Unutulmaz Evlilik Tekliflerine İmza Atacak 3 Burç!

Gençler evlilik teklifi konusunda ikiye ayrılmış durumda! Mutlaka büyük bir organizasyon olmasına gerektiğine, yani uçuşan balonlara, çıkılan tekne turlarına, ilişkilerinin projeksiyonu olan fotoğrafların sağa sola yayılmasına, sonradan Instagram’da paylaşacakları fotoğraflar için özenli ve uyumlu kıyafetler giymeye, fotoğraflarını an be an çekecek fotoğrafçılara ve kalabalık arkadaş gruplarının da yanlarında olması gerektiğine inanan gençlerin sayısı, ev yapımı küçük bir organizasyonla küçük, samimi ve sıcak bir ortamda, dışarıda bir yemekte ya da evde kendi oluşturduğu romantik bir ambiyansta teklif edilmesi gerektiğine inananlardan çok daha fazla artık. O nedenle belki de sektörleşmeyen tek şey olarak kalan evlilik teklifi de artık sektörleşerek kocaman çaplı bir organizasyon haline geldi. Eh birçoğumuz da buna kayıtsız kalamadı elbette. Sosyal medyada her gün bu durumu kanıtlayan yeni bir organizasyon şekli görüyoruz. Evlerimize davetsiz misafir olarak zorla giren bu organizasyonlar için biz de oturup burçları düşündük. Hangi burcun evlilik teklifi bu büyük organizasyonlu yollardan geçer diye sorduk ve bu içeriğimizi hazırladık. Hazırsan başlayalım bakalım hangi üç burcun evlilik teklifi senelerce konuşulurmuş?

Show Denince Akla İlk Olarak Gelen Aslan Burcu

Aslan burcu insanı, bir şey hiçbir zaman yapmış olmak için yapmaz. Bir işe adımını atacaksa, bunu o ile damgasını vurmak adına yapar. O yüzden eğer evlenme teklif edecekse, bunu da bildiği en kral yoldan yapması gerektiğini düşünür. Daha azına asla tav olmaz. Dolayısıyla, denizin bilmemkaç metre dibine dalarak da evlenme teklif edebilir, Paris’te Eiffel Kulesi’ne çıkarak da evlenme teklif edebilir. Onu sakin bir şekilde, elinde sadece yüzüğüyle beklememek ve tüm olası sürprizlere hazırlıkla olmak gerekir.

Planlama Üstadı Başak Burcu

Bir yerde detaylı bir iş planlanacaksa, onu Başak burcu insanına bırakmak gerekir. Ne planlayacaksa on numara planlar. Evlilik teklifi konusunda da bu yazıya girmeyi başaracak kadar ilginç evlilik tekliflerine imza atabilir. Tüm aileleri, arkadaşları, sevdikleri herkesi de işin içine katabilir. Hep beraber yapacakları bir flashmob – yani kimsenin kimseyi tanımıyormuş gibi yanlarından geçip gittiği büyük ve kalabalık bir caddede herkesin bir anda dans etmeye başlayacağı çok eğlenceli bir organizasyon – ya da minik çaplı bir mizansen onun parıl parıl parlayan ve senelerce unutulamayan bir evlilik teklifi yapmasını sağlar.

Yaratıcılığın Sınırlarında Dolaşan Kova Burcu

Sıra dışı olması nedeniyle, kafası biz fanilerden daha farklı çalışan Kova burcu insanının evlilik teklifi de oldukça sıra dışı ve yaratıcı olur elbette. İlk randevuya çıktıkları mekânda, eski günleri anarak hazırlayacağı bir mizansen ya da en çok gittikleri mekânda gösterimi yapacağı ilişkilerinin anlatan kısa bir film ya da daha önce dikkatle dinlemiş olduğu bir anıdan yola çıkarak yapacağı bir sürpriz çıtayı arşa taşımasına yeter de artar bile!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.