Trafikte Canavara Dönüşen Burçlar!

Trafikte yaşanan birbirinden acayip anlara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Sosyal medya sayesinde trafikte başımıza ne gibi şeylerin gelebileceğini anbean yayınlanan videolardan izliyoruz. Bunları izlerken, bir gün o videoların birine konu olabileceğimiz ihtimali aklımıza hiç gelmiyor değil mi? Bazı burçlar sessiz sakin, kurallara uygun sağdan sağdan gideceği yere gitmeye çalışırken bazıları ise zaten stres dolu olan yollara daha fazla stres katıyor. İşte trafikte kendinden geçip adeta bir canavara dönüşen burçlar.

Burnunun Dikine Giden Koç Burcu

Zorlu yolların usta sürücüleri Koç burçları, gereksiz yere zırt pırt şerit değiştiren araçlara uyuz olurlar. Hatta durup laf bile sokabilirler. Aceleci mizaçları onları trafikte bambaşka birine dönüştürür. Özellikle trafiğin kilitlendiği anlarda koltuklarında oturamazlar. Ayağını gaz pedalından çekmemek için elinden geleni yapar. Kavgacı Koç burcunun trafikteki en büyük hayali, bomboş bir sol şeritte süratle yolculuk etmek olabilir.

Otoriteye Kafa Tutan Aslan Burcu

Kendini beğenmiş Aslan burçları, yolların da kralı olmak ister. Trafikte giderken içlerindeki despotu bir türlü bastıramaz. Kendine olan yüksek güveni yüzünden trafikte önceliğin hep onda olmasını ister. Sanki o yolda bir tek o varmış gibi. Trafik kilit haldeyken güvenlik şeridinden dörtlülerini yakarak ilerleyen kurnazların bir kısmı Aslan burcudur.

Nezaketi Evde Bırakan Yay Burcu

Seyahat etmeyi seven, maceraperest Yay burçlarının içinde gizli bir trafik canavarı vardır. Yay burçları, dikkatsizlikleri yüzünden kazaya davetiye çıkarırlar. Trafikte kendi hatalarını görmemezlikten gelir. Hatta hatalarını söyleyenlere karşı kaba bile davranır. Trafik kurallarını ihlal etmemek için özen gösterse de özensiz sürüş teknikleri yüzünden bazı şeyleri gözden kaçırabilme ihtimali çok yüksektir.

Kurallar Onun Kutsalı Oğlak Burcu

Sorumluluk sahibi Oğlak burçları, kurallara uymak için azami özeni gösterir. Oğlak burçlarının trafikteki sıkıntısı, kurallara uymayan diğer sürücüler. Temkinli Oğlak burçları, etrafında yaşanan kural ihlallerini görmezden gelemeyecek kadar sorumluluk sahibi insanlardır. Tabii bu durum yüzünden başlarını belaya sokarlar. Ağır başlı olduğu kadar acımasız da olan Oğlak burçları, kuralları ihlal eden insanlarla kavga etmekten geri durmaz. Zaman zaman hırsına yenik düşen Oğlak burçları, kural tanımaz sürücüleri uyarayım derken, fark etmeden içindeki canavarı uyandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.