Terazi Burcunun Olmazsa Olmazları

Yürüyüşünde zarafet, duruşunda asalet olan, oturup kalkmasıyla hareketin estetik olanını herkese gösteren, her ortama uyum sağlayacak kadar geniş bir görgüsü olan Terazi, ilişkisi olmadan duramaz! Biraz kararsız çokça dengeli olan Terazi’nin hayatındaki olmazsa olmazlarda sıra!

Bol Bol İlişki Kurup, Sürekli Sosyalleşebilmek!

Terazi oldukça sosyal, neşeli ve konuşkan biridir. Özellikle duygusal ilişkisi olmayan Terazi’ye çokça rastlanmaz, flörtü olmadan duramaz. Oldukça sevecen olan Terazi, huzur veren bir ilişki vaat eder ve çevresine uyum sağlamak konusunda hiçbir sorun yaşamaz. Kararsızdır biraz da sürekli onaylanma ihtiyacı duyar. Birçok sebepten ötürü yalnız kalmaktan korkar. Sevgilisinin de kendi gibi şık, bakımlı ve zarif olmasını ister. Sevgilisiyle yapışık ikiz olmaya soyunan, yanından bir an bile ayırmayan ancak sosyal ortamlarından da geri kalmayan Terazi

Her Zaman Bakımlı ve Şık Olmak!

Terazi estetik ve zarif görünmelidir her anda ve her yerde! Son derece zarif bir duruşu, salon insanı imajı vardır! Her zaman derli toplu giyinir, vücudunda taşıdığı tüm kıyafetlerinde bütüncül bir hava, net bir uyum gözlenir. Renkleri kullanmak konusunda da oldukça iddialıdır Terazi ve tabi ki güzelliğine de düşkün! Saçı başı dağınık, giysisi ve cildi bakımsız görünen Terazi yok denecek kadar azdır. Cilt bakımı, el ve ağız bakımı, saçlarının canlı ve parlak görünmesi, Terazi’nin ise dimdik, bir ve bütün görünmesi kaçınılmazdır.

Huzurlu ve Uyumlu Bir Yaşantı!

Terazi huzurlu ve keyifli bir yaşam sürmeyi arzular zira genelde yüzünde güller açar, neşesi kabından taşar! Ölçülüdür Terazi, hayatına hiçbir şeyin kendi başına yük getirmesine, karmaşa içinde kaosa sürüklenmeye göz yummaz! Uyumludur, herkesle anlaşmasının sırrı ise kimseleri eleştirip kırmamasında, haksız ilan etmemesinde saklıdır. Simetri takıntılıdır genelde Terazi’ler. Dengede kalabilmek için tüm düzensizliklerden kaçınırlar, kaotik olana tahammül edemezler. Çatışmadan hoşlanmaz, barışçıl yaşarlar.

Adalet Duygusu!

Uzlaşının bittiği, tarafların anlaşmakta güçlük çektiği, belli ki birinin diğerine gizlice zarar verdiği bir meselede hassas Terazi; haklı ile haksızı herkesten önce ve açıkça tayin edebilir. Sahip olduğu adil yargı kabiliyeti sayesinde, bazen huzursuzluk çıkmasın diye herkese haklı olduğunu söyleyip konunun üstünü örtse de toplumda adaletin sağlanabilmesi için kilit isimdir Terazi! Savaş sevmez, kaos içinde olmayı istemez, haklıyı haksızdan ayırmak için taraf olmayı huzursuzluk çıkmaması için tercih etmez ama aslında gerçek yargıya istese de istemese de çoktan kanaat getirir.

Sanatla Ççevrili Bir Yaşam!

Harika bir ressam olup adını çağlar boyunca güncelliğini koruyan resimlere kazır, yaptığı yaratıcı tasarımlarla cümle aleme dudak uçuklatır demiyor ancak sanatın birçok dalında, sahip olduğu estetik bakışla sanat eserini gözünden tanır, olmayanı çarçabuk ayırır. Kendinde sergilediği dengeli şıklık ve renk kullanımında yeteneklerini de gösterir, iddialı bir modacı olabilir. Ancak genelde güzel olan her şeyin peşinden giden Terazi, yaratıcı alana doğrudan temas etmez, yaşamından harika dizaynları da eksik etmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.