Terazi Burcu İle Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

Dengesiz olduklarına yönelik söylentiler almış başını gitmiş olsa da, öyle söyledikleri kadar aşırı dengesiz değillerdir Terazi burçları. Evet biraz kararsız tiplerdir denilebilir. Terazi burçları için arkadaşlık ve arkadaşlık ilişkileri çok önemlidir. Bulunduğu ortamlarda denge ve huzur arayan Terazi burçları, saldırgan ve yüksek tonlu insanlardan pek hoşlanmaz. Onlar daha çok aynı şeylerden hoşlandıkları insanlarla eğlenceli vakit geçirmekten hoşlanırlar. Sosyalleşmek onların göbek adıdır. O yüzden Terazi burcu arkadaşınızla çok eğlenirsiniz. Her şeye rağmen Terazi burçları kendilerini biraz ağırdan satmayı severler. Kendilerini frenlemeleri diğer olumlu özellikleriyle birleşince onları ilginç ve aranan kişiler haline getiriyor. İşte Terazi burçlarıyla arkadaş olmanız için 3 önemli neden:

1 – Yoksa Sizin Hala Terazi Burcu Arkadaşınız Yok Mu?

Çekici ve sakin yapılı Terazi burçlarının ağzı çok iyi laf yapar ve karşısındaki insanı kırmamayı çok iyi bilir. Kaostan ve tartışmalardan hiç hoşlanmayan Terazi burçları, negatif enerjilerden uzak durmak için arkadaşlıklarında biraz politik davranabilir. Yani aslında çok da beğenmediği, ama senin bayıldığın o kazak hakkında “aaa çok güzelmiş, sana da çok yakıştı!” cümlesini ancak bir Terazi burcundan duyabilirsiniz. Çok derin arkadaşlıklar kurmada biraz sıkıntı yaşayabilme ihtimalleri olan Terazi burçları için arkadaşlık da bir eğlence gibidir. Onlar için arkadaşlar genelde birlikte eğlenebildiğin insanlardır. Kısaca Terazi burcu arkadaşınız kolay kolay canınızı sıkacak bir şeyi asla yapmaz.

2 – “Dışarı Çıkalım Mı?” Diye Sor Ve Gerisini Ona Bırak

Terazi burçlarının eğlenmeyi çok sevdiğini söylemiştik değil mi? Terazi burçları her zaman zevklerini konuşturmayı bilirler. Seçtikleri eğlence mekanları da, etkinlikler de asla sizi sıkmaz. Zarif ve düşünceli yapıları sayesinde her zaman gerçekten en beğendiğiniz hediyeler Terazi burcu arkadaşınızdan gelir. Objektif olmaya çalışan Terazi burçları bu özellikleri ile kibarlıklarını birleştirdikleri zaman mükemmel bir arkadaş olurlar. Çok sayıda arkadaşı olan Terazi burcu, arkadaşları tarafından beğenilmeyi ister. Yeni insanları hayatına katmayı seven Terazi burçları, her etkinliğe yanında başka biriyle giderek ilgi çekmeyi sever. Dışarıda iyi eğlenmek dışında Terazi burçları hem çok iyi misafir hem de çok iyi bir ev sahibidir.

3 – Her Zaman Yanınızda

Arkadaşlıkla dostluk arasındaki o ince çizgiyi ayırt edebilen Terazi burçları, gerçekten değer verdiği arkadaşlarının yardım sinyaline ilk koşanlardan olur. Haksızlığa hiç gelemeyen Terazi burçları, sevdiklerinden biri haksızlığa uğrarsa zaman kaybetmeden kollarını sıvayarak arkadaşını savunmak için harekete geçer. Terazi burçlarının bu özellikleri mükemmel olsa da başka konularda bu kadar hızlı hareket etmezler. Çünkü onlar rahatına düşkündür. Eğer canı istemezse onu harekete geçirmek çok da kolay olmayabilir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir