Ucunda En Büyük Hayalleri Bile Olsa Survivor’a Katılmayacak Burçları Açıklıyoruz!

Aramızda Survivor’ı bilmeyen, hiç duymamış olan, ne bilelim son 20 yılını bir mağarada falan geçirmiş olan var mı acaba? Şaka bir yana, ekranların en gözde, en popüler yarışma programı Survivor, hayatımıza girdiği ilk yıldan itibaren ratingleri alt üst etmeyi başardı. O yıllardan bugüne kadar dillerden düşmeyen yarışma, özellikle son 5 yıldır her yerde kendinden sıklıkla bahsettiriyor. Enteresan yarışmacıları, zorlu parkurları, bolca dedikoduları ve şeytani kulisleri ile Survivor, ekranımızın vazgeçilmez bir parçası olmayı çoktan başardı. Durum böyle olunca bir de üstüne sonunda şahane bir para ödülü bulununca, bilen bilmeyen herkes yarışmacı olabilmek için kolları sıvadı. Ama zannetmeyin ki herkes bu yarışmanın yarışmacısı olmaya hazır şekilde bekliyor! Bazıları var ki, üstüne para verilse hatta hayattaki en büyük hayallerinin gerçekleştirileceğini bilseler kalkıp da bu yarışmaya katılmazlar. Neden mi? Bunlar kim mi? Gel nedenine ve kim olduklarına birlikte bakalım.

Yer Değiştirmeyi Sevmeyen Tembel Boğa Burçları:

Survivor’ın hareketli ortamına, en az yarışmanın kendisi kadar hareketli yarışmacıların katıldığına hepimiz şahit olduk. Yerinde duramayanlar, düz duvara tırmananlar, sabah akşam egzersiz yapanlar, boş zamanlarında bile antrenmanından geri kalmayanlar ve daha niceleri… Ancak takdir edersin ki bir Boğa burcu bunların hiçbirini yapmaz. Tembelliği ile ün salmış Boğa burcu öncelikle değişime kapalı olduğu için, sabit fikirli olduğu için ve yer değiştirmekten hiç hoşlanmadığı için Survivor’a katılmaz. Bırak bir odadan diğerine geçmeyi, bazen bir kanepeden diğerine geçmek istemeyen Boğa burcu kalkıp kaç saat uzaklıktaki bir adaya düzeninin değişeceğini bile bile gider mi bize sen söyle!

Evine Japon Yapıştırıcısı ile Yapışmış Yengeç Burçları:

Yengeç burçlarının ne kadar duygusal olduğunu, maddeye ne kadar bağlı olduğunu, geçmişe ne kadar takıntılı olduğunu, söz konusu sıla özlemi olduğunda kökenlerine nasıl bağlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Aynı zamanda Survivor’ın nasıl bir yokluk olduğunu, nasıl bir gurbette olma hissi verdiğini, istediğin ve özlediğin her şeyden ne kadar uzakta olduğunu sürekli yüzüne çarpan bir yapıya sahip olduğunu da çok iyi biliyoruz. Tam da bu nedenlerle evini çok seven ve içindekilerle birlikte ona aşırı bağlı olan Yengeç burcu insanları sevdiği kişileri ve bağlı olduğu şeyleri geride bırakıp hiçbir yere gitmez!

Karar Vermesi Bir Ömür Sürecek Terazi Burçları:

Sıklıkla kendi görüşlerinden vazgeçen ve taviz veren Terazi burcu insanları bir karar vereceği zaman bu durumların etkisi altında kalır. Kim benim hakkımda ne düşünür, bu durum duyulursa halim ne olur diye düşünmekten bir türlü karar veremez hale gelirler. Kararsızlıktan bitap düşme riskine sahip olan Terazi burcu insanları yarışmaya katılıp katılmaya, adaya gidip gitmemeye karar verene kadar bırakın başvuruları, yarışmanın kendisi biter!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.