. Boğa gibi stabil, mevcut durumu muhafaza etmekten yana, sabırlı bir burçta enteresan çıkışlar yapmasını beklemek yanlış olmayacaktır. 2026 yılına kadar olan süreçte Boğa burcunun temsil ettiği finans, toprak ve güvenlik alanlarında beklenmedik değişiklikler yaşayabiliriz. Yatırımların tarzı değişebilir ya da para el değiştirebilir, tarım ve hayvancılıkta devrim niteliğinde gelişmeler olabilir, yeni teknolojiler devreye girebilir. Kime ve neye güveneceğimiz konusundaki standartlarımız değişebilir, kendimizi güvende ve huzurlu hissettiğimiz ortamlara bakış açımız farklılaşabilir. Ayrıca sanatsal alanda da özellikle müzik piyasalarında yeni teknolojiler ortaya çıkabilir. Ülkemiz haritasında meclisi, yerel yönetimleri ve baskı gruplarını sembolize eden alanda yenilenmeler yaşanması söz konusu olabilir. Önümüzdeki yıllarda özellikle uluslararası arenada parayla ilgili konular sabitlenemeyebilir, tüm dünyada paranın değerinde ciddi iniş çıkışlar yaşanabilir, finans sektörü yeni yatırım araçlarına yönelebilir. Teknoloji devlerinin ve internet, bilgisayar firmalarının finansal durumlarını ve güvenilirliklerini sorgulayıp, farklı bir bakış açısı geliştireceğimiz bir dönemdeyiz.

Peki Boğa’daki Uranüs kişisel olarak bizi nasıl etkileyecek?

Sevgili Koç; Uranüs’ün 7 yıl kalacağı Boğa burcuna geçişiyle birlikte özellikle gelir kaynaklarında değişim yaşanacağı bir sürece girmiş oluyorsun.  Kendi yeteneklerinin farkına varabilir, teknolojiyi ve internetle ilgili konulardan para kazanabilirsin.

Sevgili Boğa; senin için çok önemli bir döneme giriyorsun. Her şeyden önce Uranüs gezegeni 7 yıl boyunca senin burcunda kalacak. Bu süreç içinde kendini özgür bırakmayı öğrenecek ve yaşamına giren ilişkilerle hayata farklı bir açıdan bakabileceksin. Hem sosyal konumunda hem de fiziksel görünümünde farklılıklar oluşabilir, kendini daha bireysel bir dille ifade ederek, sınırlarının dışına çıkabilirsin.

Sevgili İkizler; Uranüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki 7 yıl boyunca kadersel gelişmeler yaşayacak ve bilinç altında büyük bir farkındalık ve uyanış yaşayabileceksin. Korkularınla yüzleşip üstesinden gelebilirsin. Fakat bu süreçte hiç beklemediğin kişilerin düşmanın haline geldiğini de görebilirsin.

Sevgili Yengeç; Uranüs’ün burç değiştirmesi seni farklı ve yeni grupların ya da sosyal ortamların içine sokabilir. Sana farkındalık kazandıran kişilerle tanışarak yepyeni ufuklara, hedeflere doğru ilerleyebilirsin. Sosyal çevrende yaşanan değişim aslında umutlarının da yeşermesine yol açabilir.

Sevgili Aslan; Uranüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki 7 yıl içinde kariyerinde büyük bir ilerleme kaydedebilir, kendini hem iş hem de sosyal ortamında geliştirecek fırsatlar yakalayabilirsin.  Bu sırada evini ve sosyal çevreni de değiştirmen mümkün. Evlilikler ya da ayrılıklar söz konusu olabilir. Kariyerinde radikal değişiklikler yapabilir, daha önce hiç ilgilenmediğin bir meslek alanına yönelebilirsin.

Sevgili Başak; Uranüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte sıra dışı çözümler üreterek alternatifler bulabileceğin bir döneme giriyorsun. Bu arada karşına sosyal medya, yayıncılık ya da uluslararası konularda birçok fırsat çıkabilir. Hayata bakış açında yaşayacağın aydınlanma, yaptığın işlerde de fark yaratmana yol açabilir. Yeni bir eğitim söz konusu olabilirken, görüşlerinde de büyük bir farkındalık deneyimleyebilirsin.

Sevgili Terazi; Uranüs’ün burç değiştirmesi seni yatırımlar, kredi, vergi, sigorta ve prim gibi işlerde bambaşka bir seviyeye taşıyabilir. Önümüzdeki 7 yıl içinde senin, ailenin ya da eşinin gelirlerinde yaşanan değişikliklerle birlikte karşına sürpriz ve kadersel fırsatlar da çıkabilir. Miras konuları gündeme gelebilir, sürpriz bir mirastan yararlanman söz konusu olabilir.

Sevgili Akrep; karşıt burcunda hareket etmeye başlayacak olan Uranüs önümüzdeki yedi yıl içinde yaşamında birçok farklılığa yol açacaktır. Bu süreç içinde karşına çıkan kişiler hayata farklı bir açıdan bakmanı öğretmekle birlikte birçok fırsatı da beraberinde getireceklerdir. Evlilik, ortaklık ve iş birliklerinde yeni sayfalar açabilir, sıra dışı kişilerle karşılaşabilirsin.

Sevgili Yay; Uranüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte çalışma ortamında seni geliştirecek, uzmanlaştıracak ve farkındalığını artıracak gelişmeler yaşanmaya başlayabilir. Yeni iş arkadaşları edinebilir, yaptığın işe farklılık katabilirsin. Akrabalarla ilişkiler değişebilir, onların yanına taşınabilir veya uzaklaşabilirsin. Yeni ve farklı bir uzmanlık alanı geliştirmen de mümkündür.

Sevgili Oğlak; Uranüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte yaşamdan çok daha fazla keyif alabileceğin bir sürece de girmiş oluyorsun. Yeni aşkların hatta çocuk sahibi olmanın heyecanını yaşayabilir, sıra dışı bir bakış açısıyla doğru riskleri alabilirsin. Aşkta çok dikkatli olman gereken bir dönemdesin, normalde asla yan yana gelmeyeceğin biri hayatına girebilir. Sanatsal yaratıcılıkta fark yaratacak bir proje yaratman söz konusu olabilir.

Sevgili Kova; Uranüs’ün burç değiştirmesi, ev ve kariyer yaşamında yaşanacak önemli gelişmelerin habercisi. Ev sahibi olmak, evlenmek, yer değiştirmek bu dönemin ana konuları olabilir. Karşına çıkan fırsatlar ufkunun açılması sağlayacak ve yaşama daha güvenle bakmana neden olacaktır. İş ya da ev değişikliği ve hatta yaşadığın şehri değiştirmen bile söz konusu olabilir. Aileden uzaklaşma zamanının geldiğini hissedebilir, kendi ayaklarının üzerinde durmak ve farklı bir iş yapmak isteyebilirsin.

Sevgili Balık; Uranüs’ün burç değiştirmesiyle yepyeni bir alanda öğrenme sürecine girebilir, anlaşmalar ve sözleşmeler aracılığıyla fırsatlar yakalayabilirsin. Uzun zamandır görmediğin kardeşler ya da yakın arkadaşlarınla tekrar bağlantı kurabilir, sıra dışı ya da ruhani konulara ilgi duyabilir, bu konularda eğitim almaya başlayabilirsin. Bu dönemde devamlı seyahat etmen söz konusu olabilir. Sıra dışı komşular edinip çok eğlenebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.