Toprak Grubu Burçlarına Nasıl Çantalar Alabilirsiniz?

Astroloji dünyasında her burcun kendine has bir moda stili vardır. Kendi grupları içerisinde tarzları benzeşse de net çizgilerle ayrılan zevkleri vardır. Toprak grubu burçları da moda söz konusu olduğunda birbirinden ayrışır. Eğer onlara bir çanta hediye etmek istiyorsanız burç özelliklerini bir gözden geçirip zevkleriyle örtüşecek bir model bulmaya çalışabilirsiniz. Bunun için aşağıda sizlere önerebileceğimiz çanta stillerini incelemenizi öneriyoruz.

Başaklar için Abartısız Tasarımlar

Sade stil: Abartıdan hoşlanmayan Başak burçlarının çanta seçiminde önceliği rahat ve kullanışlı olmasıdır. Marka takıntısı olmadığı için herhangi bir ürünü kullanabilir. Başak kadınına bir çanta hediye edecekseniz büyükçe ve içine birçok eşyasını sığdırabileceği sade bir model alabilirsiniz. Taşıması zor bir model olmamasına dikkat edin. Yüklerini artıran bir çantayı taşımak istemeyeceklerdir. Fayda odaklı düşündükleri için katlanabilme özelliği olması da artı bir fonksiyon olur. Renk olarak pastel veya çok dikkat çeken tonları sevmezler. Siyah, gri, bej, kahve renklerini tavsiye ederiz. Biraz daha özel günlerde takabileceği bir çanta almak istiyorsanız orta boy, hafif klasik bir alternatif tercih edebilirsiniz. İçinde çok fazla bölüm olması ideal olur. Erkekler içinse aynı fonksiyonlarda orta boy, evrak gibi malzemeleri koyacağı klasik bir çanta alabilirsiniz.

Oğlaklara Profesyonel Görünüş

İş stili: Yaşamını belli bir disiplin üzerine kuran Oğlaklar modayı da aynı bakış açısıyla takip eder. Saygınlık onlar için oldukça önemlidir ve giyim tarzında da saygın imajını muhafaza etmeye çalışır. Spor veya salaş bir çanta onları çok memnun etmeyecektir. Çok dikkat çeken, tasarım bir çantaya da soğuk bakarlar. Oğlak kadını için sık sık kullanabileceği bir çanta almak istiyorsanız bu iş yerinde takacağı klasik bir model olmalı. Boyut olarak çok küçük olmamasına dikkat edin çünkü içine işle ilgili dosya türünde eşyalarını yerleştirmek isteyeceklerdir. Orta boy siyah, kahve, bordo tonlarında deri kumaşlı bir model seçebilirsiniz. Erkeklere ise büyük iş çantası hediye edin. Ne kadar kaliteli bir marka seçerseniz o derece şık ve saygın görünecektir.

Şık ve Zarif Boğalar

Elegant stil: Toprak grubunun bakımlı burcu Boğalar kaliteden ve şıklıktan ödün vermezler. Günlük yaşamda veya iş ortamında zarif ve havalı görünmeye gayret ederler. Pahalı eşyalardan etkilenirler ve ürünleri kullanışlıysa iyi markalara yönelirler. Boğalara seçeceğiniz çanta için klasik bir model öneririz. Modern ve zarif ürünler onların zevkini yansıtır. Boyut olarak küçük veya orta ebat seçebilirsiniz. Renk olarak yeşil veya toprak tonları uygundur. Eğer daha çok iş yerinde kullanabileceği bir hediye düşünüyorsanız deri kumaşlı el veya kol askılı bir model, klasik stili için hoş bir kombin oluşturur. Günlük yaşam veya özel günlerde takacağı bir ürün düşünüyorsanız omuzdan takmalı, zincir askılı modelleri tavsiye ederiz. Biraz daha rahat ve kullanışlı bir alternatif içinse geniş ama ince ve hafif bir çanta alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.