Tuttuğunu Koparan, Kafasına Koyduğunu Yapan 2 Burç!

Çok istediğin bir şey için inat ettiğin oldu mu? Ya da en son ne zaman birine karşı meydan okudun, savaştın, kimin peşinden koştun? Hatırlıyor musun? Peki sonucunda ne olmuştu? İstediğini alabilmiş, kafana koyduğunu yapabilmiş miydin? Cevabın “hayır” mı? O zaman seni bu konuda master yapmış iki burcumuza havale edelim, bir dahaki sefere iyi şanslar dileyelim.

Rekabetçi Koçlar!

Koç burcunu bilirsin. Destursuz davranır, düşünmeden hareket eder. Sabretmeyi sevmez. Mücadelecidir, lafının üstüne laf söyletmez, rekabet etmeden bir günü geçmez. Hırs yapar, gözü karadır. Açık sözlü, dürüst, dolaysızdır. Bazen araya girer lafını keser, bazen davetsiz hareket eder. Sinir kat sayısı oldukça fazladır, tabii kavgaya yatkınlığı da tamamen bundandır! Ateş küpüdür anlayacağın. Hem seni hem kendisini küle çevirme potansiyeli oldukça fazladır. Aklına koyduğunu yapma konusunda ise bir numaradır. Diyelim gittiği kafede birini gördü. Önce parmaklarına baktı, evli olmadığından emin oldu. Sonra tutabilene aşk olsun! Doğuştan Deli Kadir Koç burcunun karşısındaki insanı elde etmek için yapamayacağı şey yok. İsterse kapısına kamyon dolusu gül döker, isterse ateşten gömlek giyer. Fakat aklına yazdığı o arkadaşı eninde sonunda elde eder.

Takıntılı Akrepler!

Çok fazla anlatmaya gerek yok sanıyoruz. Akreplerin öteki galaksilere kadar nam saldığını artık hepimiz biliyoruz. Fakat yine de biraz olsun değinmeden geçmesek olmaz. Nereden geliyor bu sınırları zorlama, her daim zirveye oynama? Söyleyelim! Takıntılı hallerinden, derinlerde yatan düşüncelerden! Akrep burcunun kafasına bir şey takılmışsa eğer, onu allem edip kallem edip bir şekilde çözer. Fakat çok fazla belli etmez. Planını yapar, stratejik oynar. Saman altından su yürütüp istediği kişiyi bir şekilde koluna takar, üstüne Bebek’te üç beş tur bile atar. Kıskananlar ise hasedinden çatır çatır çatlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.