Toprak Grubu Burçlarını Nasıl Tavlayabilirsin?  

Geleneksel yönleri ağır basan toprak grubu burçları aşkta muhafazakar yaklaşımlar gösterir. Sevgili adaylarından duygusaldan ziyade maddi beklentileri olur. Onları tavlamak için ruhlarına değil mantıklarına hitap etmelisiniz. Somut davranışlarla, jestlerle, statü göstergeleriyle toprak grubu burçlarını tavlayabilirsiniz.

Boğaİddialı Bir Elbiseyle, Şefkat Göstererek

Aşka değer veren Boğaların zevkine hitap eden biriyseniz onların kalbini çalmakta zorlanmazsınız. Şekilci kişiler oldukları için giyim kuşamınıza dikkat etmelisiniz onları tavlamak için. Mesela bir partide bir araya gelecekseniz o kadar kalabalığın içinde dikkatini çekmeyi başarmalısınız. Seksi, vücut hatlarınızı ortaya çıkaran bir elbise hazırlamalısınız o gece için. Fiziğiniz de biçimliyse Boğa burçlarını dış görünümünüzle tavlamayı başarırsınız. Üstüne bir de vamp bir parfüm sıkarak çekiciliğinizi artırabilirsiniz.

Boğa burçlarını etkilemeniz için önemli olan bir diğer strateji de tavırlarınızdır. Ruhsuz, ilgisiz insanlar bu burçları cezbedemez. Romantik ve şefkatli yaklaşmalısınız onlara. Bakışlarınızda, vücut dilinizde havaya aşk kokusu yayılmalı. Geleneksel kişiler oldukları için entelektüel sohbetlerle veya karizmatik tavırlarla kendinizi kasmanıza gerek yok. Onlara olan zaafınızı belli eden bakışlar atın zaman zaman. Beğendiğiniz şarkılardan, filmlerden veya sanatın başka bir dalından sohbet açarak romantik havayı besleyin. Bir süre sonra kalplerindeki heyecanı siz de sezersiniz.

Oğlak – Ağırbaşlı Tavırlarla, Dolgun Bir Maaşla

Zodyak’ın otokontrollü insanları olarak soğuk ve resmi kişilikleriyle nam salarlar çevrelerinde. Kafalarında net sınırlarla çizdikleri kriterler vardır aşk konusunda. Onların mantığıyla örtüşen taktikler uygulamalısınız. Öncelikle son derece ağırbaşlı tavırlar sergilemelisiniz. Laubali, şakacı, ukala ve çapkın davranışlarda bulunmamalısınız. Başkalarında uyguladığınız fazla samimi tavırlar Oğlakları uzaklaştırır. Oturup kalkışınız, insanlarla diyaloğunuz, hitap şekliniz usturuplu olursa onların gönlünü aralarsınız.

Maddi durumu sağlam, varlıklı kişiler Oğlakların gözünde 1-0 öndedir her zaman. Onları dolgun bir maaşla etkileyebilirsiniz. Gelirinizin yüksek olduğunu bir şekilde öğrenmelerini sağlayın. Ayrıca yüksek bir makam sahibiyseniz memnuniyetleri iki kat artar. Bu burçlara zenginliğinizi kanıtlamak için aşırı harcama yapmayın bu sefer de çok savurgan olduğunuzu düşünürler. Yüzü geleceğe dönük olan Oğlaklar varlıklı ama hesabını bilen, ayağını yorganına göre uzatan adayları tercih eder.

BaşakTerfi Ederek, Mükemmel Yemeklerle

En seçici ve mükemmeliyetçi burç olan Başakları tavlamak için gerekli şartlar bu listeye sığmaz esasında. Neredeyse kusursuz olmalısınız. Öncelikle güzel/yakışıklı, zeki, varlıklı, titiz yani dört dörtlük olmanız gerekir. Sonrasında biraz çaba göstermelisiniz. Burada size iki adet öne çıkan tavlama tekniğini özetleyeceğiz. Çalışkan ve üretken insanlar olan Başaklar, partnerinin kariyerinden etkilenir. İşinde gücünde, başarılı kişiler hep bir adım öndedir onların gözünde. Mesleğinizde giderek yükselir ve iyi bir pozisyona terfi ederseniz Başakların ele geçmesi zor olan aşk mabedine ulaşırsınız.

Onları tavlamanın bir diğer yolu da mutfaktaki hünerlerinizi sergilemektir. Kendileri mütevazı yapıda olsalar da sizin hazırlayacağınız yemek masası hiç de mütevazı olmamalıdır. Aksi takdirde bu eleştirel kişilerin ilgisini çekemezsiniz. En başta şık, temiz bir sofra kurmalısınız. Servis tabaklarınız, örtü, çatal kaşık, bardaklar göze hitap etmeli. Pişirdiğiniz yemekler sıradan birinin değil gurme bir aşçının elinden çıkmış gibi kusursuz olmalıdır. Masadan memnun ayrılırlarsa onları tavlamaya zemin hazırladınız demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.