Ünlü İkizler Burcu Kadınlarının Şık ve Rüküşleri

İkizler burcu kadınları günlük giyimlerinde unisex tarzını benimser. Oversize üstler, maskülen takımlar onların stillerinde en iyi taşıdıkları parçalardır. Modern, rahat ve farklı olmak ruhlarında olduğu için stillerine de yansır. Günlük hayatlarındaki stillerinde burçları ile uyumlu giyinmek kolay peki ya kırmızı halıda?

Bu sorunun cevabını merak ettiğimiz için ünlü İkizler kadınlarının kırmızı halı kostümlerini inceledik. İşte kırmızı halının şık ve rüküş İkizler kadınları…

Stil seçimlerinde etkili olan burçlar sırasıyla Güneş, Venüs, Yükselen ve Ay burçlarıdır. İnceleyeceğimiz tüm kadınların Güneş burcu İkizler ama bakalım Venüs, yükselen ve Ay burçları onları şık mı rüküş mü yapacak!

Fahriye Evcen

Ah Fahriye ah! Bu kız gerçekten zamanın en güzel yüzlü simalarından ama o kadar. Güzelliğini hiçbir şekilde stiline yansıtamıyor. Üstelik fiziği de buna müsait. Fakat ne yazık ki seçimleri hep yanlış. Senelerdir ekranlarda ama onu şık gördüğümüz günler bir elin parmaklarının yarısı kadar bile değil. İkizler kadınının o muhteşem unisex tarzını onda görmek mümkün değil. Ay burcunun Boğa, Venüs burcunun Yengeç olması onun biraz kafasını karıştırmış olacak ki geleneksel ve kadınsı tarzı ile yaşından oldukça büyük gösteriyor. Boğa burcunun kaliteden anlayan özelliğini almış ama Yengeçlerin retro sever özelliğini stiline yansıtırken demode olmaktan kaçamamış.

Nicole Kidman

Ay burcu Yay, Venüs burcu Aslan, Yükselen burcu ise Akrep olan Nicole Kidman yer verdiğimiz İkizler burcu kadınlarının açık ara en şık olanı diyebiliriz. Her gittiği davette tercih ettiği kostümler ile şıklık yarısında hep ilk beşte yer alması onun haritasında saklı. Çılgın Yay burcunu tercihlerindeki kocaman fiyonklara bağlayabiliriz. Yıllar önce omuzundaki büyük fiyonk ile kırmızı halıda daha iyisi yapılmadı demiştik ama Oscar Töreninde tercih ettiği büyük fiyonklu elbisesi ile dikkat çekicilikte sınır tanımayan bir Yay burcu olduğunu kanıtladı bize. Akrep burcunun gizemli ve seksi yanını dozunda dekoltesi olan elbiselerinde, Aslan burcun gösterişli tavrını ise işlemeli elbiselerinde görebiliyoruz.

Angelina Jolie

İşte muhteşem bir İkizler kadını! Vakti zamanında maskülen giyim tarzını smokin giyerek ve papyonunu açık bırakarak kırmızı halıya öyle umarsızca taşımıştı ki o gece en güzel ve şık elbiseyi giyen ünlüyü bile kendi köşesine çekilmeye mahkûm etmişti. Angelina Jolie her zaman şık ve doğru seçimleri ile kırmızı halının aranan isimlerinden. O her zaman iddialı giyinmeyi seviyor. Bu seçimleri onun Ay burcunun Koç olmasından kaynaklanıyor. Cesur ve iddialı olabiliyor, kırmızıyı kıyafetinde taşımayacaksa rujunda kullanmayı seviyor. Fakat Venüs ve yükselen burcunun Yengeç olması onu çok nadir de olsa retro görünümlü tercihler yapmasını sağlıyor. Fakat bu seçimler bile onu asla ve asla rüküş yapmıyor. O kesinlikle şık bir İkizler kadını…

Nehir Erdoğan

Nehir Erdoğan’ı pek kırmızı halıda göremiyoruz. Biraz bu konuda cool bir duruşu var ama katıldıkları kadarı ile onda da pek İkizler ruhu yok diyebiliriz. Ünlü oyuncunun Ay burcunun Aslan olması onun kıyafet seçiminde iddialı yanını ortaya koyarak süper minilere, dikkat çekici dekoltelere yer vermesini sağlasa da Aslan burcu kadınının ihtişamlı yanını kostümlerinde göremiyoruz. Onda özellikle son yıllarda bir retro havası var. Ünlü oyuncu tercihleri ile şık mı rüküş mü kararsız kaldığımız ender ikizler kadınlarından biri.

Natalie Portman

Ay burcu Başak, Venüs burcu ise Yengeç olan Natalie Portman’ın tüm seçimlerinde bu iki burcun öne çıktığını görüyoruz. İkizler burcunun ruhu ise kayıplarda. Başakların detaycı kişiliği kostümlerinin ayrıntılarında fazlasıyla öne çıkıyor. Eğer Natalie bir elbisede işleme seçiyorsa onun mutlaka simetrik olanlarını tercih ediyor, asimetrik aksesuar ya da işlemeler ona göre değil. Tipik bir Başak kadını. Ölçülü seçimleri de Başak burcuna daha yakın görünüyor. Ama işte Venüs burcunun etkilediği bir Yengeç var ki o bazen çiçekler göz kırpmasına, desenleri denemesine izin veriyor. Hatta bazen kadınsı bile olabiliyor. Klasik tarza oldukça yakın olan Natalie Portman her ne kadar İkizler burcunun etkisinde olmasa da şık bir kadın.

Adriana Lima

İkizler, Yengeç, Akrep ve Balık! Neler oluyor değil mi? Ünlü modelin haritasındaki su burçlarının etkisi İkizler burcunu boğuyor. Onda İkizler burcunun unisex ve rahat tavırlarını göremiyoruz. Tabii bu söylediğimiz kırmızı halı tercihleri için geçerli. Seksilik, romantiklik, retroluk ne ararsanız Adriana’nın kırmızı halı seçiminde var. Balık kadınının romantik tarafını dantel ile, Akrep kadının gizemli ve seksi tarafını siyah renk ile vurgularken, Yengeç kadınının ruhunu ise feminen tercihleri ile taşıyor. Kusursuz şıklıkta bir stili var diyemeyiz ama şık bir kadın olduğunu da inkar edemeyiz.

Birce Akalay

Ay burcu Balık, Venüs burcu ise İkizler olan Birce Akalay’ın ruhunda İkizler kadını var. Canlı renkleri tercih eden, kemerler başta olmak üzere sıkça aksesuar kullanan ünlü oyuncu Balık burcunun verdiği romantiklikle dönemsel kostümler seçerken onları sıradan bir kemerle kombine ederek İkizler kadınının ruhunu yakaladığını görüyoruz. Fakat şık mı rüküş mü işte ona pek karar veremiyoruz.

Naomi Campbell

Modanın içinde bu kadar var olup da ondan bu kadar ağırbaşlı görünümü ile arz-ı endam eden ünlü az bulunur. Trendleri takip ediyor, maskülen seçimleri var, vücudu buna el verse bile seksi seçimlerden uzak duruyor. İşte tam bir İkizler kadını ruhu. Fakat onun ağır başlı bir havası da var. İşte bu hava Yükselen burcunun Oğlak olmasından kaynaklanıyor. Süper model asla rüküş değil. Volanı da, fırfırı da, maskülen detayları da hep trend olduğu zamanlarda tercih ederek moda bilgisini de kırmızı halıya her zaman taşıyan Venüs burcu da İkizler olan şık bir kadın Naomi.

Heidi Klum

Önüm, arkam, sağım, solum İkizler gibi bir haritası var Heidi Klum’un. Güneş, Venüs ve Ay burcu İkizler olan fakat yükselen burcu Aslan olan ünlü modelin tercihlerinde İkizler burcunun kararsızlığı ön plana çıkmış. Trendleri takip ediyor ama o kadar değişken bir ruh hali var ki bu tüm seçimlerine yansıyor. Bazen mini payetli elbise ile ya da dekolte şampiyonu olacakmış gibi göğüs, bacak ve sırt dekoltesi kullandığı kostümü ile Aslan kadını olurken, bir gün gösterişli bir gün sade bir kostüm seçmesi değişken ikizler burcu olduğunu bize ispatlıyor. Heidi Klum kararsız bir stili olsa da şık bir ikizler burcu kadını.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.