Terazi Burcu Erkeğini Çıldırtmanın 7 Yolu

Terazi burcu erkekleri, genel olarak sakin ve uyumlu insanlar ama yeterince çalışırsan onları da çileden çıkarabilirsin. 7 adımda terazi burcu erkeğini çıldırtmaya hazır mısın?

1. Sosyalleşme!

1. Sosyalleşme!

Terazi burcu insanları sosyalleşmek için doğmuştur. İlişki kurmadan mutlu olamazlar, romantik ya da değil illa bir ilişki içinde olmaları gerekir. Terazi burcu erkeğini sinir etmek istiyorsan “ben insan sevmiyorum” deve ne olursa olsun sosyalleşme. Bu durumu anlamakta zorlanacağı gibi senin sosyal ortamlardan kaçan, içine kapanık haline de ayar olacaktır.

2. Rüküş giyin!

2. Rüküş giyin!

İster terazi kadını ister terazi erkeği olsun, tüm teraziler için güzel giyinmek, şık ve bakımlı olmak çok önemlidir. Hatta metroseksüellik akımına terazi burcu erkekleri öncülük etmiş olabilir. Terazi burcu erkekleri kadar kendine özen gösteren, bakımlı ve şık bir güruh bulmak imkansızdır. Metroseksüel terazi erkeğini sinir etmek için rüküş giyin ve bakımsız ol,terazi sevgilin Tarkan’ın “Kıl oldum abi” şarkısını senin için söyleyecektir.

3. Kaba saba davran!

3. Kaba saba davran!Zarafetin ve nezaketin vücut bulmuş hali, terazi burcu insanıdır. Terazi erkekleri de bu incelikten nasiplerini alır. Terazi burcu erkeğini delirtmek istiyorsan tam bir odun olmalı ve her durumda kaba saba davranmalısın. Mesela şık bir restoranda yemek yiyorsunuz, çatal-bıçak kullanma, on parmağınla yemeğe dal. Bu tür davranışlar onu çileden çıkaracaktır.

4. Karar vermeye zorla!

4. Karar vermeye zorla!

Teraziler iyidir, hoştur ama biraz kararsızdır. Genelde de uyumlu insanlar olduklarından başkalarının kararlarına uymakta pek sorun yaşamazlar. Terazi, arkadaş ortamında hiçbir konuda karar vermeyip her şeye “bana uyar” diyen insanların burcudur. Terazi erkeği de karar vermek konusunda çok istekli değildir, ilişkinizle ya da günlük rutinlerinizle ilgili tüm kararları ona bırak. Bu konuda oldukça zorlanacak ve kendini rahatsız hissedecektir.

5. İlgisiz ol!

5. İlgisiz ol!

Teraziler, oldukça toleranslı insanlardır ama ilgisiz bir sevgiliye ya da arkadaşa tahammül edemezler. Onlar için her tür ilişkinin temelinde paylaşım vardır. Mesela bir terazi burcu erkeği, gününün nasıl geçtiğini anlatmak ister, arkadaşları ile arasındaki sorunları anlatmak ister…kısacası anlatmak ister. Sana düşün de ne olursa olsun, ilgisiz kalmak ve onu dinlememek.

6. Kavgacı ol!

6. Kavgacı ol!

Terazi burcu insanları, kavga gürültüden hiç hoşlanmaz ve sorunlarını uzlaşarak çözmeyi tercih eder. Bir kavganın içinde olduğunda ya da gergin bir ortamda bulunduğunda kendini çok huzursuz hisseder. Terazi burcu erkeğinin huzuru kaçırmak istiyorsan incir kabuğunu doldurmayacak meselelerden kavga çıkart. Her küçük anlaşmazlığı büyük bir kavgaya dönüştür.

7. Çirkinleş!

7. Çirkinleş!

Terazi, estetik kaygısı en yüksek burçtur ve “gel gelelim, ruhlar aleminde de yaşamıyoruz” diyecek kadar dış görünüme önem verir. Onu delirtmek istiyorsan kendini çirkinleştirmek için elinden geleni yap, sadece kötü giyinmekle falan sınırlı kalma, saçına sana hiç yakışmayan bir model verdir, kaşlarını değiştir falan. Ayrıca içsel olarak da çirkinleşebilir, kötü kalpli planlar yapabilir, insanlar hakkında kötü şeyler düşünebilirsin. Bunlarda işe yarayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.