Terazi Kadınının Dolabında Mutlaka Olması Gereken 5 Parça

Kibar, uyumlu, zarif… Kişiliğini tanımlamak için pek çok sıfat var. Peki hiç düşündün mü, kıyafetlerin insanlara kişiliğin hakkında ne kadar ipucu veriyor? Eğer şu an bu soruyu merak ediyorsan doğru yerdesin, hemen cevaplayalım: Kıyafet seçimlerin kişiliğini fazlasıyla ele veriyor! Bu yüzden yıldızların stilin hakkında söylediklerine kulak kabartmalı ve bir sonraki alışverişini bu önerile göre yapmalısın, bizden söylemesi!

İpek Gömlek

Terazi Kadınının Dolabında Mutlaka Olması Gereken 5 Parça - İpek Gömlek

Ahenk içinde olmak ve her şeyi dozunda ve dengeli yapmak senin hayat felsefen! Tabii ki bu da giydiklerine yansımalı… Dış görünüşünü fazla önemsemediğini düşünsen de aslında kıyafet tercihlerinde seçkinlikten ve zariflikten yanasın. Bu yüzden dolabındaki parçalardan en az birinin ipek olması gerekir ve bu seçimini ipek bir gömlekten yana yaparsan ani karar aşamalarında hiç zorlanmadan şık olabilirsin. Dikkat etmen gereken nokta ipek gömleğin bakımı için her zamankinden daha hassas olmalısın.

Süet Ayakkabı

Değişik dokulardaki parçaları birbirleriyle kombinlemekten hoşlanıyorsun. Farklı türler arasından çıkan dengeli görüntüleri oldukça şık buluyorsun ve haksız da değilsin. Süet şık bir ayakkabı ile, ister topuklu olsun ister topuksuz, sıradan bir kombini oldukça farklı ve modern bir görüntüye sokabilirsin. Tek yapman gereken kendine göre en doğru renkte ve modeldeki ayakkabıyı bulmak.

Mavi Üstler

Her zaman peşinde olduğun huzuru kıyafetlerinde de bulmak istiyorsun. İşte tam da bu yüzden mavi senin için doğru bir renk seçimi olacak. Aynı zamanda barışçıl ruhunu yansıtan gökyüzü rengindeki bir bluz ile hem oldukça şık görünebilir hem de etrafındaki insanlara da huzurlu hissettirebilirsin. Alt tarafı bir bluz deyip sakın geçme ve bu sözlerimizi dikkate al!

Blazer Ceket

Kararsız kişiliğin için bir kurtarıcı olacak blazer ceketleri asla yabana atmamalısın. Pazar günü şöyle bir hava almaya dışarıya çıkarken kot pantolonunun üstüne geçireceğin bir blazer ceket ile bir anda bütün havanı değiştirebilir ve spor şık bir görüntüye imza atabilirsin. Kullanacağın aksesuarlarda dengeyi kurmaya özen göster.

Siyah Elbise

Herkes pratik olmak ister. Siyah bir elbiseyi hem gündüze hem de geceye uyarlamak, hatta bunu aynı gün içinde yapmak ise her kadının rüyası olabilir. Bu yüzden sıkışık günlerinde dengeyi kurabilmek için siyah bir elbiseyle güne spor bir başlangıç yapıp, akşam topuklu ayakkabı ve ağır aksesuarlarla oldukça şık ve modern bir görüntü yakalayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.