Toksik İlişkilerini Romantik Sanan 4 Burç Hangisidir?

Aşkta bazen ne garip kararlar alıyoruz değil mi? Gözümüze bir perde iniyor adeta! Ne yaptığımızı bilemez bir hale geliyoruz. Karar verme mekanizmamız durmaya yüz tutuyor. Doğru karşılıkları veremez oluyoruz. İşte böyle zamanlarda partnerimiz bizim için uygun mu, bize gerçekten kıymet veriyor mu, gerçekten aradığımız kişi mi anlayamıyoruz. Çünkü seviyoruz bir kere, ötesine hangimiz bakıyoruz? Hangimiz yanlış bir davranış gördüğümüzde bizi sevdiği için zamanla düzeleceğine inanmadık? Bazılarımız bunu daha fazla yaptık. Şimdi bu içeriğimizde bu toksik davranışları daha çok tolere eden hatta sevgiden ileri geldiğini düşünen burçları açıklıyoruz. Bakalım içlerinde sen de var mısın?

Balık Burcu

Zodyak’ın son burcu olan Balık burcu son derece sevgi dolu bir burçtur. Bu sevgiyi de bir an önce başka bir şeylere çevirmek ister. Çevirmek istediği şey de genelde aşk ilişkisi olur. Çaresizce âşık olmak istediği için de karşısındaki insanın ona olan davranışlarını doğru bir süzgeçten geçirmeyi unutur. Sadece o kişiye ve beraber geçirecekleri “çok güzel” günlere odaklanır. Çünkü Balık burcu, bugünleri çoktan hayalinde canlandırmıştır ve her şeyin hayallerindeki kadar güzel gerçekleşeceğine çok emindir!

Boğa Burcu

Boğa burcu hemen ilişkiye atlamaz. Biraz zaman geçip karşısındakini tanımaya çalışır. E, öyle kolay olacak iş değil ya! Koskoca Boğa burcu, konfor alanını bırakıp hayatına birini alacak! Hal böyle olunca çok uzun uğraşlar sonucu, ince eleyip sık dokuyarak hayatına aldığı birinin ona istediğini vermediğini görmek Boğa burcunun kalbinin kıracaktır. O da bu durum hiç yaşanmamış gibi davranmayı tercih edecek ve ilişkideki toksikleşen hali görmezden gelecektir.

Terazi Burcu

Çok cesur ya da çok dürüst olmayı başaramayan Terazi burcu insanı, partnerinde yolunda gitmeyen şeyler olduğunu fark ederse buna karşı gözlerini kapatır. Çünkü o bu yüzleşmeyi yaşamak istemez. Ayrılık konuşmaları, “sen şunu yaptın, ben bunu yaptım”lar Terazi burcunun minnoş kalbine çok fazla gelir! O bir ara bulucu, kibar şekilde köprüler kuran biridir. Bu nedenle arkadaş çevresine bile anlatırken asla şikâyet etmez ve idealindeki haliyle anlatır.

Yengeç Burcu

Bir diğer su gurubu burcu olan Yengeç burcu da Balık burcundan pek farklı değildir. Onunla benzer şekilde tepki verir. Yengeç burcu insanları kolay kolay silmez, onlardan kolay kolay ayrılamaz. Onları başka bir gözle görmeye ve onları anladığını düşünmeye çalışır. Zodyak’ın en koleksiyoncu en geçmişiyle yaşayan burcundan bahsediyoruz! Evdeki bir eşyasından bile kolaylıkla ayrılamıyor Yengeç burcu, sevgilisinden nasıl ayrılsın! Bu durumda elbette ona zarar veren ne varsa, kim varsa ayrılması gerekir! Hayat toksik ilişkilere katlanılacak kadar uzun değil. Kimse kimsenin toksik davranışlarını sineye çekmek ya da onaylamak zorunda da değil. Herkes mutlu olduğu yollara özgürce gitmeli, değil mi ama!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.