Ünlülerin Cinsellik İtiraflarının Altında Hangi Burçlar Yatıyor?

7 milyar insanı bir arada hayal edebilir misiniz? Doğurganlık almış başını gitmiş, Dünya bu kadar yükü kaldırırken tükenmiş. Kadın, erkek herkesin aklı fikri cinselliğe yönelmiş, atı alan Amsterdam’daki Red Light District’i geçmiş. 20’lerindeki genç kızlar, 7 kocalı Hürmüz’ün tahtını yerinden etmiş, her sakallıyı boyfriend bellemiş! Ünlülerin seks kasetleri polis baskınlarıyla ortaya serilmiş, magazin muhabirleri frikik derdine düşmüş. Yaşadığımız şehirler insanı huni gibi içine çekmiş, kötü yola sürüklemiş. İşin şakası bir yana tabii. Her şakanın altında da bir doğruluk payı arana! Her gün tanık olduğumuz sözler bunlar: Cinsellik satar, seks okutur, dekolte vermeden şarkıcı mı olunur? Peki günümüzün ünlüleri neden seks itirafı yaparak magazine katkıda bulunur? Burçlarının özellikleri açıklamaları üstünde nasıl bir etkiye sahip olur?

“Seks çok önemlidir. Olmazsa olmazdır! Seks olmadan ilişki belli bir yaşa kadar gitmez. Seks nefes almak kadar doğal” diyen Yonca Evcimik, 16 Eylül doğumlu bir Başak kadını. Tam “söyledikleri bizi biraz şaşırttı” derken Mars’ının  Akrep burcunda olduğunu görüyoruz, cinsel hayatında kendisine başarılar diliyoruz.

“Cinsellik olmadan hayat olur mu? Asla olmaz. Benim seksapelimi ön plana çıkarıp bununla iş yapmıyor olmam, ruhumun öyle olmadığı anlamına gelmiyor. Cinsellikle bir şeyleri ele geçirmeyi ucuz buluyorum. Bir de mahrem olmayı seviyorum” diyen Pınar Altuğ Atacan ise yine bir Başak! Mars – Merkür birleşimi Başak burcunda olduğu için Altuğ’un muhafazakar tarafı ağır bassa da yine de düşüncelerinde cinsellik söz konusu olabiliyor.

“Cinsel hayatta sorun çıkarsa ve kötü bir seks hayatı söz konusuysa o ilişki yürümez. Benim hayatıma bakımsız bir erkek giremez. Ya sporcu ya oyuncu olmak zorunda. Kasları olmayan bir erkeğe erkek demiyorum. Erkek dediğin kamyon gibi olacak” diyen Tuğba Ekinci ise 4 Haziran doğumlu bir İkizler. Cinsel içerikli şarkıları, flörtöz tavırları ise yine Venüs’ünün İkizler burcunda olmasından kaynaklı. E biraz da Mars Aslan etkisi de var tabii.

10 Şubatta doğan Tuğba Özay da “Cinsellik tabii ki ilişkide çok önemli; hatta uzun süreli beraberliklerde çoğu zaman seks kurtarıcı durumunda… Sekste başarılı olmadığını düşünenler varsa, fantezi dünyalarını genişletebilirler. Sonuçta belli bir yaştan sonra kimse evcilik oynamıyor.” diyor. Güneş ve Venüs’ü Kova burcunda birleşen Özay’ın cinsellik üzerine söylediği sözler Ay’ının Koç’ta olmasından geliyor. Kova’ya rağmen ilişkilerden beklentisi olduğunu gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.