Üniversitelilerin Burçlarına Göre Seçmesi Gereken Kulüpleri Açıklıyoruz!

Bu ay itibariyle yeni yuvasına uçacak olan sevgili YKS gazisi, bu yazımız senin için bir rehber niteliğinde olsun. Hazır kayıtlar da yapılıyorken gittiğin üniversiteyi en saklı noktasına kadar keşfetmek senin hakkın! E tabi şimdi orada birçok kulüp, birçok etkinlik grubu da olacak. O nedenle yazdığımız bu yazıda burcuna göre, gittiğin üniversitede hangi kulübü seçmen gerektiğini öğrenebilirsin. Hazırsan, başlayalım.

Agresif Koç Burçlarının Enerjisine de Ancak Bu Yakışır: Spor Kulübü

Hızlı, hareketli ve hevesli Koç burçları bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjiye sahiptirler. Bu enerjinin fazlasını atabilmeleri için katılabilecekleri kulüp de spor kulübüdür. Sporun en önemli noktalarından biri olan mücadele söz konusu olduğunda, Koç burçları kadar mücadeleyi seven, gayret eden, kazanacağı bir alan arayan, yüzleşmekten ve çatışmadan kaçınmayan başka bir burç yoktur Zodyak’ta.

Sofistike Zevklere Sahip Boğa Burcunun Yuvası: Sinema Kulübü

Sanata yatkınlığı ile bilinen Boğa burçlarının bir üniversitede girebileceği, onlara en uygun olan kulüp sinema kulübüdür. Sakin gecelerinin favori etkinliği film izlemek olan Boğa burçları zevkli oldukları için, film seçimleri de oldukça zevklidir. Kaliteye önem veren, kendi alanını seven, sabitliğe ve dinginliğe yakın duran Boğa burçlarının; zaten favori filmlerinden oluşan birkaç listesi vardır. Kulübe hakkıyla uyum sağlayacağından eminiz!

Öğrenmeye Açık İkizler Burçları İçin Bir Okul Niteliğinde: Gezi Kulübü

Zeki ve entelektüel İkizler burçlarının değişimi, değişikliği çok sevdiğini, sabit kalmaktan hoşlanmadığını biliyoruz. Aynı yerde durdukça sıkılan, istekleri, fikirleri sürekli değişen, değişken ve öğrenmeye açık İkizler burcu insanları için üniversitedeki en uygun kulüp, gezi kulübüdür. Organizasyon yapabilme becerisi de çok yüksek olan İkizler burçları, gezi kulübü için bol bol gezi organizasyonu hazırlayabilir.

Gizli Sığınakları Mutfak Olan Yengeç Burçlarına Göre: Yemek Kulübü

Özellikle üzgün olduğunda kabuğuna çekilen Yengeç burcu insanları, streslerini mutfakta atmayı pek severler. Mutfakta marifetli oldukları kadar yaratıcı da olabilen Yengeç burçları için üniversitedeki en uygun kulüp yemek kulübüdür! O kulübe girdikleri andan itibaren kulübü en güzel mutfaklarda en güzel eğitimleri alabilecekleri, en tatlı tariflerini paylaşabilecekleri, herkesin birbirinden bir şeyler öğrenebileceği bir hale getirirler.

Şov Dünyasının Bir Parçası Olmak İçin Dünyaya Gelmiş Aslan Burçlarına Bire Bir: Drama / Tiyatro Kulübü

Aslan burcu insanlarının dünyaya geliş amaçları bellidir: Parlamak ve herkesin onların ne kadar parladığını görmelerini sağlamak. Bunun için de en güzel başlangıçlardan bir tanesi henüz çok gençken bu yola adım atmak. Bunu bilen Aslan burçlarının da üniversiteye girer girmez kaydolmaları gereken kulüp, drama / tiyatro kulübüdür. Renkli kişiliği ile kulübün en dikkat çeken isimleri arasında yer alacağından şüphemiz yok!

Taktikleriyle Baş Döndüren Başak Burçları İçin: Satranç Kulübü

Hayatı adeta bir satranç gibi gören, her adımında farklı bir stratejik hamle deneyen, dikkatli ve detaycı Başak burçları için, üniversitedeki en uygun kulüp satranç kulübüdür. Ancak orada kendilerini tamamlanmış hissedebilirler. Mükemmeliyetçi kişilikleri, oyunlarının da mükemmelleşmesine ihtiyaç duyduğu için bu kulüpte harcadığı her bir ekstra saat ona artı değer olarak dönecektir.

Sanattan Beslenen Modern Terazi Burçları İçin Sıcak Bir Yuva: Dans Kulübü

Hayatları boyunca denge kurmaya çalışan, ahenk ve huzur arayan Terazi burcu insanları için üniversitedeki en uygun kulüp dans kulübü olabilir! Güzelliği ve uyumu birleştirmeye çalışan Terazi burcu insanları; şık ve zarif zevkleri ile tangoyu, sosyal ve uyumlu becerileri ile salsa ve diğer Latin danslarını kolaylıkla öğrenebilirler. Dans etmenin onlar için bir tutku haline geleceğinden eminiz!

Su Grubunun İradesi En Yüksek Burcu Olan Akrep Burçları İçin: Yoga Kulübü

Sezgisel Akrep burcu insanlarını diğer su gurubu burçlarından ayıran en önemli nokta iradeli ve kontrollü olmasıdır. Bu nedenle de onlara en çok yakışacak aktivite yogadır. Vücuttaki ve zihindeki bütünlüğü sağlama konusunda başarılı olabilecek Akrep burçlarının üniversitede kayıt olmaları gereken ilk kulüp yoga kulübüdür. Bir de deniz kenarında bir yerde kamp yapmayı planlarlarsa, bir su grubu burcu için bundan daha güzeli mümkün olabilir mi?

Öğrenmeye Meraklı, Tartışmaya İlgili Yay Burçlarının İlacı: Felsefe Kulübü

İlgisini çeken konuları derinden öğrenmeyi seven Yay burcu insanlarının girmeleri gereken kulüp, felsefe kulübüdür. Farklı kültürlere, felsefelere, dinlere meraklı olan Yay burçları, bu konular üzerinden sadece öğrenmek için yapılacak münazaralarda da centilmence çarpışırlar ve yollarına devam ederler.

Geleceğin İş İnsanları Olacak Oğlak Burçlarının Kıymetlisi: Girişimcilik Kulübü

Odakları her zaman başarı olan ve hedefledikleri noktaya ulaşmak için elinden geleni ardına koymayan Oğlak burcu insanları için en uygun kulüp girişimcilik kulüpleridir. Çalışkanlıkları ile dikkat çeken ve iyi bir lider olabilen Oğlak burçları, sorumluluk sahibi olmaları ve temkinli yaklaşımları ile de iyi bir yönetici olurlar. Bir de kulüple birlikte geliştirecekleri fikirleri varsa, tutmayın Oğlak burçlarını!

Teknoloji Meraklısı Zeki Kova Burçları İçin: Bilişim Kulübü

Gezegenleri, uzayı, kara deliği kim merak ediyor diye soruyorsan, senin için cevaplıyoruz: Kova burcu insanları! Açık fikirli ve yenilikçi Kova burçları için üniversitelerin en uygun kulüpleri, bilişim kulüpleridir. Teknolojiye ve bilime olan ilgileri ile bir adım öne çıkacak olan Kova burçları, kulüpten öğrendikleri bilgiler her neyse, o bilgilerin iki katını da kulübe öğretmeden rahat edemezler.

Sanat Denince Bir Adım Öne Çıkan Balık Burçlarının Buluşma Noktası: Müzik Kulübü

Sanat konusunda en yetenekli burçlardan biri de Balık burçlarıdır. Özellikle müzik konusunda başka bir yeteneğe sahiptirler. Bu nedenle de üniversitede katılmaları gereken kulüp müzik kulübüdür. Naif ve romantik tarzları, duygusal yapıları ve yaratıcılıkları ile kendilerini en rahat şekilde burada ifade edebilirler.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.