Tüm Yıl Durmaksızın Diyet Yapan 5 Burç!

Bütün kış hiçbir şey yapmazken, yaz gelince hepimizin derdi hemen hızlıca kilo vermek oluyor maalesef! Hepimiz diyetlere sarılıyoruz, spor salonlarına kayıt oluyoruz, yürüyüşlere başlıyoruz, detoks çaylarına ve ek gıdalara yönümüzü dönüyoruz. Zaman zaman istediğimizi başarıp yüzümüz gülse de ne kadar başarılı olduğumuz tartışılır tabii. Ama bazılarımız bunu kısa zaman dilimlerine değil de koca yıla yayıyorlar. Tüm yıl boyunca ne zaman görsek diyet yaptıklarını dile getiriyorlar, bir şekilde spor salonlarından çıkmıyorlar, sürekli koşuda ya da yürüyüşte olduklarını görüyoruz ama yine de pek doyurucu bir cevap alamadıklarına şahit oluyoruz. Peki, kim bu insanlar ve dertleri ne? Neden hayatlarını spor salonlarında yaşıyorlar? Gelin şimdi beraberce bakalım, bu durumun nedeni tam olarak neymiş.

Detoks Çaylarından Vazgeçemeyen Alıngan Yengeç Burcu İnsanları

Yengeç burcu insanları her konuda oldukları gibi görünüşleri konusunda da oldukça hassaslardır. En ufak bir bakış, en küçük bir sataşma hemen onları savunma durumuna geçirir ve kabuklarını kalınlaştırırlar. Bu nedenle havalar ısınır ısınmaz, ince kıyafetlere geçtikleri anda detoks çaylarını araştırmaya ve hazırlamaya başlarlar. Sadece bahar ya da yaz aylarıyla kalmayan bu durum gün geçtikçe yıla da yayılır ve çayları ellerinden düşürdüklerini asla görmeyiz.

Yemek Yemeden Duramayan Boğa Burcu İnsanları

Boğa burcu insanları yemek yemek konusunda pek durdurulabilir bir noktada değiller. Keyfine düşkün Boğa burçları tembel oldukları için hareket etmeyi sevmezler ve pek hareket etmezler. Yediklerini yakamadıkları için kilo almaya başlarlar. Kilo aldıkça yemeklerden kopamazlar, yemeklerden kopamadıkça kilo almaya devam ederler ve bu döngü yıl boyunca bu şekilde devam eder.

Her Şeyi Abartmayı Çok Seven Yay Burcu İnsanları

Yay Burcu insanları bir şeyi abartmayı, genişletmeyi, sınırlarını esnetmeyi pek severler. Hayatlarının her alanında bunu yapan aceleci Yaylar elbette yemek yerken de abartmayı seçeceklerdir. Onlar da Boğa burcu insanları gibi yemek yemeden duramazlar. Ama bunu bir zevkle değil de disiplinsiz bir şekilde ve delicesine yaptıklarını söyleyebiliriz.

Sürekli Diyet Yapan Başak Burcu İnsanları

Görünümüne çok dikkat eden Başak burcu insanları, biraz da takıntılı olduklarından olsa gerek aldıkları her kiloyu gramı gramına bilirler. Bu nedenle de o gramı aldıkları gibi geri vermek isterler. Her çeşit diyet onların dağarcığında mevcuttur. Şok diyetlerden, uzun vadeli diyetlere hepsini bilirler ve zamanına göre planlı ve dikkatli bir biçimde hepsini rahatlıkla uygularlar.

Spor Salonlarından Çıkamayan Terazi Burcu İnsanları

İyi görünmeye takıntılı Terazi burcu insanları, vücudundaki kasları geliştirmeyi ve bunu dış dünya ile paylaşmayı oldukça önemser. Estetik görünmek onlar için olmazsa olmazdır. Özellikle iş görünüşünü ve insanların hakkında ne konuşacağını fazlaca önemseyen Terazi burcu erkeklerini formlarını gösterecek kısa kollu tişörtler ile dolaşırken görebilirsiniz.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir