Terazi Kadınının “Minnoş” Olduğunun 7 Kanıtı

Arkadaşın en şekerlisi, sevgilinin baldan tatlısı, ortamın en dost canlısı, zarafeti doğuştan, kanatları gökkuşağından, barışı güvercin kanadından, niyeti tavşan ağzından Terazi; mutluluğun formülünü çoktan bulmuş, baş ucuna koymuş! Reçetesi yazılı, duyan var mı?

Herkes Terazi’yi Sevsin de Varın Kararsız Desinler!

Eleştiri okların elinde gidene batırsan gelene saplasan daha mı iyi? Nedir kötülüğü yüzlere vurmuyor, kusurlara göz yumuyor, herkes için adalet diye sakin kalıyorsan! Nerede bulunur böylesi! Sonra neden bu kadar çok seveni var! her başın derdi kendine yeterken, kafaları açıyor, mutluluk saçıyorsan, en yakın arkadaşımsın Terazi! Sen sevgi pıtırcığı ol, arkadaşın bol olsun, günlerin neşeyle dolsun; bir de şöyle böyle desinler! Çekemeyenler utansın!

Herkes Saçını Sallar Göbek Atar, Terazi Estetik Dansını İcra Eder

Adımında zarafet, duruşunca asalet olan salon kadını Terazi, kapı gıcırtısına oynayanların kol gezdiği, müzik duyunca tepindiği yerde kuğu gibi süzülür, izleyeni mest eder! Terazi kadınının, oturuşu ayrı, yürüyüşü bir başkadır! Nice tahrik olsa, herkes bir olup gayretlerinden öfke çıkarsa, Terazi çizgisinden çıkmaz, duruşunu bozmaz! Kuğu gölünden uzakta bale yapar, harman dalı oynasa görenler beden estetiğine tapar!

Sanatın Her Dalı, Stilin Danışanı Bol Olanı Terazi’den Sorulur

Alışverişi seremoni, kıyafetinin ahengi göz alıcıdır! Saç telinden, ayak ucuna her detayı aynı lisanı konuşur, onlar da Terazice konuşur! Kombinleri kimselere benzemez, o kadar renk bir arada nasıl bu kadar uyumlu görünür akıl sır ermez! Terazi’ye sorsan, içgüdülerini dinler, anlatmaya gelmez! Kostümleri bir ona yakışır, başka kimselerde aynı etkiyi vermez!

Sevimliliğin Dik Alası, Çekimin Mıknatıs Aratmayanı Sende!

Sohbeti baldan tatlıdır! Morali bozuklara şifa, içi geçmişlere ilaç gibidir! Tebessümü iç açar, gülüşü hayat depolar! Aura denen gözünmez enerji alanı, Terazi’nin etrafını çevreler, gülüşüne kapılıp saatlerce melodi gibi sohbetini dinleyenler, zarif kahkahalarına eşlik edenler, onca zamanın nasıl geçtiğine inanamaz! Kelebeğin kanat çırpışına, Terazi’nin tebessümüne sevdalı çoktur. Fizan’a gitse peşinden geleni bol, hayranı çoktur!

Astrologlardan Sevindiren Haber! Terazi Değil Kelebek Burcu!

Sosyal kelebek Terazi, arkadaşlıkları içinde hayat, daldan dala konduğu flörtlerinde neşe bulur! sevgisini verirken elini korkak alıştırmaz, cömertçe sevildiği yerlerde mutluluğu içine sığmaz! Kim sevmez ki kelebekleri, her rengi ayrı güzel, kanat çırpışı muhteşem, kimselere karışmaz, huysuzluk edip küstürmez! Mutlu olmak için yaşar, neşenin bol olduğu yerde keyfine doyamaz!

Uyumlu Kadın mı Arıyorsunuz Buyurun Terazi!

Barış çubuklarını saçlarına iliştirir, huzur tütsülerinin esanslarını kattığı parfümüyle kokusunu teninin kuytularına, ağzı olanın konuştuğu yerde sınırını bilir, kimselerin özelini kendine sakız, sohbetine konu etmez! Varsa yoksa dost, arkadaş, sevgili! Kimselere düşman olmaz, kendine düşman da edinmez! Karışanı görüşeni yoktur, seveni çok! Her ortamda zarafetini belli eder, uyumlanmadığı kimseler zor bulunur!

Sinirlenmesin, Trip Atmasın, Kapris Yapmasın! Nerede Öyle Sevgili? Burada! Onun Adı Terazi!

Zamane aşklarının hırı gürü bol, sevişleri sert, çekişmesi çoktur! Kıskanmanın sevgi belirtisi, yasakların aşka dair olduğu günümüz ilişkilerinde, birbirini sadece seven, özgürce mutlu olan sayısı sıfırın altında seyrederken, doğru bilinen yanlışları ortaya çıkaran, sevgili tanımını alt üst eden bir tür çıktı ortaya! Nam-ı değer kelebek Terazi! Sadece sever, sevilir, mutlu olur! Terazi’nin diyeceği malum; trip kimmiş, kapris neymiş, takalım kanatlarımızı, tutuşalım el ele! Mutluluğun rotasını sorun Terazi’ye!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.