Toprak Grubu Burçlarının Düğünü Nasıl Olur?

Bir toprak grubu burcuna mensupsanız, yani burcunuz Boğa, Başak ya da Oğlak burçlarından biri ise kesinlikle şimdiye kadar düğün sezonunu açmış olmanız gerekir! Gittiğiniz, gördüğünüz, bir parçası olduğunuz ta da tamamen katıldığınız onlarca düğünden kaçı gerçekten hoşunuza gitti? Kaçını tahammül edemeyecek derece “hiç” sevmediniz? Birçoğunun size “aşırı” geldiğinden eminiz, çünkü siz bir toprak grubu burcu insanısınız. Ömrünüz, önünüze gelen her şeye “ne gerek var?” sorusunu sormak ile geçiyor muhtemelen. Peki, kendi düğününüzü hiç düşündünüz mü? Nelere gerek var, nelere gerek yok, kimlerin yeri var bu düğünde, kimlerin yok şapkanızı önünüze alıp planlamanızı yaptınız mı?

Boğa, Başak ve Oğlak burcu insanları, doğaları gereği mantıklı ve analitik düşünen insanlardır. Ayaklarının yere basmasını, doğru planlamalar yapmalarını gerçekten önemserler. Onlar her zaman karşılaştığımız umutsuzca hayalperest tiplere benzemezler. Gerçek olmaktan uzak romantiklik masallarına inanmazlar. Bunun yerine aşkın her zaman kolay olmadığını, beraber yaşamanın zorlukları olacağını çok iyi bilirler. Evlenirken de bunun bilincinde evlenirler. Toprak grubu burcu insanları evlilikleri boyunca her zaman adanmış, sadık ve güvenilir kişiler olmayı başarırlar. Gelin şimdi hep birlikte toprak grubu burçlarının düğünlerinin nasıl olacağına bakalım. Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

Toprak Grubu Burçlarının Düğünü Tek Kelime İle Geleneksel Olur!

Hayatlarında gelenekselin yeri apayrı olan toprak grubu burçları, Boğa, Başak ve Oğlak insanları; anne ve babaları, hatta büyükanne ve dedeleri gibi klasik bir seremoni ile evlenmeyi tercih ederler. Sade bir nikâh, aile arasında minik bir tören, klasikleşmiş davetiyeler, kalıplaşmış müzikler tam da onlara göredir. Yalnız bazı toprak grubu burçları bu özelliği birebir karşılamayabilirler. İstisna olan bu toprak grubu burcu insanlarının hayalindeki evlilik şekli, trend olanlar ile geleneksel olanların güzel bir kombinasyonu halindedir. Klasik bir nikâh töreninin ardından, arkadaşlarla eğlenmek için tekne kiralamak gibi ya da sade bir düğünle evlenirken yeni moda minik keklerin düğün pastası yerine geçmesi gibi noktalarla geleneksel evlilik çeşitlerinden ayrılarak kendi arada kalmış orijinal yollarını bulurlar. Çoğunlukla Başak burcu insanları gibi tamamen klasik olanı sevip seçecek olanlar olduğu kadar, biraz hareketlendirerek daha yeni moda olana uyarlayarak kullanacak olan Toprak grubu insanları da olabilir.

Toprak Grubu Burçlarının Düğünü Genel Olarak Aile İçinde Gerçekleşir

Toprak grubu burcu insanları genel olarak kalabalık ortamlardan sıkılırlar. Kendi alanlarını belirlemeyi ve o alanları sahiplenmeyi severler. Arkadaşlık kurarken de seçicidirler. Bu nedenle düğünleri için herkes bir davetiye alacak kadar şanslı olmayabilir. Onların düğün hayalinde bu düğünün aile içinde olması vardır. Konfor alanlarının dışına çıkmayı pek sevmezler. Arkadaşlarla olacak büyük bir düğünden ziyade, aile içerisinde olacak küçük bir düğün onları daha mutlu edecektir. Ayrıca, toprak grubu burçları, ilginin kendi üzerlerinden dağılıp başka yerlere gitmesini pek sevmezler. O nedenle ilgi hep kendi üzerinde olsun isterler, dikkat dağıtacak şeylere gelemezler. Aynı şekilde bu da düğünü olabileceğinden daha küçük tutmalarının bir nedenidir. Fazla insan kalabalığının arasında kendi ışıklarının kaybolmasını istemezler. Kendi düğünleri kadar büyük bir etkinlikte, tüm gözlerin onlarda olacağını bilseler bile, organizasyonu büyütüp kendi ışıklarının küçülmesi riskini göze alamazlar.

Toprak Grubu Burçlarının Düğünü Mantıklı Bir Şekilde Düşük Bütçeli Olur!

Toprak grubu burçları, gösterişli, parlak ve büyük şeyleri pek sevmezler. Bu tarz şeyler onlara hem ekstra hem ağır hem de gereksiz gelir. Mesela bir Boğa burcu insanına 500 kişilik bir düğün yaptıramazsınız. Çünkü o en yakınındaki 50 kişi ile evlenilebileceğini bilir ve böyle olması gerektiğine inanır. Ya da bir Başak burcu insanına yeni moda, dünya pahalısı bir gelinlik ya da aynı şekilde bir damatlık giydiremezsiniz. Çünkü o tercihini her zaman için klasik olandan, makul olandan yana kullanacaktır. Bir Oğlak burcu insanı için de durum pek farklı değildir aslında. Geleneksel ve ölçülü olmayan hiçbir fikir için onlarla aynı fikirde olmayı beklemeyin. E hal böyle olunca, bırakın gereksiz harcamaları atmayı, gerekli harcamalarda da makul davranılınca bu burçlara mensup insanların düğünleri mantıklı şekilde düşük bütçeli olarak gerçekleşiyor. Yeni ve şaşalı büyük şeylere bütçe ayrılmayınca, saklanan o bütçe, düğün sonrası harika bir tatilde değerlendirilebiliyor ya da o bütçe ile eve geçerken güzel bir playstation alınabiliyor.

Toprak Grubu Burçlarının Düğünü Planlı Programlı Olur!

Toprak grubu burcu insanlarının düğünü kesinlikle ayakları yere basan, planlı programlı, sürprizlere yer olmayan bir düğün olur. Daha önce bu gruba ait burçların, Boğa, Başak ve Oğlak burcu insanlarının, umutsuz birer hayalperest olmadıklarını, aksine gerçekçi bireyler olduklarını yazmıştık. Bu durum düğünleri planlama sürecinde de değişmeyecekti elbette. Toprak grubu burcu insanlarının düğünlerinin adımı adımına planlanarak düzenlenmiş, her dakikası, her etkinliği ayrıca planlanmış olarak hazırlanmış olacağından emin olabilirsiniz. Özellikle işin içinde bir Oğlak burcu insanı varsa, tüm planlamanın daha fazla saygınlık kazanmak için çok ince elenip sık dokunarak organize edileceğini bilmenizde fayda var. Eğer düğünü bir Boğa burcu insanının ellerine bırakmak isterseniz, yine planlı programı olur fakat, düğün yemeği ve ikram edilecek pasta konusunda az önce konuştuğumuz düşük bütçeden feragat etmeniz gerekebilir. Siz en iyisi düğünü planlama işini Başak burcu insanlarına bırakın. Size hem sade, hem minimal, hem klasik hem de bütçe dostu bir düğün planlamış olurlar, bir sorun çıksa bile ruhunuz duymadan hallederler.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir