Uçak Biletin Senden, Burcuna Göre Yol Arkadaşın Bizden!

Güneş açtı, havalar ısındı, tatil zamanı geldi! Fakat tatil dediğin yalnız çekilmez! Peki yanında kim olmalı dersin? Yıllarca unutmayacağın, fotoğraflarına baktıkça dalıp gideceğin belki de yeni bir aşka yelken açacağın bu yolculukta yanında çok iyi anlaşabileceğin biri olmalı! Herkesin bir yolculuk tarzı var, kimisi tüm yol boyunca hiç konuşmadan Instagram’a bakar, kimisi de içindeki cırcır böceğini susturamaz! Yaşayacağın tatil deneyimini en güzel hale getirmek ve arkadaşınla arandaki bağı da kuvvetlendirmek için sana en uygun yol kankanı öğrenmeye hazır mısın?

Koç & Yay

Kendiliğin coşkulu, canlı, dimdik kendi başlarına ayakta durmak için yaşayan Koç ve Yay, Zodyak’ın en uyumlu yol ve tatil arkadaşları! Biraz çabuk sıkılsalar da yeniliği ve keşfetmeyi çok severler. Bir şehirden diğerine geçecekleri, bir gün safariye çıkıp diğer gün plajda uzanıp keyif yapabilecekleri çok yönlü bir tatil onların olmazsa olmazları! Yerlerinde sabit durmayı sevmezler ve yeni maceralar için boşluk ararlar!

Bitmek bilmeyen enerjileri ile çıkacakları tatil hayatlarının en keyifli, en deli dolu macerası olur. Farklı kültürlere meraklı, girişken ve maceraperest bir Yay, cesur, coşkulu ve deli dolu bir Koç ile monotonluktan çıkıp ruhen enerjisini yükseltecek! Aceleci Koç, yola çıkmadan önce çok fazla araştırma yapmasa da dert değil, yanında farklı kültürlere meraklı, seyahat için yaşayan Yay var! Çok eğlenecekleri garanti!

İkizler & Kova

Zodyak’ın en entelektüel iki burcu: İkizler ve Kova! İkizler, yolda nasıl eğlenileceğini iyi bilir, sadece bazı zamanlarda ikilemlerde kalabilir. Tam bu anda alternatif çözümleriyle devreye giren ve ipleri eline alan Kova ile unutulmaz bir tatile hazır olun! Öğrenmeye meraklı bu iki burç, sadece eğlenmek için değil, aynı zamanda genel kültürlerini zenginleştirmek ama bir yandan da sosyalleşebilmek için tatil hazırlıklarına başlasın!

İkizler’in sürekli değişiklik gösteren ortamlara girebileceği, sıkıldığı anda farklı şehirlere gidebileceği bir tatil aslında tam olarak Kova’nın özgür ruhuna göre! Çünkü Kova tam anlamıyla tatile sadece dinlenmek değil, aynı zamanda gezmek, görmek ve farklı şeyler denemek için çıkıyor! İkizler ve Kova’nın yol macerası, hikayeler ve kahkahalarla dolu olacak, bizden söylemesi! Başları arada azıcık belaya girebilir, ama bu sonrasında gülüp geçecekleri komik anılara dönüşecek!

Yengeç & Boğa

Yengeç, duygusal ve sakindir. Boğa ise keyfine ve rahatına düşkündür. Bu ikili kendilerini çok yormadan ve çok da para harcamadan kaliteli bir tatil ister. Kültürel miraslara ilgi duyan bir Yengeç ile sanata bayılan, doğayı ve kaliteyi seven bir Boğa eşsiz bir yol ve tatil arkadaşı olur. Zaman zaman içine kapanıp duygusallaşan Yengeç’e, Boğa’nın bitmek tükenmez bilmeyen sabrı iyi gelecektir.

En ucuza en lüks tatili planlayabilecek olan Boğa ve tıpkı onun gibi rahatına düşkün olan Yengeç’in kalacağı oteller dillere destan olur! Fotoğrafları paylaşa paylaşa bitiremez, seneler boyunca aynı tatili konuşmaktan, dostlarına anlatmaktan keyif sıkılmazlar!

Aslan & Terazi

Hayattan zevk almayı çok iyi bilen iki burç: Aslan ve Terazi. Bu ikili, sosyalleşmeyi severler, her zaman enerjik ve huzurlu bir ruh haline sahipler. Terazi her zaman uyumludur, spontane rotalardan çok hoşlanır; ama bazen karar vermek konusunda zorlanır, işte tam o sırada inisiyatif alabilen Aslan kararsız Terazi’nin imdadına yetişir! Terazi ise Aslan’ın egosuna çok aldırmayacak, onu olduğu gibi kabul edecektir.

Tatildeyken bu ikilinin uyumu, çok daha belirginleşir. Sosyal ve enerjileri yüksek olan bu iki burç, çevrelerindekilere de mutluluk saçar. İkisi de lüks şeylere para harcamayı, eğlenmeyi çok sever. Terazi’nin organizatör ruhu kabarır ve Aslan’ı gerçekten krallar gibi eğlendirir! Eğlence ve keyfine düşkün, hatta her hareketi hayattan haz alma üzerine kurulu bir Aslan ile her yerde güzellik, şıklık ve romantizm arayan bir Terazi’nin tatili de yıllarca unutamayıp etkisinde kalacakları bir yer olur!

Başak & Oğlak

Hırslı bir karaktere sahip Oğlak için sakin ve düzenli Başak adeta sığınılacak bir liman gibidir. Oğlak, bu tatilde yılın tüm stresinden arınır, hırslarını bir kenara bırakır ve Başak’ın alçak gönüllüğü ile ruhunu dinlendirir. Cimri olan Oğlak, tutumlu olan Başak’tan biraz daha bonkör olmayı öğrenir. Ayrıca her ikisi de detaycı ve temkinlidir ve tatillerini en ince ayrıntısını planlamaktan hoşlanır.

Yani ikiniz de çok organize olduğunuz için sizden mükemmel tatil arkadaşı olur! Tatile gitmeden önce birlikte her şeyi organize edecek, plan yapacak ve dakik olacaksınız. Aranızda herhangi bir tatsızlık olamaz çünkü tüm tatil boyunca günün her anında ne yapacağınız belli! Böylece ikinizin de sinir olduğu durumlar olan herhangi bir uçak, tren ya da rezervasyon kaçması gibi bir durum yaşamayacaksınız! İstediğiniz gibi dinlenebilecek, ülkenin tarihini keşfedebilecek, hatta isterseniz dilini bile öğrenebileceksiniz!

Balık & Akrep

Yaratıcılığı sayesinde her zaman iyi yolculuk fikirleri bulunan Balık, sezgisel Akrep ile saatlerce ve günlerce muhabbet edebilir. Anlayışlı ve uyumlu Balık, Akrep’in baskın tarafını hoşgörü ile karşılar. İnatçı Akrep ve değişken Balık birbirlerini dengeler ve etraftaki insanlar tarafından kıskanılırlar! Bazen duygusallığın dibine vuran Balık, sırlarını Akrep’e rahatlıkla anlatabilir, çünkü ondan daha iyi bir sırdaş yoktur! Ayrıca birçok kişi o anda Balık’ı çekilmez bulsa da Akrep krizleri yönetebilen karakteri sayesinde Balık’ı şıp diye o buhrandan çıkarır! Balık’ın bol bol fotoğraf çekebileceği, yeni yerler keşfedebileceği ve bu arada sanatla ya da denizle iç içe olabileceği bir seyahat tam da Akrep’e göre! Kendinizi hiç olmadığın kadar özgür, hayalperestliğinizin zirveye çıktığını hissedeceğiniz bir tatil olacak, bizden söylemesi!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.