The Beatles Zamanı! Burcuna Göre Hangi Şarkının Sana En Uygun Olduğunu Söylüyoruz!

Çiçek çocukların ortalığı kasıp kavuran favori gruplarından olan The Beatles’ın her şarkısı birbirinden güzel, birbirinden değerli, ona ne şüphe! Ama bazıları var ki adeta burçlar için yazılmış. Burcuna göre hangi The Beatles parçasının sana uygun olduğunu merak ediyorsan hemen okumaya başla, şarkından geri kalma!

Koç – For No One

Kalabalığa nasıl karışacağını çok iyi bilen Koç’un şeytan tüyünü bilmeyen yok! Özgürlüğüne düşkün, bağımsız ve lider ruhlu bir karakterin var ve The Beatles “For No One” şarkısı tam anlamıyla sensin! Kalbin kırıldığında ya da herhangi bir durumdan dolayı canın sıkıldığında bile moralini nasıl düzelteceğini çok iyi biliyorsun. Üstelik bunun için bir sevgiliye de ihtiyacın yok! Kendi kendine dimdik güçlü bir şekilde durabiliyorsun!

Boğa – Long And Winding Road

Denemeye devam et Boğa! Ne de olsa fazlasıyla dayanıklı bir yapın var. Azmin çok kuvvetli ve hayat yolunda asla yılmadan isteklerin peşinde koşmaya devam edeceksin. Herhangi bir olayda tüm ihtimaller tükenmiş gibi görünse de içsel gücünü ortaya çıkarıyor ve ne kadar uzun sürerse sürsün yolunda yürümeye devam ediyorsun. The Beatles “Long And Winding Road” şarkısını resmen sana yazmış!

İkizler – Hello, Goodbye

Çeşitliliği seviyorsun ve bir anının diğer anını resmen tutmadığı zamanlar olabiliyor. Aynı anda iki farklı ruh haline sahip olabiliyorsun. İkilemliğin yani git gellerin ne demek olduğunu çok iyi biliyorsun ve The Beatles’ın tüm şarkıları arasında “Hello, Goodbye”ı dinledikten sonra sana ne kadar uygun olduğunu göreceksin!

Yengeç – Don’t Let Me Down

İnsanlar seninle beraberken asla endişelenmemeli! Ne de olsa Zodyak aleminin en sadık ve sevgi dolu insanlarından birisin. Sezgilerin çok kuvvetli ve yaratıcılığın da oldukça yüksek, çevrendeki insanlar tarafından fazlasıyla seviliyorsun. Aşırı hassas bir yapın ve kırılmaktan çok korkuyorsun. Daima mutlu olmak isteyen hippi çocukların favori gruplarından olan The Beatles’ın “Dont Let Me Down” şarkısı tam anlamıyla seni anlatıyor!

Aslan – Here Comes The Sun

İyimser, hayat dolu, pozitif enerjin sadece sana değil, aynı zamanda çevrendeki herkese çok iyi geliyor! Pozitif enerjinin ve neşenin açamayacağı kapının olmadığını düşünüyorsun ve moralin ne kadar bozuk olursa olsun hayat dolu enerjinden hiç vazgeçmiyorsun. Her gecenin bir sabahı vardır diyor, kara bulutların dağılacağına inanıyorsun. Tıpkı The Beatles’ın “Here Comes The Sun” şarkısında söylediği gibi!

Başak – Hey Jude

Gerçekçi, mükemmeliyetçi ve dikkatli bir Başak burcuysan, insanların zorluklar karşısında birine ihtiyaç duymadan kendi başına problemlerini çözebileceklerine inanıyorsun. Hele bir de bu yakın çevrenden biriyse bunu onun yüzüne karşı söylemekten çekinmiyor, silkelenip kendine gelmesi gerektiğini ifade ediyorsun. Anlaşılan The Beatles da “Hey Jude” şarkısında olduğu gibi bu konuda seninle aynı fikirde!

Terazi – We Can Work It Out

İnsanlar arasında bağ kurmayı, ara bulucu olmayı, onlarla iyi geçinmeyi ve sürekli olarak dengeyi korumayı çok seviyorsun. Adalet duygun tüm burçların üzerinde. Zodyak aleminde senden daha adil bir burç yok! Sert mizaçlı olan kişilerden hoşlanmıyorsun, çünkü herkesin fazlasıyla kırılgan bir kalbinin olduğuna inanıyorsun. Bu yüzden herkese narin ve güzel bir şekilde yaklaşmaya özen gösteriyorsun. Konu ne olursa olsun sorunların konuşularak çözülebileceğini düşünüyorsun, tıpkı The Beatles’ın “We Can Work It Out” şarkısındaki gibi!

Akrep – Black Bird

Araştırmacı, yoğun duygulara sahip, gizemli Akrep’ın, ketum ve tutkulu bir yönünün olduğu su götürmez bir gerçek! Gözlemci, dayanıklı ve kararlı tarafın zorlukların üzerinden gelmene yardımcı oluyor. The Beatles’ın “Black Bird” şarkısında da olduğu gibi kalbin ne kadar kırılırsa kırılsın küllerinden tekrardan doğabiliyor, dimdik ayağa kalkabiliyorsun. Kısacası kırık kanatlarını tekrardan sırtına takıp her seferinde uçmayı yeniden öğreniyorsun!

Yay – Lucy In The Sky With Diamonds

Özgürlüğü ve yeni olan her şeyi keşfetmeyi çok seven Yay, insanların göremediği çözümler ile çevresindekilerin hayatlarına dokunmayı tercih eder. Herkesten farklı bir çözüm yeteneğin var hayata karşı çok bağlısın. The Beatles’ın en popüler şarkılarından biri olan “Lucy In The Sky With Diamonds”ta olduğu gibi keşif yapmak senin hayat amaçlarından biri!

Oğlak – Hard Day’s Night

Sen tam anlamıyla meşgul bir arısın Oğlak! Çalışkan, disiplinli ve sorumluluk sahibi oluşun sayesinde harika bir hırsa sahipsin. Sana soğuk diyorlar, ama aslında sen içinde sıcacık bir kalp taşıyorsun, sadece ağır başlı bir yapın olduğu için bunu dışarı yansıtmaktan pek hoşlanmıyorsun. The Beatles’ın “Hard Day’s Night” şarkısını her gün canlı canlı yaşıyorsun desek yeridir doğrusu!

Kova – Imagine

Zodyak aleminde senin kadar toplumsal olaylara karşı duyarlı başka bir burç daha yok! Sürekli olarak insanlara yardım etmek istiyor, onların mutluluğu için çabalıyorsun. Bir sürü derneğe, sivil toplum kuruluşlarına üyesin, üstelik tüm bu yardımları sessiz bir şekilde yapıyorsun. Ne de olsa yaptığın büyük yardımları dile getirmeye gerek yok! “Imagine” şarkısının neden sana göre olduğunu söylemeye gerek bile yok!

Balık – Let It Be

Su grubunun narin, merhametli, hayal gücü yüksek burcu Balık, sürekli olarak çevresindeki insanlara yardımcı olmaya çalışır. Merhametli, şefkatli ve yardımsever yönlerinle tanınıyorsun ve mistik bir havan var. Altıncı hissin oldukça kuvvetli ve hayal gücünle farklı bir dünyada yaşıyorsun. The Beatles’ın “Let It Be” şarkısındaki gibi sezgilerinle insanların hayatlarına yön vermeye çalışıyorsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.