Türkiye’nin Kendinden En Çok Bahsettiren 5 İkizler Burcu Erkeği

İkizler erkeği deninilince, tüm Türkiye sevenler ve sevmeyenler olarak ikiye ayrılıyor olabilir. Onları çok eğlenceli bulan da var, “asla güvenilmez” diyen de. Komik ve girişken yapıları ile arkadaş olarak çok sevilseler de, birazcık çabuk sıkılan yapıları ile çoğu kadının sevgili olarak yüzünü pek güldürdükleri söylenemez. Ama biz bugün, İkizler erkeklerini yaratıcı ve sempatik tavırları ile ele alıp, Türkiye’nin kendinden bahsettirmeyi başarmış ünlü İkizler burcu erkeklerini inceleyeceğiz.

Belki de Ülkenin En Popüler İkizler Burcu Erkeği Acun Ilıcalı

Kendisi hakkında yazılıp çizilmeyen pek kalmadı, gerek televizyonculuk adına yaptıkları, gerekse çalkantılı özel hayatı ile, son yılların dev ismi Acun Ilıcalı hep gündemimizdeydi. 29 Mayıs 1969 tarihinde doğan Acun Ilıcalı, 20 yılı aşkın süredir, İkizler burcuna uygun olarak yüksek tempo, bol bol iletişim ve hatta seyahat içeren birçok yapım ile ekranlarımızda. Zaten İkizler burcundaki Güneş-Merkür kavuşumu, Merkür’ü retro pozsiyonda olsa bile, bize medya sektörüne dair bir kariyerin ipuçlarını vermekte. Ay’ı da Akrep olunca, yaptığı her işte sonuna kadar gitmeyi seven bir yapı ortaya çıkıyor.

Bir Oyunculuk Duayeni Haluk Bilginer

Ülkemizde herkesin ortak şekilde kabul ettiği nadir şeylerden biri de Haluk Bilginer’in oyunculuğu olsa gerek. Gerek tiyatro, gerek sinema, gerekse de televizyon dünyası olsun, yerli ve yabancı birçok yapımla kendisine hayran bırakmış isimlerden birisi Haluk Bilginer. 5 Haziran 1954 doğumlu olan Bilginer’in haritasında, kendisi İkizler burcu olmasına rağmen Yengeç burcunda stelyum bulunması, yani birçok gezegeninin Yengeç burcunda yer almış olması dikkatleri çekiyor. Belki de böylelikle, birçok duyguyu yansıtabiliyor diye düşünüyoruz. Ay burcunun Aslan olması ise, sahnedeki birçok ünlü isimde görmeye alışık olduğumuz bir yerleşim.

Karizmasıyla Dikkat Çeken Bir İsim Kenan İmirzalıoğlu

Biz İkizler burcunu hep cana yakın, kolay yaklaşılabilir haliyle biliriz, Kenan İmirzalıoğlu ise daha ciddi gözüken bir İkizler erkeği. Kendisi üniversite yıllarında mankenlik yapmaya başlayıp, sonra Best Model 1.si olmuş,  daha sonra da oyunculuk yapmaya başlayıp senelerdir birçok yapımda karşımıza çıkan ve Türkiye’nin en çok beğenilen erkekleri arasında yer alan bir isim. 18 Haziran 1974 tarihinde dünyaya gelen İmirzalıoğlu’nun haritasında Venüs Boğa, Mars Aslan burcunda olunca, kendisinin çekici ve erkeksi bir görünümle beğeni kazanması kaçınılmaz.

Hep Güleç Tavrı ve Şarkıları ile Yer Etmiş Kenan Doğulu

İşte İkizler burcunun girdiği ortama pozitif enerji ve neşe saçan, güler yüzlü tavırlarını net bir şekilde gözlemleyebildiğimiz bir isim karşınızda. 31 Mayıs 1974 doğumlu olan Kenan Doğulu, İkizler burcunun medarı iftiharı olan iletişim işini, şarkılarıyla yapan biri. Ay burcu Terazi olan Doğulu, haritasındaki Yengeç burcu yoğunluğu da hesaba katılırsa, neden sanatını duygularımızı harekete geçiren şarkılarıyla icra ettiğini anlayabiliyoruz.

Rahat ve Esprili Tavırları ile Taht Kuran Kerem Bursin

4 Haziran 1987 tarihinde dünyaya gelen oyuncu, ekranlarda hep rahat hatta biraz ele avuca sığmaz tavırları ile dikkat çekiyor. Tabii yakışıklı oyuncunun haritasında Venüs’ün Boğa burcunda olması bizi şaşırtmadı. Biraz daha incelediğimizde, belki de doğum haritasındaki Yengeç burcunda gerçekleşen Merkür ve Mars kavuşumu sebebiyle daha ani, duygusal, biraz çocuksu ama yine de son derece samimi tepkiler veriyordur diye düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.