Terazi Burcu Kız Arkadaşınızı Cezbedecek Hediyeler

Kız arkadaşınız Terazi burcu ve ona nasıl bir hediye almanız gerektiği konusunda kararsızsınız. Sanatsever ve ince zevkleri olan Terazi kadınları kalite değeri yüksek, estetik tasarımlı hediyelerden hoşlanırlar. Zarif giysileri giyer, nitelikli markaların takılarını takarlar. Aşağıdaki önerilerimizle ona hediye almak için bir fikir edinebilirsiniz.

İyi Marka Bir Makyaj Seti

Dış görünüşüne önem veren Terazi kadınları, süslenmekten keyif alırlar. Makyaj yapmak onlar için rutin bir iştir ve estetik konusunda zevk sahibidirler. Kendisine neyin yakışacağını iyi bilir, makyaj malzemesi alırken de ona göre seçim yaparlar. Her şeyde bir denge aradıkları için makyajda abartıya kaçmaz, uygun renk tonlarını yüzüne başarıyla uygularlar. Dolayısıyla onlara makyaj seti hediye edebilirsiniz ancak kullandıkları ürünler nitelikli olduğu için ucuz malzemeleri almamaya çalışın. Sıradan bir marka kozmetiğin cildinde iyi durmayacağını düşündüklerinden hediyenizi nazikçe kabul eder ama kullanmayabilirler. Kozmetiklerden çok anlamıyorsanız etrafınızdaki hanımlara markalar konusunda danışabilirsiniz.

Şık ve Modern Bir Gece Elbisesi

Giyim konusunda özel bir yeteneği ve zevki olan Teraziler, modayı sık takip ederler. O yılın trendlerini bilir ona göre alışveriş yaparlar ancak sadece moda olup da ona yakışmayan giysileri tercih etmezler. Fiziğine uymayan bir giyside ısrar etmezler. Hangi elbisenin nerede giyilebileceğini iyi kestirir, özel bir davete gidecekse gecenin hakkını vererek giyinirler. O halde kız arkadaşınıza şık bir gece elbisesi hediye edebilirsiniz. Nasıl bir abiye alacağınız konusunda fikriniz yoksa gardırobunu veya fotoğraflarını inceleyerek zevkleri konusunda bir fikir edinebilirsiniz. Abartıya değil eleganlığa ve modernliğe önem verdiği için çok klasik modellerden uzak durmalısınız. Üzeri hafif taşlı, transparan, hafif dekolte veya dantelli kumaşlardan oluşan modelleri seçebilirsiniz.

Pahalı Bir Parfüm

Terazi kadınları özelikle yaz aylarında parfüm sıkmaya özen gösterirler. Parfümün kokusu fiyatı arttıkça güzelleştiği için pahalı ürünleri tercih ederler. Kötü bir kokunun birçok insanda rahatsızlık yaratacağını bilirler. Onları cezbedici bir parfümle sevindirebilirsiniz. Alınacak parfümlerin mevsime uygun olması da çok önem taşır. Kış aylarında kalıcı bir koku seçebilirsiniz. Yazın ise sıcaktan ötürü daha hafif kokular almalısınız. Baharatlı, çiçek veya meyve esanslı çok sayıda alternatiften oluşan ürünler bulabilirsiniz. Parfümü her sıktıklarında sizi anımsayacağı için severek kullanacakları bir hediye olacaktır.

Zarif ve Kaliteli Takılar

Kız arkadaşınızın takılara özel bir ilgisi varsa onlara zevkine uygun takılar alabilirsiniz. Seçeceğiniz ürünlerin kaliteli olmasına özen gösterin çünkü onlar estetiğe ve şıklığa önem verdikleri için beğeni katsayıları biraz yüksek olacaktır. Daha çok spor giysileri tercih ediyorlarsa gümüş kolye, küpe, yüzük almanız uygun olur. Klasik bir zevkleri varsa dore renginde ürünler, altın veya taşlı, incili takılar alabilirsiniz. Özel geceler için gece kıyafetlerini tamamlayacak kaliteli modelleri hediye edebilirsiniz. Terazi kadınları sosyal oldukları için bu değerli takıları sık sık kullanacaktır. Her ürünün belli satış yerleri vardır. Günlük kullanım için Avm’lerdeki takı mağazalarını ziyaret etmelisiniz. Pahalı ürünler içinse kuyumcu gibi özel mağazaları gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.