Terazi Burcuna Bu Hareketleri Yapmadan Önce İki Kere Düşünün

Hızlı bir şekilde Terazi burcuyla ilgili bilmeniz gereken en önemli noktayı belirtmek istiyoruz. Uyumlu ve zarif Terazi burçları ne kadar çok medeni bir imaj çizse de onlara eski ilişkilerinizden sakın bahsetmeyin. Seni ‘yemlemek’ isteyebilir. Gün gelip sorsa bile ustaca geçiştir. Onun geçmiş ilişkilerini de kurcalamaya kalkma. O kafasında anlattıklarını büyütüp hayatını cehenneme çevirebilir. İşler çok can sıkıcı bir hal alabilir. Evet en önemli kısmı atlattıysak sıradakilere geçebiliriz. İşte Terazi burcuna yapmadan önce değil iki, defalarca düşünülmesi gereken hal ve hareketler.

Bu arada hala yükselen burcunu bilmiyorsan, hemen tıkla!

“Bu Da Ne?!” Diye Sormayın!

Dış görünüşe çok fazla önem veren Terazi burçları aynı zamanda çok fazla eleştiri kaldıramaz. Senin kibarca yapmaya çalıştığın negatif yorum onun kafasına “acaba beni sevmiyor mu?” sinyali olarak gidiyor. İnan neden böyle bizde bilmiyoruz ve çok merak ediyoruz. Bu huyu biraz da ilk olarak bahsettiğimiz “eski ilişkileri anlatmaktan kaçının” maddesinin bir uzantısı gibi. Çünkü senin anlattıkların Terazi burcunun kafasında farklı şekilde şekillenip, algılanıyor. Haliyle sonunda sıkıntı çıkabiliyor. Derin ilişkiler kurmakta sıkıntı çeken Terazi burçlarına bir de bu konularla gittin mi komple kaybedersin. Bir de üzerine laf yersin.

Yılandan Korkmaz Yalandan Korktuğu Kadar

Bir başkası için kendi görüşlerinden kolaylıkla vazgeçebilen, ara sıra küçük tavizler veren Terazi burçları konu yalan oldu mu çılgına döner. Kırmızı çizgisidir. Yalan konusunda affı olmaz. Kibar ve ince düşünceli Teraziler karşılarındaki insanlara güvenmeyi çok istediklerinden ve herkesi biraz kendileri gibi sandıklarından çok çabuk inanırlar. Bu konu hayatlarının döngüsü gibidir. Onları sakın kandırmaya veya yalan söylemeye kalkmayın! Yalanını yakaladığını sana belli etmeyebilir ama aslında içten içe çok kırılır. Kolay kolay sinirlenmeyen, içten yanmalı Terazi burçları sana hiç bir şey belli etmese de aslında çoktan aklından gönlünden çıkarmıştır. Sen bunu anladığında her şey için çok geç olur… Şunu da unutma; Terazi burcu için yalanın beyazı, pembesi olmaz. Onun için yalan yalandır!

Onu İlgisiz Bırakma, Görmezden Gelme

Hayatının hatasını mı yapmak istiyorsun? O zaman bir Terazi burcunu görmezden gel veya geçiştirmeye çalış. Sonra bak neler oluyor. Yüzü asık, canı sıkkın Terazi burcu bil ki ilgi bekliyor. İlgi görmeyi seven Terazi burçları yalnızlığa ve ilgisizliğe asla gelemez. Sen de böyle bir anında Terazi burcunu geçiştirmeye çalışırsan, büyük sıkıntı! İnce düşünceli ve fedakar olan Terazi burçları aynı incelikleri ve fedakarlıkları karşısındaki insandan da bekler. Herkesi kendisi gibi sanıyor ya… Göremeyince yine arızaya bağlar. Terazi burcu ile problemsiz, arızasız bir ilişki istiyorsan eğer; onu ilginle sarmalı, asla yalan söylememeli, onu eleştirmemeli ve güvenini asla sarsmamalısın. Bizce bunların üstesinden gelebilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.