Uçmak İsteyen Burçlar Buraya! İşte Özgürlüğün Fiyatı!

Uçmak ister miydiniz? Bu da soru mu ama! İsterdiniz değil mi? Şayet yükseklik korkunuz yoksa tabii. Her insan kuşlar gibi kanat çırpıp özgürlüğün tadına doyasıya varmayı ister! Belki kanatlarla değil fakat en azından teknolojik bir makine ya da aletle! Derken aranan kan bulundu! Hayaller artık gerçek oldu! Bakalım hangi burçlar bu habere canı gönülden sevinecek?

İngiliz mucit Richard Browning geçtiğimiz günlerde yeni kostümünün tanıtımını yaptı. Aslında kostüm demek ne kadar doğru, orası tartışılır! Kol ve bacaklarına mini jetlerin takılı olduğu kişisel bir uçuş sistemi bu! Kullanan resmen bir süper kahraman gibi havada süzülüyor, gökyüzünün tozunu attırıyor. Bu teknoloji harikası mazot ya da uçak yakıtıyla çalışıyor. Ancak Türkiye’ye geldiğinde LPG’nin de deneneceğine kimse şüphe duymuyor! Saatte 51 km hız yapıyor, sanal ekranlarla her şeyin kontrolü sağlanabiliyor. Tabii fiyatı da dudak uçuklatıyor. Richard Browning bu ürünü tam olarak 443 bin 428 dolar fiyat biçiyor! Sıra geldi hangi burçların böyle bir uçuş sistemine sahip olmak istiyeceğine!

Aklımıza ilk olarak teknoloji konusunda listenin başında yer alan, özgürlüğün savaşçısı, sıra dışı insanların süper kahramanı Kovalar geliyor. Hemen ardından yerinde duramayan, çocukken Hugokopter izleyerek bir gün uçma hayalleri kuran, dünyayı dolaşmak için yanıp tutuşan Yaylar, ikinci sırada yer alıyor. Üçüncü sırada ise hareketli, çok yönlü, değişime açık İkizlerin olması pek şaşırtmıyor, sonuçta merak insana her şey denetiyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.