Ünlülerin Tarzı: Aslan Burcu Dua Lipa

Müzik piyasasına 2015’de Warner Bros’la imzaladığı album anlaşmasıyla iddialı bir giriş yapan Dua Lipa, son dönemin dikkat çeken şarkıcılarından. Güzelliği, tarzı ve enerjisiyle gözleri üzerine çeken İngiliz şarkıcı, sahne sanatlarına olan yatkınlığıyla tam bir Aslan burcu! Gösterişli olmak onun kanında var!

Çekicilik Ön Planda

Aslan burcu kadınının tarzını birkaç kelimeyle anlatacak olsak, bunlar; çekici, pahalı olduğunu kanıtlayan ve elegan olurdu! Stiliyle lüks sevgisini belli etmekten çekinmeye Aslan kadını, kıyafetlerine harcadığı parayı yatırım olarak görür. Hatta yatırım gibi bir derdi de olmaz çoğu zaman! Sadece canı o parçayı giymek ister, gider ve onu alır! Dua Lipa’nın siyah ve deri tercihi, onu sahnede parlatmış. Zaten vücut diline bakılırsa o da bunun çok farkında! Genç şarkıcı ve model, sahnelerde fırtına gibi esmeye devam ederken kalpleri çalmaya uzun bir süre devam edecek gibi duruyor!

Görkemli bir havası vardır Aslan’ın. Dikkat çekmek onun için su içmekle eş değerdir. Güneş’in temsil ettiği bu sıcakkanlı kadın, altın ve gümüş tonlarını stiline kullanmaya bayılır. Işıldamak, parlamak ve bunu yaparken sempatik görünmek en iyi becerdiği işlerdendir! Kombinlerini ateş kırmızısı, neon mor, alev turuncusu gibi tonlarla renklendirmek de hoşuna gidenlerdendir. Desenler ve geniş yer kaplayan ceketler de favorileri arasında yer alır. Makyajda ise dudaklarına ve gözlerine vurgu yapmayı tercih eder. Takı seçimlerinde düzlük ve sadelik ona göre değildir. Mümkün olduğunca altın, gümüş ve bilumum parlak materyali kullanmak ister.

Ateşin Sıcaklığı Turuncuda

Turuncu oversized ceketinin dökümlü şekilde kullanmış. İçine giydiği mavi büstiyeriyle dikkat çekici bir kontrast oluşturan Lipa, hiçbir trendden geri kalmayı sevmeyen bir Aslan kadını olarak bluzunun önünü büzgü şeklinde bağlamış ve senenin modasına uymayı elbette ihmal etmemiş! Bunun yanı sıra, çekici bir Aslan kadını olarak da eğlenceli ve oyun arayan hali bakışlarından kendini belli ediyor!

Altının Cazibesi                                           

Hayat dolu kişiliğiyle Aslan kadını, Güneş’in renklerini kendine yakıştırı demiştik. Özgüvenli bir burcun kadını olarak Dua Lipa da seçtiği bu parlak ve metalik altın rengi bu elbise ile dikkatleri üstene çekmekten kaçınmıyor. Makyajında eyeliner ve uzun kirpiklerle bakışlarını öne çıkararak gözlerini konuşturmaktan geri kalmamış!

Kırmızı ve Siyahın Dansı

Cazibeli Aslan kadını, kırmızıya ve kaliteli kumaşlara olan düşkünlüğüyle bilinir. kadifemsi kumaşlı ceketi ve fitilli bir dokuya sahip olan crop-top’ıyla Dua Lipa, sahnede etkileyici enerjisiyle kendini gösteriyor! Bakımlı saçlarını savurması hafif narsist bir imaj yaratırken eminiz ki seyirciyi kendine hayran bırakmıştır! Göbeği açık bluzunun altına giydiği file çorabı, değişik bir doku yaratırken, piercing detayı dikkatleri üzerine çekme durumunu garantilemiş. Seçtiği altın rengi aksesuarları ise Aslan kadınının takı anlayışını birebir yansıtıyor.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.