Terazi Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?

Terazi yaşamını birinin eşi, sevgilisi, flörtü olarak geçirmek ister. Hayatta damsız giremeyeceği yer yoktur, çünkü yalnız kaldığı dönem oldukça azdır. Kısa süreli de olsa flörtü, müstakbel bir sevgilisi, yanından ayrılmadığı bir eşi muhakkak vardır. Terazi için aşk acısından daha kötü bir şey varsa o da yalnız kalmaktır. Bu yüzden ayrılık koca bir yıkımdan çok telaş getirir Terazi’ye! Derhal yanına bir sevgili bulma telaşı!

Olası Flört Araştırması Başlar!

Panikle eli ayağına dolaşan, yalnız kaldığı bilgisi aklına düştüğü anda etekleri tutuşan Terazi, duygusuzluğundan değil korkusundan yeni sevgili peşine düşer. Açar telefon rehberini, sosyal ağ bağlantılarını, arkadaş listelerini sağ baştan elemeye başlar! Alarm durumlarını öngörüp kıyıda köşede bulundurduğu ne tamamen sonlandırdığı ne başlayacak diye umutlandırdığı birkaç ilişki ihtimali vardır. Terazi alır oltasını eline, alternatifler arasında gelişine savurur! Artık kime denk gelirse.

Sosyal Ortamların Kapıları Açılır!

Terazi çarçabuk hazırlanır, toplu mesajlarını bir tuşla eşe dosta savurur, kapının eşiğinden attığı adımıyla başlar oradan oraya gezmeye. Arkadaş buluşmalarını sıklaştıran Terazi, arta kalan zamanlarında randevularına hazırlanır ve flört etmesi muhtemel adaylarla buluşur. Gözünü dört açar, pistlerden beri gelmez. Çizgisini bozmaz, duruşundan ödün vermez ama içten içe yalnızlığının dakikalarını da sayar! Henüz ayrılık ifadesi yüzüne yerleşmeyen Terazi, telaşla koşuştururken ayrılık acısını aklına düşürmez.

Kendini Bakıma Alır!

Nihayet ayrılığın farkına vardı, başını bir üzüntü sardı ve kendini yetersiz hissetmeye başladıysa terapi vakti gelir çatar. Zarafetini taçlandırmak, güzelliğine yeni ve ışıltılı dokunuşlar yapmak, cildini yenilemek için Terazi soluğu güzellik merkezlerinde alır. Saç renginden cilt tipine, ipek kirpikten, türlü maskeye kadar tepeden tırnağa yenilenir. Şölene dönen, saatler süren alışverişler, yaşam alanına yaptığı küçük dokunuşlarla yarattığı farklılıklar Terazi’nin yeni hayatını baştan yaratır.

Yeni Sevgili Bulur!

İki üç gün boş gezen, kendini türlü etkinliklerde heba eden, koşuşturmaktan yeni aldığı bir çift ayakkabıyı eskiten Terazi, azıcık üzülür fazlaca sıkılmaktan ölür! Vakti geldiyse yeni sevgiliyle hayatına kaldığı yerden aydınlanmış bir yüz ve yenilenmiş enerjisiyle devam etmek için huzur tütsülerini yakar! Telaşı sona eren, kaygıları dinen, çiçeği burnunda sevgilisini koluna takan Terazi erdi muradına, hadi biz de çıkalım kerevetine.

Bir Yorum Bırakın
  1. Gercektende terazi boyledir acida cekeriz ama bu yalnizliktandir daha ziyade ama dibine kadarda severiz Dakika dakika

  2. Ben bi Terazi kadiniyim ve sunu söyliyim son hücrelerime kadar canim cok yaniyor. Hicbiseye umudum kalmadi. Yeni flört söyle dursun , aynaya bakamiorum. Ve ben terk eden kisiyim. Annesi istemedi beni oda beni kiracak hareketlerde bulundu. Gidiorum dedim kal demedi saygi duyuyorum dedi.
    2 bucuk sene iliskimizden sonra.
    Okdr cok savasdimki her sekilde – ne geliorsa elimden gelenini yapdim. Sevdim ama sevilmedigimin farkina vardim. Gögsümdeki alevli agri sönmüyor sogumuyor bi türlü. tek ümidim seccadem de Rabbimde dua etmek.

  3. ya arkadaşlar ben bir teraziyim sevdiğim kızda terazi fakat onla 3-4 yıl önce birşey olmuştu onu istemeden kırdığım için 3 yıl boyunca benle hiç konuşmadı fakat sonunda ben çok pişmanlık duyduğum için kendimi geliştirdim ve iy bir insan olmaya çalıştım ve o azcık olsun bana saygı göstermeye başlamıştı taki ben ortaokulu bitirene kadar ve sanırım onun gittiği liseye gidemiyeceğim ama şu sıralar onla telefondan en azından hangi okula yerlşetiğini sormak istiyorum fakat yinede korkuyorum sizce ne yapmalıyım ??? (not:onu bazen birileriyle görmüştüm fakat ilişkileri hep bağırıp çağırmayla geçiyodu ve sanırım o en sonki sevgilisinden ayrıldı lütfen bana ne yapacağım hakında fikir verin nolur !)

  4. ya arkadaşlar ben bir teraziyim sevdiğim kızda terazi fakat onla 3-4 yıl önce birşey olmuştu onu istemeden kırdığım için 3 yıl boyunca benle hiç konuşmadı fakat sonunda ben çok pişmanlık duyduğum için kendimi geliştirdim ve iy bir insan olmaya çalıştım ve o azcık olsun bana saygı göstermeye başlamıştı taki ben ortaokulu bitirene kadar ve sanırım onun gittiği liseye gidemiyeceğim ama şu sıralar onla telefondan en azından hangi okula yerlşetiğini sormak istiyorum fakat yinede korkuyorum sizce ne yapmalıyım ??? (not:onu bazen birileriyle görmüştüm fakat ilişkileri hep bağırıp çağırmayla geçiyodu ve sanırım o en sonki sevgilisinden ayrıldı lütfen bana ne yapacağım hakında fikir verin nolur !)

  5. Bunun burcu var mı bilmiyorum ama bende terazi Burcuyum evet rehberde kayıtlı biri vardır ayrıldığımda onunla konuşur kafamı dağıtmaya çalışırım ya da yeni flörtler ararım hemen birileriyle görüşür konuşurum anlıktır ama sürekli aklım sevdiğimdedir deli gibi acı çekerim geceleri sabahlarım arada mesaj atarım çıldırırım onsuzluktan çok özlerim ağlarım ölüme beş kalayı yaşarım tabi sevmişsem sevmediysem umrumda Bile olmaz mesaj atar cevap vermem açmadan silerim vs vs şu anda inanılmaz acı çekiyorum karşımdaki insan Koç 🐏🤬 tövbe geri dönmüyor sinirimden kudurmuş durumdayım bir iki mesaj attım cevap vermedi ona karşı umursamaz davranıyorum artık ama sabahlara kadar oturup ağlıyorum ahhhh ahhhhh dengesiz terazi işte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir