Terazi Burcunu Elde Etmenin Yolları!

İlişkilerin demirbaşı, aşkların aranan tarafı, neşeli, sosyal, zarif Terazi, tıpkı kendi gibi uyumlu bir sevgili ister. Alışkanlık geliştirmeye, sevgilisiyle huzurlu bir rutin oluşturmaya meyillidir. Her daim Terazi’nin yanında, önünde, arkasında, eşliğinde olmaktan hoşnut olacak, uyumla tüm zamanlarını birlikte geçirmeyi arzu edecek bir sevgili ister. Onu elde etmenin yolu önce ilk izlenimde olabildiğince estetik görünmek ve göze hitap etmek, sonra ise uzlaşımcı ve sevecen olduğunu göstermekten geçer!

Estetik ol!

Terazi’nin önce gözüne hitap etmeli gönül çeleni, tam bir salon erkeği/kadını olmalı, yürüyüşü zarif, davranışı nazik olmalı! Fazlasıyla şekilcidir Terazi, yeter ki yüreği pamuk olsun varsın göbeği olsun, saçı başı karışık oluversin asla demez! Tepeden tırnağa tek bir lisan konuşmalı görünümü, bir de güzel olmalı tabi ki! Terazi’yi tavlamak için ne üstün zekâ ne kabına sığmaz enerji ne de tuttuğunu koparan biri olmana gerek var, sadece sakin, uyumlu ve fit olman yeterli! Öncelikle üç kilometre koş, kendini bir güzel yor, harika bir duşun ardından miss kokan, en şık kıyafetlerini giy! Mühim olan ölçülülük unutma.

Uyumlu ol!

Terazi iki kişilik yaşamaya oldukça heveslidir. “Aman yemek içmek, gezmek tozmak birlikte bir rahat huzur yok!” demez, kendini hiç özlemez! Kolayını bulsa takar bir kelepçe koluna, hiç ayırmaz yanından da tabi mecburiyetler bazen birkaç saatliğine de olsa sevgilileri birbirinden ayrılmaya zorlayabiliyor. Yoksa Terazi çanta gibi yanında taşır, zihnini kapatır her şeyi sevgilisine danışır! İlk görüşte kararlarını hızlandırıp, içeceği kahveyi önerip, yanına bir tür tatlı tavsiye edip Terazi’yi seçim yapma külfetinden kurtardın mı o iş tamam! Bir sonraki randevu için konuşmaya başlayabilirsin.

Salon insanı ol!

Her ortama uygun davranış geliştirebilmelisin öncelikle. Hiçbir koşulda adaptasyon problemin olmamalı. Terazi’nin geniş çevresi içinde her telden çalmalı, daima onun yanında boy göstermelisin. Kapısını aç, sandalyesini tut, montunu zarifçe giydir! Terazi centilmen davranışlardan düşünülünden çok daha fazla etkilenir. Gösterişsiz bir asalet olmalı duruşunda, adabı muaşereti hatmetmeli, hiçbir durumda davranışının ölçüsünü kaçırmamalısın. Terazi çevresinin sözüne itimat eder, çevre ne der diye düşünür, herkesin onaylayacağı bir insan olmalısın.

Zevk sahibi ol!

Doğuştan estetik zevklerle donanmış olan Terazi, sanattan anlar ve muhakkak ayın sergilerinden birkaçını gezmiş, günün sanatçılarının eserleri konusunda fikir sahibi olmuştur. Ana akım moda hakkında bilgisi, müzik türlerine ilgisi vardır. Giyinmek konusunda oldukça iddialıdır ve sevgilisinin de her daim iyi görünmesini ister. Yemeğin her türünü yemez, karnını doyurmak için beslenmez! Alelade mekanlarda gününü geçirmez, sohbetini özenle dekore edilmiş yerlerde yapmak ister. Üstüne geçirdiğin birbirinden uyumsuz parçalardan oluşturduğun kombinin Terazi’yi mutsuz edecektir. Sanatsal bir dokunuşun mümkün olduğu her alanda itina ister, dikkat etmekte fayda var.

Adil ol!

Terazi’nin muhakeme yeteneği gelişkin, tespitleri oldukça hassas ve adildir. Çevresindeki her insan onun gelişkin adalet anlayışından nasibini alır ve uyumlu enerjisinden etkilenir. Yargısız infazlar, yersiz tartışmalar, egolu çekişmeler Terazi’ye göre değildir. Konuşurken kavga eden, ilişkilerinde huzur bozan insanlardan hoşlanmaz. İlk sohbette bakış açının oldukça adil olduğunu göstermek için fırsat yaratmalı, huzurlu bir alana davet konuşması yapmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.